Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

palunia-ja Ci nie pomoge bo nigdy nie mailam transferu ani nie bylam w ciazy wiec nie wiem czy te objawy to ciaza. Powiem krotkaO: to moze byc ciaza lub nie. 50/50. Nic nie przyspieszysz. trzeba czekac do testowania i tyle. Mzoe wiosna cos wie wiecej, albo pysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, zastrzyki nie muszą boleć:) mnie bolał pod koniec troche brxuch bo był bardzo napięty, ale to nie był ból od którego się mdlało ale coś w rodzaju dyskomfortu. poza tym gonal jest super - dzięki penowi boli najmniej ze wszystkich zastrzyków. ana, czy ja dobrze zrozumiałam ze ty robisz sobie zastrzyki tylkoz gonalu? kiedy miałabyś punkcje? powodzenia:) monari, dr L na mnie też zrobił na pierwszej wizycie bardzo dobre wrażenie. powiedział że mamy 50 % szans że sie uda i dodał...ale taka ładna dziewczyna na pewno ma większe szanse i dobrze Pani z oczu patrzy. najwyraźniej stosuje te same techniki:) co nie zmienia faktu że obie jesteśmy po prostu śliczne:) monari - cieszę sie ze wszystko ukłąda sie dobrze. będę trzymać kciuki zebyś miała dużo ładnych pęcherzyków wypełnionych komórkami i żeby Tobie i Anie ładnie sie podzieliły:) nadwiślanka, jakiś czas nie miałam dostępu do komputera. kiedy się pzrenosicie? co u ciebie słychać? czy Ty co tydzień masz spotkania rodzin adopcyjnych? ja ostatnio niestety nie jestem w najlepszej formie. po odstapieniu od histeroskopi i dowiedzeniu się ze nastepny transfer mogę mieć dopiero w lutym lub marcu opadły mi trochę ręcę. dopdał mnie chandra i na razie mam taki sobie nastrój. ale mam nadzieję że mi przejdzie niedługo... palunia, gratuluję transferu. Życzę Ci zeby sie udało! dam Ci radę - wogóle nie patrz na żadne obajwy - to kompletnie nie ma sensu a tylko będziesz sie nakręcać i wrazie niepowodzenia będzie Ci trudndiej sie z tym pogodzić. mnei też bolały piersi w pierwszym tygodniu po transferze - do tego stopnia ze nie mogłam spac na brzuchu. ale na tym etapie twoje objawy moga świadczyc zarówno o powodzeniu jak i niepowodzeniu. to ze bolą cię piersi może być skutkiem działania progesteronu (na pewno bierzesz luteinę lub inny lek z progeteronem). palunia - radzę Ci zebys sie postarała czymś zająć i postarała nie mysłeć o objawach bo jak nie daj Bóg za pierwszym razem nie wyjdzie to moze być Ci bardzo cieżko. przykro mi ze pisze jak zgorzkniała baba, ale takie są fakty. podchodząc do in vitro TRZEBA pamietać że to nei 100% pewna metoda, ale daje 50% szans. nie mamy na to wpływu. In vitro to nie czary, tylko medycyna. Uwierz mi ze lepeij teraz ostudzic nadzieje i oczywiście mysleć pozytywnie ale też nie nakręcac sie i nie zastanwiać gdzie koło wasze łóżka stanie łożeczko dziecka. Życzę Ci z całego serca, zebyś była teraz w ciaży, ale też wiem ze lepiej nie traktowac in vitro jako 100% pewnej metody bo prawda jest taka ze niestety nie musi sie udac:( ja nie jestem pesymistką, ale po pierwszym (nieudanym tarnsferze) - realistką. ja po tarnsferze głośno mówiła: \"jest duża szansa, moze sie udać\" ale w duchu myślałam: \" matko kochana, jestem w ciąży!!!:)\" sama sobie wyrządziłam potężną krzywdę - bardzo pzreżyłam niepowodzenie... jutro minie 5 tygodni od transferu a ja ciągle jestem w szoku i ciągle jest mi smutno.... sama sobie jestem winna bo założyłam że in vitro = 100% ciąża. paula, wiem że jesteś w euforii i że juz się cieszysz i serdecznie życzę ci z całego serca, zebyś za 10 dni płakała ze szczęścia :) ale dla własnego dobra - pamiętaj ze to nie daje 100% szans. ja jestem silna psychicznie i zawsze radziłam sobie z neipowidzeniami. to jest pierwsze które mnie mocno przygnębiło i sama jestem sobie winna... madziar, nadwiślanka ma rację. cytologia to nie badanie w keirunku badania niepłodnosci. życzę ci zebyś nie miała żadnych kłopotw, ale jeśli staracie się juz jakis czas to radzę zrobić badania hormonalne, usg dopochwowe i dac je do przeanalizowania dobremu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna-nie, nie co tydzien sa spotkania. 