Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

TomekM, to co piszesz jest bulwersujące! ja na waszym meijscu chyba chciałabym rozmawiać z lekarzem,. któty jest właściecielem tej kliniki - dr lewandowski i powiedziec o zaistniałej sytuacji. leczenie w N to duże pieniądze i z pewnoscią nie sposób na zabicie wolnego czasu! lekarz, o którym piszesz (ten który nie zauważył dodatniego hbs) mnie ostanie też chyba wprowadził w błąd. musiałam do niego zadzwonic na dyzur pod nieobecdność mojego lekarza. mój lekarz (gdy zadzwoniłam do niego żeby sie upewnić czy mam zrobic jak zalecił dr czerwkwicki) powiedział ze mam zrobic inaczej.... biorę pod uwagę że każdy lekarz może mieć inny pomysł na leczenie ale mam wrażenie że jak zadzoniłam do dr czerkw na dyzur to on nawet nie zajrzał do mojej karty.... wiecej do neigo nei zadzwonie ale dlatego ze zrobil ze wrażenie. na waszym meijscu wściekłabym się chyba... nie wiem co powoduje dodatni hbsn - mam nadzieję ze wszyswtko dobrze sie u was skończy. życzę Wam tego serdecznie. madziar, ja juz keidyś odpisywałam ci na tę wypowiedź - przekleiłas jeszcze raz swoje pytania ale nie przeczytałaś najwyraźniej tego co ci napisałam... problemem w leczeniu może być to ze mąż jest we włoszech i że nie może przyjeżdżać do polski. być moze problem leży po twojej stronie i to ty będziesz częstym gosciemj N. ale w wasazym przypadku odpadają chyba inseminacje chyba że mąż raz przyjedzie i odda nasienie i je zamrozicie, ale to niestety moze je osłabić:( masz skomplikowaną sytuację - na pierwszej wizycie nie musicie byc oboje ale podczas leczenia obezność twojego męża bedzie od czasu do czasu koneivcczna - badania nasienia, czasem trzeba je powtórzyć, leczenie bakterii... to chyba nie jest niemozliwe ale trudne. zapisz sie do lekarza na wizytę, pójdź sama i porozmwaić z lekarzem czy on widzi mozliwość leczenia was w sytuacji gdy mąż żadko bywa w polsce. PS w N jest androlog - lekarz dla mężczyzn. ale jego zadanie jest pomóc mężczyznom jeśli mają złe wyniki nasienia. leczenie pary w keirunku ciąży prowadzi inny lekarz. mój adres: wiosna6@poczta.onet.pl pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikańca. Wyszły II tłuste, wyraźnie krechy. Pobiegłam od razu na betę. W 11 dpt moja beta= 189,6 (i mocno pachnie ciążą bliźniaczą). W środę powtarzam i proszę, trzymajcie kciuki, żeby beta rosła, bo to będzie oznaczało, że jestem w ciąży. Całusy 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monari!!!! Super!!!! Bardzo sie ciesze i gratuluje!!!! ❤️ To chyba najwspanialszy przezent dla Ciebie i meza na Swieta I Nowy rok!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) super,super,super!!! [kwiatek} pisz nam co u Ciebie ??? !!! i w srode obowiazkowo napisz!!! caluski Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monari, wspaniale!!!!!!!!!!!:) :) :) serdecznie Ci gratuluję!! pisz koniecznie o postępach rosnącej bety! trzymam, tak jak prosisz, kciuki za środę, ale to juz niepotrzebne:) dawaj znać jak sie miewasz. uściski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola6
MonaRi!! Nie powiem "a nie mówiłam".Ja to naprawdę wiedziałam...... SUPER!!!!!!! GRATULACJE!!!!! tak jak Ci powiedziałam NOWY ROK przywitacie we trójkę albo w CZWÓRKĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny. Chciałabym się spytać czy moge dołączyć do Was do tego forum. Chciałabym sie dowiedzieć cos na temat tej kliniki. Czy jesteście zadowolone i jaka jest procedura dostania sie do niej. Staramy się z męże od ponad roku i nic. Uznano u mnie Zespół policystyczny jajników i przepisano luteine i metformine, ale nadal nic. Chciałabym sie spytac kogo polecacie. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zapraszamy :) Ja juz nie lecze sie w NOVUM, ale leczylam sie. Wlasciwie nie wiadomo na co bo niby wszytsko OK, wiec dalam sobie spokoj. To juz pol roku jak mam ich w d..... :) Ale inne dziewczyny pomoga Ci i podpowiedza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola6
