Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiśKa18xx

mam 18 lat i zostalam mamuśką

Polecane posty

Gość hehehhehhhhh
niunia, a z czego bedziecie zyc? twoi rodzice maja treaz ci pomagac, bo ty nawet nie zapracowalas sobie na zasilek macierzynski. jestes nieodpowiedzialna gowniara, ktorej miejsce jest w szkole a nie przy pieluchach i nie wciskaj mi glupot o tym ze dziecko poczee jest z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny temat dziecka jako tragedii. Czasami wydaje mi się, że wylewacie swoje zawoalowane obawy w formie zblizonej do rad. Na przykład ... co ty widzialaś, nie masz uksztaltowanego charakteru itp ... Dla mnie to znaczy: \"JA nie mam ukształowanego charakteru i JA nic nie widzialam więc bym się bala ... a jestem przecież starsza\". \"Na mnie nie pora.\" Nie jest prawdą, że kobieta ok 30 z praca, meżem, wyszalana (miała 20 innych???) będzie lepsza matką. Ostatnio czytałam taką ksiązkę \'Niania w Nowym Jorku\" podobno inspirowaną doświadczeniami autorek. Przeczytajcie same - tam są opisane majętne, dorosłe kobiety, a nadają się na matkę jak szewc na ministra. Nie przesadzajcie też ze zdradą, porzuceniem itp ... SĄ też normalni mężczyźni, choć może niektore z was jeszcze nie poznały, lub nie poznają, a zdrada może przyjść w dowolnym momencie. Wychodząc za mąż za 35 latka nie masz większej gwarancji wierności, nawet jeśli mieszkaliście ze sobą 10 lat. Dziewczyna się cieszy i oby się jej powiodło, oby miała rodzinę i przyjaciół, którzy ją będą wspierac, a nie toksyczne osoby, które zatrują jej zycie i wmówią jej ze je zmarnowała. Powodzenia Mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!!! ktos tu napisal ze 18 lat to dopiero zaczyna sie fajne zycie. Ja w wieku 18 lat konczylam zabawy:) i to z wlasnego wyboru - konczylam ekonomik, zaczynalam studia. A wczesniej, co tydzien jakies wypday- dyskoteki. 2 razy w tyg ulubione zajecia sportowe, co roku wyjazd na obozy sportowe, na kolonie, na wczasy. co wakacje wypady na basen. spotkania ze znajomymi, wyjscia do kina, staly chlopak, Bylo fajnie!!! ale w wieku 18 lat pomalu to sie konczylo a zaczynaly sie obowiazki:D w wieki 20 lat juz nie bawily mnie dyskoteki!!!! wiec nie ma co mowic o tym ze dziewczyna popsula sobie zycie. Skad wiecie!!! Ja gratuluje i zycze powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubekzkawa
ciekawe, gdzie byly te wspierajace osoby, jak gowniara szla do łóżka z facetem. moze skoro juz godzily sie na pozycie seksualne, to mogly uswiadomic ja ,ze bardziej odpowiedzialne jest pojscie do apteki i kupienie przezerwatywy. grunt to swiadome macierzynstwo wynikajace z potrzeby dwóch serc,a nie z zadzy posiadania drugiego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie jest tak..nie zgodze sie z tym.ja poszlam do lozka z moim chlopakiem bo czuje sie z nim bezpieczna bo sie kochamy bo duzo razem przeszlismy...i tak jak on mi powiedzial kiedys ze z panienka do lozka nie pojdzie gdy nie bedzie jej naprawde kochal...bo dla niego to cos znaczy.i ciesze sie ze na takiego trafilam :):):) bo teraz przynajniej on sie cieszy z tego ze bedzie dziecko.wspiera mnie i jest dumny. to napewno bedzie dziecko szczesliwe ktore dostanie od nas max milosci i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpieczna dobre sobie
sunny=* ile Ty masz lat? Mieszkasz sama, utrzymujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh pewnie
Paulinka czy jak jej tam założyła sobie topic ku pokrzepieniu serc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.....