1x mcu. Przed nami jeszcze 7 spotkan. szybko czas ten leci. juz nie moge sie doczkac kiedy z dnia na dzien pojawi sie u nas nowy czlowiek, dziecko, czlonek rodziny... To bedzie niesamowite. Ja niby mialm sie juz przeprowadzac, ale nadal tkwie w tym samym miejscu, czyli w W-wie. Ale jak pisalam wczesniej mam autko skasowane w warsztacie stoi :( Wiosna-wysle Ci kartke na swieta. Wlasnorecznie robiona. Mialam chyba z miesiac przestoju, ale juz wraca mi chec na ich robienie. A! zajrzyj na poczte potem. bedzie mail. Wiosna-to normalne ze wiazalas z zabiegiem nadzieje. Ja pamietam jak po 2 latach leczenia trafilam do gina i dostalam CLO to myslalam ze to taki cudowny lek, ze wystarczy tylko lyknac i ciaza 100%. Rozczarowanie bylo, ale nie tak duze, bo myslalam, ze widocznie cos nie tak poszlo i za drugim razem sie uda. Inseminacji juz tak nie traktowalam. raczej jako formalnosc. A nadzieja i rozczarowanie to u mnie proces stopniowy i przychodzi z czasem. Ale teraz juz mamy obrana droge ktora mamy isc. Wiec sie nie poddajemy. Ty tez nie watp. masz prawo do wielkich nadziei. To normalne. A wiosna i marzec przyjdzie szybciej niz myslisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna!!!! Ja robie sobie zastrzyki z gonalu od 3 dnia @ zaczelam sobie robic te zastrzyki,dzisiaj mam 6 dzien @ i zmniejszam dawke z 225 na 187,5 ,oprocz tego od dzisiaj robie sobie dwa razy dziennie z gonalu i z orgalutranu jedno jest na pechertzyki a drugi zastrzyk na to aby zostaly te pecherzeki w jajniku do czasu punkcji,jutro na 10.30 mam termin na usg ale mam jeszcze @ i leci mi jak nie wiem ----nie wiem czy to badzo zle ???moze ,ktoras z Was tez tak miala ??? pozdrawiam ania p.s odpiszcie deneruje sie troche czy to normalne ???? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna!!!! Ja robie sobie zastrzyki z gonalu od 3 dnia @ zaczelam sobie robic te zastrzyki,dzisiaj mam 6 dzien @ i zmniejszam dawke z 225 na 187,5 ,oprocz tego od dzisiaj robie sobie dwa razy dziennie z gonalu i z orgalutranu jedno jest na pechertzyki a drugi zastrzyk na to aby zostaly te pecherzeki w jajniku do czasu punkcji,jutro na 10.30 mam termin na usg ale mam jeszcze @ i leci mi jak nie wiem ----nie wiem czy to badzo zle ???moze ,ktoras z Was tez tak miala ??? pozdrawiam ania p.s odpiszcie deneruje sie troche czy to normalne ???? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna!!!! Ja robie sobie zastrzyki z gonalu od 3 dnia @ zaczelam sobie robic te zastrzyki,dzisiaj mam 6 dzien @ i zmniejszam dawke z 225 na 187,5 ,oprocz tego od dzisiaj robie sobie dwa razy dziennie z gonalu i z orgalutranu jedno jest na pechertzyki a drugi zastrzyk na to aby zostaly te pecherzeki w jajniku do czasu punkcji,jutro na 10.30 mam termin na usg ale mam jeszcze @ i leci mi jak nie wiem ----nie wiem czy to badzo zle ???moze ,ktoras z Was tez tak miala ??? pozdrawiam ania p.s odpiszcie deneruje sie troche czy to normalne ???? