Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic

2 testy jeden po drugim

Polecane posty

Gość nie wiem co robic

pod koniec lipca odstawilam tabletki, normalny okres z odstawienia byl 1.08. teraz nadal nie mam okresu, dwa tygodnie temu bylo plamienie od soboty do srody, ale ledwo zauwazalne, nic mnie nie bolalo. od 2 tygodni wspolzyje z chlopakiem z prezerwatywa(wczesniej bylam w Anglii) okresu nadal nie mam, dzisiaj rano zrobilam test Romed i wyszla mi leciutka kreska oznaczajaca ciaze. pojechala po kolejny tes(miedzy tymi testami niec nie jadlam, ani nie pilam) i zrobilam Bobo-test, ktory wyszedl mi negatywny, z ginem umowilam sie na pt. Dziewczyny co mam myslec???? jestem czy nie??? bylismy ostrozni z tymi gumkami, nie pekla nie zsunela sie. nie wiem co mam robic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes wciąży. gdybyś byłąto druga kresak byłaby gruba i naprawdę baaaardzo dobrze widoczna i wyskoczyłą by od razu. ale dla pewwności możesz iść do ginekologa, dla uspokojenia bym powiedziała :) tymbardziej, ze z teo co piszesz to nie bardzo było jak w tę ewentualną ciążę zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
kup pre test ,i zrob za 2 dni o ile jestes w ciazy ten test pokaze to napewno wyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
i zrob z rana na czczo, po 2 dniach poziom chormonu ciazowego wzrosnie prawie dwukrotnie takze wynik bedzie pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba85
po odstawieniu pigulek wystepuja nieregularne miesiaczki,tez tak mialam ,ale nie ma sie czym martwic!!!!sadze ze nie jestes w ciazy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
juz sama nie wiem co myslec, sutki mnie bola, kupie kolejny test i zrobie jutro albo pojutrze.drugi test wykazal wyraźnie jedną kreskę, a ten pierwszy minimalnie zabarwiona, widoczna. odchodze od zmyslow. uwazalismy z tymi gumkami. dlaczego ten pierwszy pokazal, a ten drugi nie?? bobo test ma czulosc 25 czegos tam:)) a ten pierwszy nie bylo napisaane jaka ma czulosc, ale nigdy wczesniej go nie uzywalam.. stresuje sie maksymalnie:(( dzieki za pocieszenie i otuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
czy moze ktos jeszcze sie wypowie, bo siedze jak na jajku,nie wiem co o tym myslec plakac mi sie chce:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
kolejny dzisiaj zrobiony na czczo i z porannego moczu - negatywny, teraz to ja juz nie rozumiem://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
chyba tak:)) slyszalam ze te testy czesto pokazuja slaba druga kreseczke nawet jak nie ma ciazy:] na innym forum znalazlam. uff. moge spokojnie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meandrak
bo ten romed jest do bani dziewczyny już przed nim ostrzegały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic
no wlasnie na forum ciąża, poród i itd dziewczyny mnie przekierowaly na inne forum gdzie byly wypowiedzi kobiet ktore mialy taka sama sytuacje jak ja. chyba zaskarze te firme za te moje nerwy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IgcOogz1ticeZlGOnTc9bpNP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×