Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Znajoma-to prawda, ale nie wiem, czy częśc wypowiedzi nie wynika własnie z tego, ze ktoś pamięta, jak cielęciem był:) Net-ar, nie popuszczam wodzy fantazji, tylko stwierdzam, ze chyba z dwóch wariantów wybieram jeden. Nie bądź złośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar z wodka bedzie problem bo bede karmic:D ale na jakis miod pitny albo piwo albo szapana to bym sie skusiala(chociaz lyczka:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Siksa spokojnie spokojnie ! pracuj sobie dalej pani prezes na wysokim stanowisku z milionem na koncie i kalkuluj dalej czy opłaca ci się mieć teraz dziecko czy później---dobrze powiedziane! A pani prezes niech jeszcze poczeka z decyzja o dziecku .Moze za jakis czas becikowe bedzie wyzsze.Moze zrobi na tym przy okazji interes zycia a moze urodzi blizniaki i forsa sie podwoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znajoma!!! Jak bede w grodzie Kraka to podrzuce ci beczke pitnego miodu!! PIONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
no właśnie!tylko czy nie prędzej nie dopadnie jej menopauza?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe alkoholiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
no ładny nick!brava za kreatywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male alkoholiczki - jeju mala alkocholiczka chcialabym byc choc na jednej imprezie:D wiecie co wlasnie sobie uswiadomialm ze przez 3 lata ja wypilam w sumie z 8 kieliszkow wodki, moze z 8 cale piw, jakies 3 lamki szampana i kilka lykow moidu pitnego:D co robi z kobiety macierzynstwo - hihihihi az nieprawdopodobne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał, że ciężko się uczyć, jak dziecko w nocy płacze :) A pracować to kurde łatwo????? Jak mi mały jazzuje pół nocy to mój szef ma w d... , muszę rano wstać i do roboty zasuwać. A pracę mam odpowiedzialną. A małolata może sobie po prostu do szkoły ne pójść :D Jakoś nadrobi. Poza tym jak się ma 20 lat to się o niebo lepiej znosi nieprzespane noce noż po 30, oj tak...:O Tak, że to żaden argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
nie wielki jajeczko,ale nutka sarkazmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
jajeczko a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajeczko - 🖐️ widzę ze dzisiaj też walczysz tutaj , nie daj sie :) Net-ar - gdzieś sie kobieto podziewała ?? Co niektórzy tęsknili tu za Tobą :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Gwoli scislosci: ja zyje, mieszkam i pracuje w innym kraju niz PL, dlatego wlasnie mam takie zdanie, jakie mam. Srodowisko w jakim sie obracam to ludzie wyksztalceni i madrzy, dla ktorych dzieciak w wieku 17 lat to dramat czy wam sie to podoba czy nie! Na emeryture sie nie wybieram, bo mam 27 lat, a do macierzynstwa jeszcze z mezem nie jestesmy gotowi. Nic dizwnego, ze w tym kraju jest jeden wielkio balagan, skoro nastoletnie matki sa popierane, a pasozytnictwo wrecz chwalone. Wlasnym oczom nie wierze co czytam. Zyjcie sobie dalej tak jak zycie. Obkladajacie sie dzicmi, liczcie kazdy grosze, ktory wydajcie i zyjcie sobie "bo kazdy tak zyje", ja wybralam inna droge. Zycze powodzenia tylko nie placzcie za 10 lat, ze nie stac was na to czy tamto. To jest wasz wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