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanka, rzeczywiście ten czas sprasznie szybko płynie skoro jeszcze tylko 7 spotkań, czyli w połowie następnego roku będziecie gotowi na nowego członka rodziny:) orientujesz sie ile możecie czekać na dziecko? sparwdzałam maila, ale jest tam chyba tylko spam - z jakiego adresu do mnie napiszesz? własnoręcznie robiona kartka świąteczna ...bardzo lubię takie rzeczy:) z góry dziękuje:) PS ja też zaliczyłam keidyś przygodę z CLO i reagowałam jak Ty:) już prawie wybierałam ubranka :) no to pomyśl że ja teraz do in vito podeszłam jak Ty keidyś do Clo i będziesz mniej więcej wiedzieć jak bardzo byłam rozczarowana ... przygnębiona nadał czasem jestem ale z drugiej strony nie bardzo umiem sie poddać (to wcale nie jest dobre...) i znowu planuję ...tym razem wiosnę:) napisz mi w mailu gdzie dokładnie pracujesz - moze keidyś po prostu do ciebie do pracy podjadę i wyjdziesz na kawę:) a z tym samochodem to poważna sprawa? mam nadzieję ze nic wam się nie stało a naprawa samochodu nie jest bardzo kosztowna. PS nie mam keidy czytać tego drugiego topicu an który Ty wchodzisz:( napisz mi proszę co u estelki (czy syszała 3 serduszka?:) wydarzyło sie tam (topic) coś nowego i ważnego? całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna-ja pracuje na takim wygwizdowie, ze nie da sie wyjas na kawe. To juz pola prawie :) Poza ym w pracy nie ma mozliwosci ot tak sobie wyjsc, Ale wierze ze sie umowimy kiedys. Z samochodem nic powaznego. Tyle tylko ze rzadki okaz i blachy trzeba zalatwic. Chyba estelka jeszcze nie slyszala serduszek. Czasem nie alpie co u nich. Ale maklaydy w ciazy, chyba po in. v. Zaraz Ci wysle to co mialam wyslac. Fotki. Zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna!!!! Ja robie sobie zastrzyki z gonalu od 3 dnia @ zaczelam sobie robic te zastrzyki,dzisiaj mam 6 dzien @ i zmniejszam dawke z 225 na 187,5 ,oprocz tego od dzisiaj robie sobie dwa razy dziennie z gonalu i z orgalutranu jedno jest na pechertzyki a drugi zastrzyk na to aby zostaly te pecherzeki w jajniku do czasu punkcji,jutro na 10.30 mam termin na usg ale mam jeszcze @ i leci mi jak nie wiem ----nie wiem czy to badzo zle ???moze ,ktoras z Was tez tak miala ??? pozdrawiam ania p.s odpiszcie deneruje sie troche czy to normalne ???? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, nie przepraszaj za literówki bo wpędzasz mnie w depresję:)...ja ich robię taką masę, ze często mi głupio ale nie mam czasu ich poprawiać:( z góry pzrepraszam z przyszłe niechlujne pisanie:( ana, wydaje mi się ze Ty masz tzw. krótki protokół (tak wnioskuję z z Twojego opisu procedury). ja miałam długi (1 cykl tabletki antykoncepcyjne, drugi cykl zastrzyki). wydaje mi się że u Ciebie to inaczej przebiega dlatego trudno mi coś powiedzieć na temat długiego krwawienia. uważam że powinnaś zadzwonic do swojej kliniki i spytać choćby pielęgniarkę czy to co sie z tobą dzieje jest w normie. Gonal jest na wzrost pęcherzyków a ten drugi lek zapewne go powstzrymuje - stymuluje (żeby za wcześnie nie dojrzały i nie popękały). W N tym drugim zastzrykiem na ogół jest decapepty (ale stosuje się go przez ok 14 dni przed gonalem a potem oba równocześnie). sama widzisz że u Ciebie inaczej wszystko pzrebiega. zadzwoń do kliniki i niech cię uspokoją:) jestem pewna że wszystko jest ok!:) a kiedy miałabyś punkcję? lekarz wspominał o terminach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, nie przepraszaj za literówki bo wpędzasz mnie w depresję:)...ja ich robię taką masę, ze często mi głupio ale nie mam czasu ich poprawiać:( z góry pzrepraszam z przyszłe niechlujne pisanie:( ana, wydaje mi się ze Ty masz tzw. krótki protokół (tak wnioskuję z z Twojego opisu procedury). ja miałam długi (1 cykl tabletki antykoncepcyjne, drugi cykl zastrzyki). wydaje mi się że u Ciebie to inaczej przebiega dlatego trudno mi coś powiedzieć na temat długiego krwawienia. uważam że powinnaś zadzwonic do swojej kliniki i spytać choćby pielęgniarkę czy to co sie z tobą dzieje jest w normie. Gonal jest na wzrost pęcherzyków a