Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidom

kobieta z kobieta

Polecane posty

Gość marzycielka_24
no właśnie... naszły mnie identyczne refleksje... ciągle pozostajemy raczej w sferze marzeń i wyobrażeń... brak nam odwagi aby podjąć konkretne kroki... a przecież marzeniom czasem trzeba pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladenie tak;)) a ja chce sprobowac bo czesto o tym mysle i ta mysl pociaga mnie juz czas jakis...;)...i skoro tu na siebie wpadlysmy to chyba chce zeby to mialo jakies przelozenie na rzeczywistosc a nie pozostawalo tylko w sferze wyobrazen;)) marzycielka 24..podaje swoj numer gg, nieczesto tam jestem jesli nie tam, to podaje maila aereo_k@o2.pl..jesli bedziesz miala ochote daj znac tam wlasnie;)...moze fajnie bedzie spotkac sie kiedys na kawke i zwyczajnie pogadac...o tym co nam sie marzy:) ale nie tylko przeciez:) podalam maila bo tu jednak mimo ze swietnie to jednak nie bardzo kameralnie:) ...tu nawet Twojego imienia nie poznalam:) a pytanie mam ogolne...czy tylko tu o tym rozmawiacie? czy mowicie o tym swojemu facetowi albo komus bliskiemu? czy to ogolnie top sikret jest i dlatego nie mozemy sie znalezc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka_24
mia*mia... napiszę do Ciebie w jakiejś wolnej chwilce :) a jeśli chodzi o Twoje pytanie to mój partner wie doskonale o tych moich fantazjach i bardzo mu się to podoba :) jestem pewna że nie miałby nic przeciwko patrzeniu, a nawet dołączeniu :D zaakceptowałabyś taki układ? czy pociąga Cię sytuacja dwie + jeden, czy raczej tylko dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka 24..to juz na priv:) fajnie bedzie o tym pogadac wiec daj znac, cos mi sie wydaje ze podobne fantazje snujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę pofantazjować z Wami? rozpaczliwie poszukuję duszy podobnej do mojej własnej do ... tak jak pisałyście, jakos mam cholernego pecha i ... nadal jestem sama. owszem, mam męża ale mąz to ... tylko mąż ;) chciałabym mieć zakoleżeńskowaną babeczkę, tylko dla siebie samej pod przykrywką \"koleżanki\" mieć Przyjaciółkę. dlaczego pod przykrywką? mąż średnio zadowolony jestz faktu iż fantazjuję o innej kobiecie. wobec czego już mu o tym fakcie nie wpsominam a taka delikatna tajemnica byłaby pieprzykiem na naszej koleżeńskości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidom
A co z tymi filmikami????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukis
Witam. Ponawiam prosbe Sidoma. mnie tez to podnieca, tzn. sex 2 kobiet. Chciałabym spróbowax. Ale póki co wole poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam kurde
troche dziwne ze za kazdym razem jak sie taki temat pojawia to kazda twierdzi ze nie jest bi, ani homo, ale ze seks z kobieta jest super bo cytuje "kobieta wie lepiej cos tam". dziewczyny nie trujcie glupot. bycie bi, albo homo nie jest jak narazie przestepstwem. przestancie takie glupoty gadac w stylu "podniecaja mnie kobiety ale jestem hetero". nie jestescie hetero! jestescie zapewne biseksualne. heteroseksualna kobieta nie czuje podniecenia na mysl o seksualnym kontakcie z inna kobieta!!! co byscie sadzily o gosciu, ktory by twierdzil ze podniecaja go koledzy i marzy o zrobieniu loda kumplowi, ale nie jest homo tylko 100% hetero bo ma dziewczyne? to mniej wiecej podobny poziom abstrakcji:) i bardzo bym apelowal do Pan, zeby przestaly uprawiac propagande okreslajaca ze kobieta wie cos lepiej bo to nie jest prawda. gdyby tak bylo to kazdy zwiazek homoseksualny bylby bardzo udany pod tym wzgledem, a tak przeciez nie jest, jak wynika z relacji homoseksualistow! brzmi to poprostu jak tania propaganda, ktora w sumie nie wiem do czego jest potrzebna? chcecie przekonac niezdecydowane? ale po co? bawcie sie we wlasnym kregu i nie zachecajcie w taki klamliwy sposob bo bierzecie odpowiedzialnosc za drugiego czlowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam kurde:..moze ja nie wystarczajaco wczytalam sie w topik ale ile wsrod nas tak silnie akcentowalo ze ni sa bi tylko 100% hetero?? to przeciez mocno sztuczne i w sumie zabawne:) to raczej proste logiczne OCZYWISTE ze gdy mysl o kontakcie z kobieta jest dla kobiety podniacajaca to wskazuje na jej biseksualna orientacje..i co? o co tyle szumu?:) ale racja racja lepiej czerpac przyjemnosc z bi oreientacji niz prowadzic propagande.. tylko to zawolanie \"bawcie sie we wlasnym gronie\" jest mocno irytujace...bo zaczynamy juz znacznie mniej podniecajaca segregacje...;) tak czy inaczej mile ozywienie w tym temacie! dobranoc wszystkim!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
ODSWIEZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkato
Hej dziewczyny... nigdy nie myślałam o seksie z dziewczyną dopóki nie poznałam jej, jest niesamowitą kobietą która ma niesamowite powodzenie u facetów i wielokrotnie dostawała w klubach propozycje od lesbijek... Poznałyśmy się w pracy i od razu zaprzyjaźniłyśmy się. Przez conajmniej 2 lata nie było między nami nic oprócz przyjaźni aż do momentu kiedy po wypiciu sporej ilości alkoholu pocałowałyśmy się... i przez następne dni o niczym innym nie myślałam :)) Małymi kroczkami doszłyśmy do tego że teraz spotykamy się raz w miesiącu i uprawiamy zajebisty sex. Z kobietą jest zupełnie inaczej niż z facetem...ciało kobiety jest delikatne, pachnie zupełnie inaczej...nie ukrywam że momentami brakuje faceta, alle zastępujemy go wibratorem takim \\\"wypasionym\\\" :)) I przyznaję się bez bicia że jestem bi seksualna, mam męża z którym uprawiam równie udany sex!! Uważam że nasze spotkania są rewelacyjną metodą na odstresowanie, na odreagowanie dnia codziennego :) polecam wszystkim dziewczynom!! Jeszcze dodam iż fakt że zaczęłyśmy ze sobią sypiać nie miał żadnego wpływu na naszą przyjaźń...dzień bez naszej rozmowy, maila jest dniem starconym (już niestety razem nie pracujemy) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które o tym myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
KOBIETA Z KOBIETA-CO CHCECIE???!! 17:21 AlicjaKoalicja Gdybysie mialy kochac sie z kobieta co chcialybyscie aby wam robila?? jakbyscie sie z nia kochaly? 17:26 brooklinkaa Ja bym chciala by mi zrobila minetke. 17:29 Gadzik na pieska???!!!! 17:58 .. Więc kimże w końcu jesteś nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfgttttttttttttttttrte
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfdxmhmxhmj
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanna
gdzie wy jestescie1!! topic umiera!! a przeciez jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhsjuftytf
PODNOSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic umiera...bo rzecz w tym ze z tego wszystkiego chyba niewiele wynika..nietety..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia*mia dałabys namiary na siebie? chcetnie bym poznała cię bliżej jesli masz ochote;) bużka aha lub ty napisz do mnie mail masz w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem ze Śląska
Mam męża,dzieci i .....fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
wiecie dziewczyny czasami myślę ,że jestem bi . Jestem bardzo temperamentna młodą mężatka i zauważyłam ,że ostatnio niesamowicie podnieca mnie widok innej kobiety . Ale co mnie zastanawia : to ze marzy mi sie sex z kobietą ale bez udziału mężczyzny . Nie jestem lesbijką ,mój mąż potrafi robic ze mną cuda w łóżku . Mam chyba przesadzony temperamęt i uwielbiam różne inne rzeczy . Czy to coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei wiem czy to cos złego ale ja tez o tym czesto sobie marez i jest mi z tym dobrze i mam nadzieje ze kiedys bede mogła mieć ta sposobność urzeczywistnić moje marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
ahhhhhh- marzenia - ciekawe czy kiedys się spełnią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24poznan
hey dziewczyny! 🌼 czy ktoras z Was mieszka w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsrgfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie :).... snicie biseksualnie? ps: sweezi...fajnie sie przekonać ze bi jest takie atrakcyjne:) to chyba taka zależność:) czemu tak pozno tu sie pojawiłaś tak własciwie?..a odpowiedz na maila juz leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobie_ta
Często o tym myślę i wtedy dzieją się ze mną piękne rzeczy... i chociaż męskie ciało, seks z mężczyzną są piękne, to jednak pozostaje ta wciąż niezaspokojona ciekawość kobiecych zakamarków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×