Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana przyszła mama

co sądzicie o imieniu Karina?

Polecane posty

Gość ytyuuyt
Moja córeczka tak miała mieć na imię, urodziła się jednak chłopcem. A Julek i Karolinek wszędzie jest na pęczki, w grupie mojego dziecka są np trzy Julki sześć Natalek i dwie Karolinki, to jakaś masakra... I te Zuzie i Oleńki wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja tak mam na imię i bardzo lubię swoje imię :) jestem wyjątkowa, bo w okolicy nie ma żadnych karin. a ten koń to był karino, a nie karina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia będzie tak mieć na imię :) Ja wolałam Kalina ale mąż chce Karina i tak zostanie :) Podoba mi się i nie jest oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eventin
Znam jedną Karinę i skojarzenia mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
mi się również miło kojarzy, ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiapasa
paskudne imie,wstretne,Karina taka stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffrree
Karina piekne imie dla dziewczynki a puzniej kobiety ,bo np zosia to jest zocha a matylda to byla taka krowa a kalina to taka roslinka co mieszka w lesie a wiktoria to jest hotel itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnaKarinaZwolenniczka
Bardzo mnie rozsmieszyly te wpisy o "nadoryginalnosci" imienia Karina i przyrownaniu go do... zaraz, jak to szlo? Zyrianny tudziez innych. :) Sama nosze to imie i jestem z niego bardzo dumna. W dziecinstsie wolalam byc Ania, ewentualnie Julia, ale im starsza sie robilam, tym bardziej moja piers literalna bila w gore. Bo kocham oryginalnosc, a moje imie daje mi duze jej poczucie. Byc moze wynikiem jest to mojego charakteru, kocham "innosci". Ale mysle, ze "Karina" nie jest zbyt wydziwiona, a podkresla fajny charakter. A na przekor polskiej mentalnosci powiem, ze charakter mam super :) ;) :P nie mylic z proznoscia, bo nad wieloma aspektami pracuje, ale polubilam siebie, i kazdy aspekt mojej osoby bez zaslepiajacej dumy. Oj, pardon za wynurzenia, mialo byc o imieniu ... :) ;) Drodzy rodzice - jesli imie Karina wam sie podoba- zachecam, polecam. Ale najwazniejsze, zebyscie mala Karinke, Dżesike czy Nikolke kochali calym sercem, a ludzie zli i bez serca szydzacy z jakichkolwiek imion zawsze sie znajda. Buziaki dla przyszlych mam i wszystkiego co mile i co "łaskocze" :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tak wiecznie o tych Jessicach i Brajankach. Ja nigdy sie z tym w prawdziwym życiu nie spotkała. Skrajnie marginalne zjawisko a jego rozdmuchanie olbrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego daje się imiona pretensjonalne, staromodne, albo dziwne. Dlaczego córeczka nie może być np. Anią, Julką, czy Karolinką??" kurcze a ja właśnie miałam napisać że tytułowe imie może trochę dziwne ale lepsze niż Julka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kalina to bardzo ładne imię.Jak można dziecku dać na imię Jagoda albo Róża dla mnie to nie sa imiona.No bez urazy ale tak uważam" a ja mam koleżankę która ma dwie córki i jedna ma na imię Jagoda a druga Róża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach PRL Karina to była taka ówczesna Jessica .Podobny przekrój spoleczny to imię nadawał .. U brata w klasie była taka Karinka , kobylasta prosta dziwucha, ojciec niewykwalifikowany robotnik ,matka z PGR w zapadlej wsi . czuli sie"światowi i lepsi" bo dostali zaproszenie od kuzynów na zachód i jej ojciec zapieprzał tam na budowach -chyba stąd to imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną sympatyczną - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie - jak dla konia : Karino :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ponad 30lat i tak na imię,nie znam drugiej Kariny,imię jest oryginalne i bardzo je lubię,ale często ludzie je przekręcają na Halina,czy Karolina.Jest wiele zdrobnień,na mnie wołana Karusia,Karinka.Teraz jest moda na Sary,Angeliki i Amandy czy Pamele w życiu bym tak nie dała na imię dziecku,chyba bym wolała zwykłą Zośkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Karina to bardzo ładne imię, też brałam je pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nazwałam córcię Karina :) Teraz ma ponad 3,5 roku i jest jedyna w okolicy. Raz zdarzyło się na placu zabaw by była druga Karina (byłam w szoku ;) ). Jesteśmy zadowoleni. W przedszkolu same Julki, Natalki i Zuzie.. no i jedna Karina :) Druga córka też dostała imię niezbyt popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jażąbek
Jak można porównywać imię Karina do np,Dżesiki czy innej podobnie spolszczone imię z angielskiego. Imię Karina już 50 lat temu było w polsce nadawane albo i wiecej i ma już tradycje i jest bardzo ładne a co do konia to przecież to był OGIER który miał imię KARINO. A jeżdziła na nim Janka . Co to ma wspólnego ? nie dawaj dziecku na imie Nikola bo beda kojazyc z cola albo Jan bo ballada o januszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karincia bardzo ladne imie ,potwierdzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina.. Carry-Ann:) bardzo ładnie, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda karyna ma swojego Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne imie naprawde ,ladne ,dosc orginalne ale nie pretensionalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARYNA :P:D jedno z bardziej pretensjonalnych ...ni przypiął ni przyłatał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina piękne imie, tak samo jak Kamila. Sama bym dla drugiej córki wybrala jedno z tych dwóch imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JANUSZ i Karynaa wieś tańczy i śpiewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyna i Seba potem przeistacza się w Grażynę i Janusza :P KAAAAARRRRRYYYYNNNNAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×