ten drugi lek zapewne go powstzrymuje - stymuluje (żeby za wcześnie nie dojrzały i nie popękały). W N tym drugim zastzrykiem na ogół jest decapepty (ale stosuje się go przez ok 14 dni przed gonalem a potem oba równocześnie). sama widzisz że u Ciebie inaczej wszystko pzrebiega. zadzwoń do kliniki i niech cię uspokoją:) jestem pewna że wszystko jest ok!:) a kiedy miałabyś punkcję? lekarz wspominał o terminach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanka, jak bedziesz miała na chodzie samochód - koniecznie daj znać:) odpisałam Ci na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. ZANETA-Gratuluje Ci bardzo.Mam nadzieje ze ja tez w koncu zobacze na tescie 2 kreseczki i reszta dziewczyn tez.Uwazaj na siebie i na malenstwo. Czy dr.Lewandowski jest dobry i czy czeka sie do nie go dlugo? MonaRi-Dziekuje ze sie odezwalas.Zobaczysz wszystko bedzie dobrze. NADWISLANKA-Nie mialam jeszcze wogole usg dopochwowo robionego. Chce zrobic te badania,ale nie wiem jakie,a czy na te badania to musze miec skierowanie od swojego gina, czy jak?A jezeli zadzwonie do Novum to mi podaja jakie mam wyniki zrobic?,czy dopiero po pierwszej wizycie lekarz w Novum mi przepisze jakie mam zrobic badania,bo nie wiem nic.,a Ty duzo o tym wiesz i reszta dziewczyn tez.Czytalam tylko ze trzeba ze soba zabrac wyniki jezeli juz jakies byly robione.Hormony tarczycy tez robilam, toxoplazmoze tez mialam robiona.Co to za lek jest Androwit? Ana 26-1979-Dziekuje Ci za dobre rady.Moj maz tez lykal cynk i wit.E A co to za lek Salfazin? Zycze Ci powodzenia na usg, odezwij sie jak wrocisz. A na co biezecie te zastrzyki w brzuszek? Palunia-Jak sie czujesz po transferze?,mam nadzieje ze wszystko ok. Wiosna6-I tak zrobie jak piszesz,tylko musze sie na wizyte do Novum zapisac,jakiego bys mi lekarza polecila? Slyszalam ze dr.L. jest dobry a dla mezczyzn ktory jest dobry,nie wiesz moze? POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I PRZESYLAM BUZIACZKI,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Niestety u mnie nie zaciekawie ,bylam na usg okazalo sie,ze mam cyste o wielkosci 4 cm....:( i zaczynam brac antyki moge dopiero znowu zaczac za dwa miesiace :( ogolnie mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WAM. ana26-1979-ZOBACZYSZ WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE,ZYCZE CI TEGO BARDZO,JAK CHCESZ TO MOZESZ DO MNIE NAPISAC NA MAILA,madziorek10@interia.pl Pozdrawiam i buzka,usmiechnij sie,wszystko sie ulozy. Pozdrawiam Was Wszystkie i zycze milego dnia,buzka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Bardzo mi przykro, że musiałaś przerwać protokół, ale skoro jest cysta to wyjścia w zasadzie nie było bo i tak zarodek by się pewnie nie zagnieździł. Pozbądź się szybko tej cysty i zaczynaj od nowa. Spojrz na to z innej strony, że następny protokół który rozpoczniesz będzie dawał o wiele więcej szans na powodzenie. Nie zniechęcaj się, już taki nasz los, że ciągle napotykamy przeszkody, ale głęboko wierzę, że zobaczysz niedługo upragnione II kreski na teście. 👄 madziara, Podstawową listę badań podadzą Ci przez telefon, ale dopiero po wizycie będziesz dokładnie wiedziała co masz zrobić. Nie wszystkie robimy te same badania (poza tymi podstawowymi oczywiście). Ja np. musiałam robić badania genetyczne, a nie wszyscy muszą. Jeżeli będziesz badania robiła w Novum nie musisz mieć skierowania. Ja wiekszość badań robiłam poza Novum z abonamentu opieki medycznej i potrzebowałam skierowania na wszystko. Dr Lewandowski jest tylko przy programach in vitro i nie można wybrać go jako lekarza prowadzącego. Mnie umówiła na pierwszą wizytę moja Pani dr prowadząca, a następną wizytę wyznaczył mi już sam dr L. Dla mężczyzn w Novum jest dr. Wolski. Bardzo kompetenty i sympatyczny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia
dzien dobry kobitki.dzis jest 8 doba od transferu a mnie boli jak w @.nie wiem co ten ból moze oznaczac.czy to ze sie zagniezdzaja moje malenstwa,czy to ze nieuchronnie zbliza sie @.moze ktoras z was to przechodzila,dajcie znaka.w pon ide na krew to sie wszystko okaze.pozdrawiam wszystkie babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, bardzo mi przykro ze musiałaś przerwac starania. ale pamiętaj, ze to na chwile! co to jest cysta (zakłądam ze jest w macicy). jak można się jej pozbyć, może wystraczą tabletki antyk? ja mogłabym w tym miesiącu już być po drugim transferze ale muszę najpierw usunąć z macicy polip - pojawił sie w trakcie stymulacji do in vitro tuż przed punkcją i moze on był powodem niezagnieżdżenia się zarodków. usuniesz cystę i wrócić do stymulacji!:) życzę ci żeby czas szybko Ci upłynął do nowego prtotokołu. palunia, jeśli 24.11 miałaś 8 dzień od transferu to byłą to 7 doba. a dziś jeśli chcesz zrobić test z krwi to będzie dopiero 9 doba...to naprawdę za wcześnie. nie rób sobie tego...wiem co piszę. wynik testu może nie być wiarygodny - moze wyjść pozytywny ale z powodu np. pregnylu / progesteronu. może wyjść też negatywny a ty będziesz w ciąży tylko ze stężenie hormonów będzie jeszcze za niskie. zaczekać chociaż do 12 doby! zeby mieć w 100% wiarygodny wynik i nie cieszyc sie lub płakać na darmo... jeśli chodzi o ból brzucha to ja nie miałam aż do 14 doby od transferu ale ja wtedy dostałam @. ten Twój ból moze oznaczać ciążę:) ale pamiętaj że te same objawy mogą oznaczać jedno i drugie.... zaczekać chociac do środy z testem... madzia z tego co piszesz wynika ze Ty właściwie nie miałaś robionych żadnych badań, których wyniki wskazywałyby na jakieś kłopoty z płodnością. uważam ze szkoda Twojego czasu na samodzielne komletowanie listy badań do zobienia. na twoim miejscu zapisałabym sie do lekarza w Novum. ten lekarz po rozmowie z Tobą i mężem (dobrze byłoby zebyscie na pierwszą wizyte poszli razem) zleci Wam szereg badań. wszystkie oprócz badań nasienia mozesz zrobić poza N (np. tam gdzie bedziesz mogłą zrobic je za darmo, ale wtedy bedziesz potzrebowała skierowanie na te konkretne badania od swojego ginekologa lub internisty z przychodni, gdzie bedziesz chciała zrobić badania). zapisz się na wizyte a lekarz wszystko Ci powie. jeśli jesteś bardzo niecierpliwa i nei chcesz tarcić czasu - zadzwoń do rejestracji N i poproś o spis badań hormonalnych i dzień cyklu keidy trzeba je zrobić. wtedy bedziesz miała na pierwszej wizycie już wyniki badań hormonalnych. w czasie wizyty w N lekarz zrobi Ci usg dopochwowe. robienie go gdzie indziej mija się z celem jeśli chcesz leczyć się w N. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara-tak jak piszeWiosna-jak mozesz to poczekaj do pierwszejwizyty i gin da ci wykaz co i kiedy masz zrobic. Nie wiem co doradza ci w rejestracji w N., byc moze na pewno prolaktyne, estradiol (choc niekoniecznei) i progesteron. Zaraz wysle Ci cos na maila. Poczytaj to bedziesz juz sporo wiedziala. Salfazin i Androwit to zestaw witamin. Androwit typowo dla mezczyzn, salfazun z duza iloscia cunku, na wlosy, ale lekarze przepisuja go mezczyznom na nasionka. To po prostu wit. Moj maz od jakiegos zcasu beirze te wit. raz dodatkowo daje mu BODYMAX z zen-szen. Maz ma energie i nie ukrywam libido tez niezle :) Do tego stopnia, ze ja tez jestem wyesploatowana :) Maz bierze: salfazin. Bodymax, Zinteral, kw. foliowy, OMEGA-3, salfazin. Dodam tylko, ze bierze je nieregularnie, taz jak mu przypomne, No i zawsze jak jest w domku na weekned. Bo