Wiosno!!! przepraszam, ze nie odpisywałam, ale ta wiadomość od MonaRi sprawiła,że nie czytałam innych. Na wizyte umówiłam się 4 sty, mam nadzieję, że piątek to nie zły początek...... Powiem ci szcerze że ta inseminacja nie przekonuje mnie bo na pewno pęcherzyk nie pęknie. Miałaś robiona kiedyś stymulację? Ja miałam przez 3 mies. ale niemonitorowaną i bez pregnylu. Może...... Co o tym myślisz? Pozdrawiam Cię serdecznie!!!!!!! Aniu! Co tam u Ciebie? Zuziu!!! Niestety nie pomogę Ci bo sama jadę tam pierwszy raz. Umówiłam się do dr Starosławskiej. A jeżeli można wiedzieć leczyłaś się wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola6
Zuzia! Na wizytę trzeba poczekac około miesiąca (zależy do kogo). Umawiasz się telefonicznie (nr.telefonu masz na ich stronie).Możesz umówić się z rejestratorką, że jeżeli np. ktoś by zrezygnował to żeby zadzwoniła do Ciebie to wtedy będziesz czekać krócej. Jak się umówisz to poproś o połączenie z laboratorium nasiennym i zapisz męża na badanie nasienia w tym samym dniu 2 godz. wcześniej. Wtedy będziecie mieli wyniki na wizytę. Ja mam problem równiesz z owulacją. Nie pękają mi pęcherzyki. Wcześniej byłam chora na endometriozę ale teraz nie ma po niej śladu. Jednak ta choroba lubi powracać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam. nicola6 - leczę się tzn biore luteine i metformin. luteina jest na wywołanie okresu bo miałam nieregularny, i jeszcze najprawdopodniej brak u mnie owulacji. A ile czeka się na pierwszą wizytę?? A możesz też napisać na co się laczy lub co \"dolega\" że tam się zapisałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczyny!!! MonaRi-G*R*A*T*U*L*A*C*J*E wiedzialam ze uda ci sie,musialas przerwac zla passe. Naprawde ciesze sie ogromnie z twojego szczescia,i widzisz juz nie bedziesz musiala przechodzic przez to drugi raz.Teraz dbaj o siebie i pielegnuj brzuszek!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monari!!!! Jak twoja dzisiejsza beta???? Nicol u mnie jakos leci byle do konca stycznia....,moze cysta zniknie :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooooooooooooooo MONARI CO TAM U CIEBIE??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? pozdrowianka Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA6-Dziękuje za odp. i przepraszam ze głowę Ci zawracam swoja osoba i pytam sie ciągle o to samo,może przeoczyłam ostatnia Twoja wypowiedz dla mnie i nie odczytałam.Pozdrawiam. MONARI-Gratuluje serdecznie,dbaj o maleństwo co nosisz w brzuszku i o siebie,pozdrawiam. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM-ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za gratulacje 👄. Zrobiłam powtórkę bety i ładnie rośnie. Aktualny wynik 589. Następna powtórka po świętach (ostatnia), a po Nowym Roku pierwsze usg. Cieszę się bardzo i boję się tylko ciąży biochemicznej. Pysza, Wiosna, Trzymam kciuki za styczeń, żeby był dla Was owocny. Uda się Wam tylko zróbcie nacięcie otoczki, ja myślę, że to mi bardzo pomogło, a może nawet spowodowało, że jestem w ciąży. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem może się wydawać, że nic nas już nie zaskoczy; że koleje losu potoczyły się dla nas niczym wyrocznia; albo że wszystkiego już doświadczyliśmy...A święta to tylko cień wspaniałej, bogatej w radość i spontaniczność przeszłości. BÓG SIĘ RODZI!! Radujmy się, zamiast smucić! Nic nie jest bez znaczenia, nic nie dzieje się tylko przez przypadek! Boże Narodzenie to czas zmian, cudów i nadziei, ale jeden jest warunek- NIE ZABIJAJMY RADOŚCI i potrzeby dzielenia się miłością. Gdy otworzysz szeroko swe serce i zaprosisz do szczęścia swych wrogów, świat Twój rozbłyśnie na nowo wszystkimi barwami! Wszystkiego naj,naj dla Wszystkich ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monari, ogromnie się cieszę ze beta ci ładnie rośnie!:) tylko domyślam sie czym jest ciąża biochemiczna ale przestań kombinować bo nic tego nie zmieni że jesteś w zdrowej ciąży:) odnośnie otoczki - ja też chciałam naciąć ją przy pierwszej próbie ale lekarz i mój mąż przekonali mnie że nie trzeba za pierwszym razem... teraz na pewno uprę sie na jej nacięcie:) nadwiślanka,monari, Pysza, ania, weteranka, kati, accu, nicola, zuza i wszystkie dziewczyny z forum - życzę Wam z okazji Świąt Bożego Narodzenia ogromu nadzieji i optymizmu i wiary w cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola6