Przecież jeśli 19-latka jest dojrzała emocjonalnie (a znam takie osoby), zdała maturę, ma stałego faceta, z którym mieszka i planuje ślub, ma pięniądze a jej chłopak dobrze zarabia, to co stoi na przeszkodzie, żeby nie mieć dzidziusia?? Jeśli chodzi o maturę, ona nie jest w życiu najważniejsza, ale nie rozumiem młodych dziewczyn, które nie mają matury a decydują się na dziecko, przecież trzeba mieć jakieś zaczepienie, poczucie bezpieczeństwa w przypadku gdyby partner od nas odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ta
dojrzała 19sto latka ma pieniądze? mam rozumieć nie studiuje skoro bedzie rodzic dzieci ? I co z tego ze facet pracuje i mnostwo zarabia? sponsor czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfg
wyobraz sobie ze mozna miec 20 lat, miec dziecko, zdana mature , meza ktory konczy studia i dobrze zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś tu nie rozumiem
Można to wszystko mieć, ale zrozum, że w takim wypadku nigdy nie będzie na swoim, bo wszystko co kupisz dla siebie i dla dziecka będzie kupione za pieniądze Twojego męża. Mam 20 lat, mój chłopak ma bardzo dużo pieniędzy, bardzo chciałby mieć ze mną dziecko, bo wie, że mógłby zapewnić maluchowi i mnie wszystko co tylko zapragniemy, ale ja nie zgodzę się na dziecko dopóki nie skończę studiów bo to by było bez sensu. Czułabym się jak utrzymanka i wiem, że jego rodzice by mi to wypominali. Dlatego jak słyszę, że 19-latka zaszła w planowaną ciąże zastanawiam się skąd wzięła na to kasę, bo wziąć od ojca dziecka to żadna sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku mojemu zdziwieniu
dyskusja sie rozwinela a zalozycielka tematu zniknela.Opiekuje sie dzidziusiem? No co Wy:)? Przeciez jej mamusia wszystkim sie teraz zajmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpieczna.......- a czy to jest tak naprawde wazne????????? pieniadze sa dla ciebie najwazniejsze??? bo uwiez ze dla mnie nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku mojemu zdziwieniu
tak mamusie ma napewno dobra;) Wiesz kiedys myslalam ze pieniadze nie sa najwazniejsze, dopoki nie zaczelam zyc na wlasny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anidia
wejdz tutaj,nowe i bardzo fajne forum www.kobieco.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
jak mówi przyslowie pieniadze szczescia nie daja ,tylko w nim pomagaja :) ja wiem ze gdybym wpadla mialabym oparcie w mojej mamci ktora urodzila mnie jak miala 18 lat teraz ja mam tyle ,nie raz na ten temat rozmawialysmy i mowila ze na poczatku byla by zla bo by byla taka mloda babcia hehea potem kochala by to malenstwo bardzo i by mi pomogla poza tym moeje mamie obcy daja jakos z 27 29 lat i nie wieza ze ma 18-letnia corke to coby bylo jakby powiedziala ze jest babcia hehe:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafulec
ja nie moge,jak się młode kur#@#@# vel mauski bronią hahahaha No tak cipsko swedziało,masz ci los,teraz będzie bebjik,no przeciez panstwo da kase,trzeba narobic bachorów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretyna powyzej
fafulec - udaj sie do psychiatry , z toba jest bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty mowia same
jednych swedzi szybo innych nigdy nie swedzi i nie ma nawet nikogo ktoby zechciał to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie głupota nie zna granic! Kurde! To życie tej dziewczyny a wy czepiacie się jak niewiem co! GRATULUJE CI Miśka18xx i NIE przejmuj się docinkami. To zapewnie zgorzkniali ludzie którym brakuje szczęścia w życiu.I nie mają się na kim wyżyć to wchodza na tego typu topiki i jadą równo na niewinnej osobie. To piękne Miśkaxx że nie poddałaś się i wychowujesz swoje dziecko.Napewno jesteś dobrą matką. Szkoda mi natomiast tych ludzi co się tu tak wulgarnie i negatywnie odnosza do twojej sytuacji.Zamiast pogratulować to prawią jakieś beznadziejne życiowe rady!! No cuż niech