ja pilnuje. Ale jak widac to wystarczy:) Ana-przytulam Cie... Nie daj sie dolkowi. Bedzie dobrze, tylko uwierz w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Dolek juz sobie poszedl,wkoncu dwa miesiac to nie wieki :) a nowy rok ,to nowe mozliwosci przeciez :) :) :) zdaze sie dobrze przynajmniej przygotowac do tego in vitro ,bede brala witaminki moze to cos tez pomoze :) A dziewczyny ,ktore probowaly na forum in vitro i nie wyszlo :( palicie papierosy???? pozdrawiam milego poczatku tygodnia Paulina>>> wiosna i nadwislanka maja racje ,poczekaj z beta i napisz mi jak tam u Ciebie sie sprawy maja ???? :) Kati !!! Co u Ciebie nowego??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia
dziewczynki moje kochane,jestem po hcg i........104.JESTEM W CIĄŻY.ale jaja.no chyba ze sie pomylilam,napiszcie,ze sie nie pomylilam,pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina!!! Gratulacje!!! ❤️ 🌼 :) Mam nadzieje,ze Ci sie udalo !!!! I nie jest to wynikiem brania progesteronu!!! Napisz nam jak powtorzysz bete za pare dni :) :) :) jak sie ciesze SUPER CZYTAC TAKIE WIESCI :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia
a moze to byc wynik brania progesteronu?biore luteine 10 razy dziennie.troche sie zmartwilam :( dr.obuchowska prosila zebym w srode powtorzyla hcg i zrobila progesteron. po co robic hcg skoro progesteron je podwyzsza?jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palunia, życzę Ci z cłaego serca żeby to była ciąża!!:) tak, jak mówiła twoja pani dr - powtórz badanie za kilka dni i daj znać jak ładnie ci rośnie beta:) GRATULACJE!!! myslisz że to bliźniaki?:) ana, cieszę się że już dołek masz za sobą! masz rację - teraz masz czas żeby przez 2 mies przygotować organizm do in vitro jak należy... mała, czy Ty palisz papierosy? jeśli tak to masz 2 mies żeby to rzucić:) PS ja jestem po nieudanym transferze ale nie palę. wiem jednak ze palenie zmniejsza szanse... nadwiślanka, co u Ciebie nowego? accu, kati, weteranka, wade.... czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina!!!! Chyba nie powinnas sie martwic czytalam przed chwila ,ze luteina nie ma wplywu na wynik bete hcg!!!! :) :) :) Glowa do gory powtorz jutro badanie!!! :) i napisz nam szybciutko!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Nie odzywam się regularnie, ale staram na bieżąco czytać... W tamten wtorek miałam robione kontrole HSG ( tak wogole to juz chyba 3 w życiu...). Niedawno minęło 4 miesiące od laparotomii i gin postanowił, że musimy sprawdzić czy jest sens dalej naturalnie próbować (pamiętacie pisałam, że w trakcie laparotomii okazało się że miałam mnóstwo małych zrostów w jajowadach, ktorych nie wykryło HSG), czy już powinnam umawiać się w Novum.. Wynik wstępny na szczescie potwierdził,że wszytsko ok i gin stwierdził, że jeszcze nie ma co podejmować decyzji o in-vitro... Nawet mnie to ucieszyło... ostanio same kiepskie informacje... mam nadzieję, że bedzie dobrze... BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia
dzień doberek dziewczynki.zaraz lece na drugą betę i wieczorkiem napisze co w trawie piszczy Zrobiłam dziś sikany teścik no i .... wyszły dwie grube krechy,nadal jest mi trudno w to uwierzyć ze znalazłam sie w grupie szczesliwców.A miałam tylko 30% szans jak to przy in vitro.DZIEWCZYNY GŁOWY DO GÓRY MOJE SZCZĘŚCIE OZNACZA,ŻE WSZYSTKIE MACIE SZANSĘ.Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW WOW WOW!!!! To super Paula!!!! Gratulacje!!!! :) 🌼 Skoro tak szybko ci beta i test wyszedl to pewnie beda to blizniaki!!!! :) Accu ,Kati,Pysza co u Was????????????? I reszta naszej ekipy ????!!!! pozdrawiam Ania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×