tak tak a na emeryture to ksiądz zarobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kobitka- widzisz zyjesz w innym kraju- i to roznica. Fakt w Polsce jest wielki balagan i to nie dlatego ze nastoletni zostaja rodzicami ale dlatego ze taki mamy rzad(i nie mamy z czego wybierac;) ) to ze sie obracasz wsrod wyksztalconych ludzi- i co z tego??? ja tez ale to nie mam najmniejszego znaczenia moim zdaniem. To ile mam pieniedzy, jaka szkole, jacy sa moi znajomi. Ja mam wlasne zdanie i to sie liczy. A srod wyksztalconych nie zdarzaja sie zlodzieje, pijacy, narkomani??? nie ma sensu rozmawiac o wyksztalceniu!!! a dlaczego zagranica bija sie o naszych wyksztalconych ludzi?? bo tamci ne pojda pracowac za marne grosze. A dla polaka to raj na ziemi. Jesli tak jest, to za co zyja wyksztalceni ludzie poza granicami naszego panstwa? Rowniez jestem zwolenniczka wyprowadzenia sie z polski ale to ze jestem polka nic tego nie zmieni i nigdy nie powiem ze wy w polsce zyjcie sobie tak...................bo wanm sie podoba!!!! i to mowi wyksztalcona osoba!!! Ponizasz ludzi zyjacych w polsce???? Bardzo inteligentne podejscie- gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa24
popiera kobitke-tracisz i to nie wiesz jak wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
masz racje, o wyksztalceniu pisac nie bedziemy, bo nie o tym temat, a to co napisalam to tylko po to aby uswiadomic pewna rzecz, mniejsza o to, ale chyba troche sie zagalopowalas, nie uwazasz? Po pierwsze nikogo nie ponizam, ale mentalnosci pewnych osob nie toleruje, nie akcpetuje i nic na to nie poradze. Tak samo jak mnie pewne osoby nie rozumieja, tak ja nie rozumiem ich. Skoro juz mowisz mi, ze kgos ponizam (choc tak nie jest) popatrz, ze jest tez kupa uwag pod moim adrsem, Tak byloby bardziej fair, ale nie wazne zostawmy to. Po drugie skoro piszesz to : "a dlaczego zagranica bija sie o naszych wyksztalconych ludzi?? bo tamci ne pojda pracowac za marne grosze. A dla polaka to raj na ziemi. Jesli tak jest, to za co zyja wyksztalceni ludzie poza granicami naszego panstwa?" Moja droga, skoro tak piszesz to nie masz zielonego pojecia jak zyja ludzie wyksztalceni poza granicami polski. Mieszkam w Holandii i tutaj jakos nie bija sie o Polakow z wyzszym wyksztalceniem (oprocz lekarzy), natomiast chetnie zatrudniaja do prac w polu, szklaranich i na budowie. Jesli przybywasz tu z polskim mgrto nie daje ci on zupelnie nic wiec jesli chcesz miec lepsza prace musisz skonczyc tutajesza studoa wiec to co napisalas zupelnie ma sie nijak do rzeczywistosci. Mzoe to sie zmieni 9sa w kazdym razie plany), ale narazie jest tak jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Siksa, moze i trace, ale ja mam po prostu zupelnie inne priorytety niz wiekszosc z was i tyle. Czy jestem materialistka? Jestem i nie boje sie tego powiedziec glosno. Sama sobie pracuje na to co mam i dlatego tam bardzo to sobie cenie. Zanim przyjdzie decizja o dziecku chce sie nacieszyc tym, co mam i moge miec, a czego wiekszosc nie ma. Przynajmniej w mlodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak wszedzie w polsce tez latwiej znajdzie sie prace w polu niz w porzdnej firmie. nie nie wiem jak zyja za granica. Mam nadzieje ze w przeciagu kilku lat sie dowiem;) Za granica(nie pisze o wszyskich panstwach) sa slamsy- o nich sie nie mowi, s ulice na ktore lepiej nie chodzic!!! w Polsce wszystko jest razem. Nie ma co porownywac polski z innymi krajami bo kazdy wie jak jest!!! Sama napisalas takie slowa wiec zabrzmialo to tak jakbys miala wszystkich gdzies i nie liczyla sie z innych zdaniem!!! pod mojm adresem tez padaja niecenzuralne slowa;) A to ze nastolatkowie zachodza w ciaze- nie uwazasz ze w niektorych krajach poprostu sie o tym nie mowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też popieram kobitke
Dołaczam do grupy osób , które uwazają ze 17-latka jest dzieckiem ( no , dorastającą pannicą ) i to za wcześnie na zostanie mamą... A ten facet .. ? Pomimo 23 lat też zachował się jak gówniarz ... Bzyknął się bez zabezpieczenia z małolatą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18letnia za pare dni mama
