Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiona zapytuje

--N E R K I --BOLĄ MNIE NERKI-prawa bardziej - POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość Zmartwiona zapytuje

W szpitalu wykryli mi w moczu wysokie białko. Nerki mnie bolały ale po Urosepcie uspokoiło się - na chwilę. Ze szpitala wyszłam ze zmniejszoną ilośćią białaka i bez bóli. Co z tego jak wczoraj wieczorem ból powrócił. Zaznaczę że Urosept nadal przyjmuję 3x dziennie po dwie tabletki. Dużo piję,przynajmniej staram się dużo pić. Mam duże obawy bo jestem w czwartym miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu...no to nie dobrze
pociesze cie tak - 4 mies - II trymestr - najgorsze za toba - jesli sie nie poprawi podadza ci antybiotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona zapytuje
Doktor zalecił mi Furalgine ale boję się że może zaszkodzić więc nie zażywam. Co sądzicie o tym leku ? W pierwszym trymestrze oraz w czasie karmienia piersią nie można go zażywać.Ja jestem dopiero w 16 tc a to dopiero poczatek drugiego trymestru. Gdyby chodziło o mnie to bym sie nie zastanawiała ale tu chodzi tez o moja kruszynkę w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge ci cos zaproponowac sprawdzonego ..szczegolnie w ciazy kiedy nie bardzo mozna brac leki to ..do pol litra wody mineralnej niegazowanej ..wcisnij sok ..z jednej malej albo pol duzej cytryny i wypij to ..za jednym zamachem ..czyli w ciagu 5 minut .. To odpowiednia dawka wit C ktora natychmiast zakwasza mocz i jednoczesnie leczy ..Nie wiem jaka masz chorobe ..ale jesli ogolnie zapalenie ukladu moczowego to jest to bardzo dobre lekarstwo .. Potem oczywiscie tez trzeba pic duzo samej wody ..zeby przefiltrowac nerki ..a na drugi dzien ..to samo ..i koniec kuracji .. ..tylko dwa razy ..i 24 godziny przerwy . Jedz rowniez kiszona kapuste i ogorki kiszone ..jedz natke z pietruszki i ..obowiazkowo kiwi ..wszystko co ma wit C.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona zapytuje
Dziękuje Giovinetta. Jutro z samego rana spróbuję tej kuracji. Dziwi mnie że mocz raczej oddaje normalnie bez żadnych pobolewań ze strony układu moczowego.Tylko te nerki dają się mi we znaki. Pobolewa mnie tylko czasami w dole brzucha po lewej stronię ale myślę że to sie macica rozciąga lub coś z jelitami. Ach,mówia że w czasie ciąży wszystkie choroby wychodzą na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta szczegolnie w ciazy powinna bardzo dbac o uklad moczowy .. nie dopuszczac do schlodzenia czyli ..ma sie nosic cieplo w okolicach nerek ..pecherza i ogolnie cala macica .. Takie infekcje sa grozne i nie ma ich czym leczyc w ciazy ..dla dobra dziecka ..kazdy antybiotyk jest niebezpieczny ..i to nieprawda ze tylko do 4-tego miesiaca ..w kazdym miesiacu dziecko sie rozwija ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona zapytuje
Masz rację ale wydaję mi się że starałam się,no może troszkę za mało piłam.Mam nauczkę ale czemu dzidzi ma płacić za moje błędy ? W szpitalach lekarze patrzą na każdego pacjenta jak na intruza. Chirurdzy widzieli że mam nie za dobre wyniki a jednak mnie olali. Dopiero na specjalnej konsultacji ginekologicznej jeden z gg stwierdził że mam za dużo białka w moczu i zlecił Urosept a chirurdzy dali mi Furalgin. Wogóle jestem zawiedziona ta nasza opieką. Na chirurgi mówię że mam skurcze i stawia mi się macica a pielęgniarka wciska mi zastrzyk Pyralginum. Ja jej na to ze powinna mi dać rozkurczowy a nie przeciebólowy a ona na to że ja jestem TYLKO pacjentką i nic mi do tego. Gioveinetto jeszcze raz dziękuję za Twoje zainteresowanie. Jak nie pomoże twoja kuracja to pójdę prywatnie do urologa.Państwowo to bym się nie doczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Nie leczona infekcja pęchęrza a tym bardziej chore nerki mogą zrobić więcej szkody niż Furaginum! Jeśli lekarz zapisał to bierz. 2) Również miałam beznadziejne wynyki w moczu, ale nie leczyłam tego , zaniedbałam, skończyło się na złogach w nerce (prawej), wodonerczu, wysokich gorączkach, powracających infekcjach pecherza (bakterie w moczu) i 2 pobytach w szpitalu ... 3) Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale u mnie kolka nerkowa (ból) był spowodowany tym złogiem, który powstał przez to że powiększająca macica naciskała na pęcherz. Z powodu zastoju moczu powtarzały mi sie infekcje. Chora jestem nadal, dopiero moge sie wyleczyc po porodzie. 4) Ja równiez dostałam Pyralginum przeciwbólowo, w szpitalu dają to standardowo. 5) Musisz iść do lekarza, np rodzinnego. Czy masz bakterie w moczu? Jeśli tak to sprawdź co to za bakteira(w sanepidzie) i lecz lekkimi antybiotykami (np Augmentin, ale to zalezy od bakterii) - poradź sie lekarza. 6)powinnaś zrobić USG nerki!!!!!!!!!!! 7)Jesli to złóg to tak jak ja nie wyleczysz tego do porodu, jedyne co można zrobić to dbać by nie miec bakterii i infekcji pęcherza. 8)Po antybiotyku brałam 2 tyg Furagin a teraz profilaktycznie do końca ciąży Urosept 9) Nie możesz nie leczyc nerki i pecherza!!!! To ważne!!! tym bardziej zaszkodzisz dziecku, uwazaj bo moze u Ciebie dojsc do tego co u mnie (nawet goraczka do 40 stopni)! Furaginum jest w miare bezpieczny, ale nie wahaj sie brac antybioytku nawet jesli bedzie potrzeba. Jakby co to bede rano, gdybys cos jeszcze chciała wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona zapytuje
Dzięki J A N A.Urosept biorę 3x dziennie po 2 tabletki i efekty słabe. Miałam już robione usg alepodobno wszystko w normie. Miałam kolkę nerkową,potworny ból.Parę lat temu miałam robione usg w tym szpitalu i nic nie wykryli a w innym powiedzieli że mam piasek na nerkach. Ból w szpitalu mi minął ale przyszedł ponownie na drugi dzień zażywania Furalginu. Pyralginum mi nie powinna dawać bo wtedy mnie nic nie bolało tylko miałam skurcze macicy a w takiej sytuacji powinna mi podać coś rozkurczowego,np no-spę lub buskolizynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nerka ok, to ja nie wiem, myślę, że powinnas udać sie do specjalisty, tj. urologa. Dla siebie i dla maleństwa. A skoro nie bolało cie nic to faktycznie bez sensu ten pyralgin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×