się nagadają...a Tobie nic innego nie pozostaje jak się z niektórych wypowiedzi porządnie pośmiać:D A po drugie dziewczyna 18letnia nie jest dzieckiem tylko kobietą. Ale cuż dla takiej co ma prawie 30 to nawet 22 latka będzie główniarą;) Wspułczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu służa topiki pod tytułami ;mam 17 lat i dziecko,mam 18 i zostałam mamą,mam 19 i oczekuje dziecka.No czemu one służą? Czy wazna jest metryka czy dojrzałosc kobiety? Co mają wniesc te dyskusje oprócz kłótni i docinek? Wytłumaczcie mi ktos prosze?Pozdrawim WSZYSTKIE mamy bez względu na wiek,kolor skóry i wyznanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci chętnie to wytłumacze!Dziewczyna chciała się tym z kimś podzielić.I pokazać,że nawet młoda matka może być szczęśliwa. Wkońcu ten portal i te topiki służą do rozmów i kazdy ma prawo zakładać takie topiki jakie chce.Oczywiście w miare przyzwoitE:)Już rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Czy wazna jest metryka czy dojrzałosc kobiety? \'\' świetnie,że na to wpadłaś! BRAVO!!! No właśnie...co jest bardziej ważne ? Mnie się wydaje ,ze dojrzałosć kobiety ,nawet 16latka może być dojrzalsza niż niejedna 20 paro latka. Ja mam 22 lata i rzeczywiście planuje dziecko.Ale od dziecka wykazywałam się dojrzałością i samodzielnoscią.A nie miałam równierz łatwego życia.I wiem,ze w wieku 18 lat z kochającym partnerem ,poradziłabym sobie wpsaniale z dzieckiem. W tym wszystkim nie jest istotny wiek.Ale wielu z was tego nie rozumie i to jest lekko kompromitujące..Nasze mądre społeczeństwo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznasz chyba LadyMagi81 ze na tych topikiach nie panuje NIGDY miła atmosfera i o to mi chodziło.Czy ja mam załozyc topik pod tytułem\"urodziłam w wieku 21, jestem szczesliwa\"Do dzieklenia sie takimi sprawami jest rodzina i przyjaciele.Tu zawsze znajdzie sie ktos mało sympatyczny kto tę radość chce mącic i po co to?Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak LadyMegi81 masz swieta racje!!!!! a złosników nie brakuja ani na forum ani w realu tutaj leczy sie kompleksy cudzym kosztem tylko po co docinki jak dziewcze jest w siodmym niebie? Niektórzy nie dojrzeja do bycia rodzicem nigdy a niektórzy dojrzewaja do zycia w wieku nastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadużo w was zawiści
Wydaje mi się ,że wiekszość osób wypowiających się na tym topiku jest poprostu zazdrosna. Ja mam nadzieje,że autorce się uda.Zyczę jej tego z całego serca.Małe dziecko dodaje skrzydeł. Skąd wiecie ,że już sie nie wyszalała .Ja miałam 20 lat jak wychodziłam za mąż (19 jak się zaręczyłam i wyjechałam z mężem do innego miasta) Po ślubie od razu odstawiliśmy tabletki i zaczęliśmy starać się o dziecko.W wieku 21 lat zostałam mamą.Też byłam młoda i szczerze mówiąc przed małżeństwem napewno się wyszalała i poznałam świat. Nie oceniajcie tak od razu.Niektórzy wcześniej dorastają i chcą założyć rodzinę.Większość kobiet tutaj jest pewnnie pannami bez planu na życie i nie mające jeszcze nic za sobą i narazie przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadużo w was zawiści
dodam,ze wyjechalismy w ciemno z dwiema walizkami,aby zaczac wspolne zycie.troche zarobilismy,przynajmniej tak aby umeblowac mieszkanie.gdy bylam juz w ciazy wrucilismy do swojego miasta.jestesmy na swiom.chce przez to powiedziec ze jak ktos chce to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
Ja tylko zobaczylam temat to wiedzialam ze zaraz bedzie atak:-) Niech sie kazdy zajmie soba i przestanie krytykowac innych Dziewczyna jest szczesliwa to SUPER!!!!!!!! wiec zyczcie jej zeby tak bylo zawsze nie wyjezdzajcie ze swoja dobrze juz znana na forum spiewka Zygac mi sie juz chce jak czytam wasze ciagle te same wypowiedzi Lepiej sie wogole nie oddzywajcie!!!!!!!!! MiśKa18xx zycze3 szczescia na cale zycie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×