wiecie naprwawde nie rozumiem waszego podejscia do sprwy.. Szkoda mi Was i jestem prawie pewna ze wiekszosc z bab ktore rzucaja jakies obrzydliwei ironiczne komentarze do autorki to typ ludzi ktroy 3 razy dziennie lata do kosciola i ma na toaletce kapiczke z wizerunkiem giertycha i leppera!!! glupie babsztyle!!! mam 18 lat skonczone w lipcu, za pare dni urodze dziecko i mimom zee go nie planowalam to sie ciesze.. moj chlopak tez ma 18 lat i oboje sie uczymy, zw tym roku piszemy mature a ja potrafilam pogodzic szkole i dziecko- perzenioslam sie zaocznie. jesli ktos chce to potafi sobie zorganizowac zyci i majac dziecko w wieku lat 18!! mamy na konci jak narazie okolo 10 tys na utrzymanie dziecka do czerwca- moj chlopak w wakacje wyjechal zagranice do pracy.. i NIE NARZEKAMY I JESTESMY SZCZESLIWI!!! WIEC GLUPIE BABSKA KOSCIOWE I NIE TYLKO SIE NIE WPIER**** W CUDZE ZYCIE !!!!! jak ktos chce to sobie poradzi!! autorko zycze ci powodzenia z calego serca ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowi sie bo to wstyd. Tutaj ludzie tez nie sa szczesliwi ze ich dzieci zostaja rodzicami w wieku nastu lat, ale co maja zrobic? Najleprszym wyjsciem jest pomoc i pokierowanie tak zeby taka osoba stanela na nogi. NIe dolujmy , nie ponizajmu. Jesli juz sie zdarzy cos takiego to tak wspierajmy zeby taka osoba wiedziala ze moze liczyc na pomocc w najtrudniejszych chwilach- nawet jesli jest to tylko slowo. Nigdzie nie piszemy: masz nasie lat zostan mama , my ci ppomozemy, jest super. Piszemy masz nascie lat i jestes mama- to teraz musisz wziasc sie w garsci do dziela- wierzymy w ciebie. Wszystko zalezy od podejscia. mnie np. motywuja dobre slowa!!! i nie lubie byc obrazania. wole uslyszec sluchaj naucz sie tego to pozniej mozesz zrobic taka a taka kariere niz jak sie nie nauczysz to skonczysz pod mostem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Znajoma, mowi sie, oczywiscie sie mowi, przynajmniej tu gdzie mieszkam. Sama wiesz, ze chyba bardziej tolerancyjnego kraju niz Holandia nie znajdziesz nigdzie na swiecie, ale tutaj sie z tym "walczy' (wychowanie seksualne jest na porzadku dziennym, nie mowiec ja o popieraniu srodkow anty przez kosciol protestancki, ale to juz inna bajka). Slamsy oczywiscie sa, a w nich mieszkaja (znow mowie na przykladzie NL) obcokrajowcy: Turcy, Marokanie, ludzie pochodzacy z Surinamu itd. i wlasnie tam najczesciej spotyka sie nastoletnie mamy. Naprawde nigdy nie zgodze, ze17 latka jest tak samo gotowa do macierzynstwa jak 25-30 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię Dody
Dziecko czego się tak plujesz i jeszcze obrażasz ludzi nic o nich nie wiedząc? Ktoś wcześniej napisał, że to jest pasożytnictwo. Podpisuję się pod tym! Skoro jesteście tacy zaradni, to domyślam się, że na wszystko (np. mieszkanie, meble itp) sama już zapracowałaś i nie będziesz na cudzej łasce? :P No beztroska maksymalna. I jeszcze domaga się podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię Dody
To było odnoście wypowiedzi 18latki za chwilę mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się upieram, ze nie o kasę chodzi. Co z tego, ze ktoś ma 10 000 na koncie. Ja rozumiem, że nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem i jak najbardziej pochwalam branie odpowiedzialności za to, co się zrobiło. Tylko zeby nam plusy minusów nie przesłoniły- bycie rodzicem to ciężka sprawa i naprawdę nastolatki są raczej za młode na takie wyzwania. I chyba o tym sie tu tak dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×