Kochane dziewczyny!!! W DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA NIECH SIĘ SPEŁNIĄ NASZE MARZENIA!!!! OBY NOWY ROK PRZYNIÓSŁ WIĘCEJ RADOŚCI!! A ZA ROK O TEJ PORZE ŻEBY W NASZYCH DOMACH JESZCZE KTOŚ GOŚCIŁ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armena
pamiętacie mnie jeszcze??? MonaRi - Serdecznie Gratulki!!! :) :) :) ACCU - pewnie już masz duży brzuszek ;) ??? jak mozesz tak zaniedbywać swój wątek??? Co u Ciebie????? napisz do mnie na adres armena88@tlen.pl zapraszam na AXXA oraz portal Nasz Bocian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armena
ACCU!- odezwij się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monari, jak beta po świętach? pochwal się wynikiem i zarażaj:) monari, czy Ty teraz jesteś na zwolnieniu lekarskim? jak sie miewasz? a może to mnoga ciąża?:) wolałabyś pojedyńczą czy bliźniaki? mam koleżankę która marzyła o bliźniakach i będzie je miała:) Pysza, co u Ciebie? myślisz o drugim transferze? trzymam kciuki zeby wszystko tym razem było jak należy! jak wszystko pójdzie z planem to chyba w połowie stycznia podejdę do drugiego transferu. będę miała (cokolwiek to tak naprawdę znaczy) transfer zrobiony na sztucznym cyklu - z powodu niepękających często pęcherzyków. nie muszę się dzięki temu stresować czy pęcherzyk rośnie i czy pękł. nie będę w również miała pregnylu przed transferem. liczę ze wszystko pójdzie gładko i że leki które mam brać od 1 dc zadziałają jak należy i nie zrobi mi się żadna torbiel. muszę zaczekać na miesiaczkę i zacznie sie odliczanie. PS powiedziałam mojemu lekarzowi, że tym razem (niezależnie od grubości otoczek) zdecydowanie chcę naciąć otoczkę jednego z zarodków. zdziwił się. oni się boją ciąż trojaczych (ja również) ale skoro nie udał się transfer ze świeżych zarodków a endometrium było ładne to tym razem nie będę słuchać podszeptów rozsądnych i wystraszonych lekarzy. co ma być to będzie ale tym razem chcę mieć świadomość ze zrobiłam wszystko co mogłam. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, Super, że podchodzicie. Ale się cieszę. Tym razem na pewno się uda. Ja powiem szczerze, że wolałabym mieć trójkę dzieci (trojaczki) niż nie mieć wcale i czekać latami. Tak po cichu marzę, że noszę w sobie bliźniaki, a beta jest wysoka i moja Pani dr przez telefon mówiła mi, że beta mocno pachnie ciążą bliźniaczą. W 18 dniu po transferze beta wynosiła 2114. Już 3-go stycznia mam pierwsze usg ciążowe w nOvum i wszystko będzie wiadomo. Chodzę do pracy, ale nie przemęczam się, nie zostaję po godzinach, nie biorę pracy do domu itp. W pracy nic jeszcze nie mówiłam, rodzinie też nie. Czuję się dobrze, czasami pobolewa mnie dół brzucha, ale mam się tym nie martwić, bo to macica się powiększaa i to jest podobno normalne, że pobolewa. Pysza, Kiedy masz wizytę w nOvum? Z tego co pamiętam miałaś jakoś na początku stycznia jechać. Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i wsparcie, jesteście kochane. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola6
MonaRi!!! Teraz musisz dbać o siebie i o maleństwa. Wiadomo, że praca jest ważna, ale te malutkie aniołki są najważniejsze!!!Naprawdę ogromnie ciesze się Twoim szczęściem. Koniecznie napisz jak będziesz po wizycie. Pozdrowienia.Pa!!! Wiosno!! Tym razem Ci się na pewno uda!!Musisz w to uwierzyć. Kiedy jedziesz do Novum? Ja jestem umówiona na 4 sty. Aniu!! Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego czekam wlasnie na @.... :),a po @ ide do lekarza zeby spradzil czy cysta pekla i czy mozemy podchodzic do in vitro :) Mam nadzieje,ze wyjdzie juz ze mnie :) Monari ja tak sie ciesze z Twojego szczescia :) ❤️ Buziaki dla wszystkich.... A Accu jeste naszym administratorem i chyba nas bardzo zaniedbuje :( Kati jakies decyzje u Was juz zapadly .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Hey Laseczki!!!! spoznione ale szczere zyczenia swiateczne i noworoczne. Accu !!!!Kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!fAJNIE ;ZE WAM SIE UDALO.U mnie brak nowych decyzji ,jestem spontaniczna.Moze Nowy Rok przyniesie nowe wyzwania i podejde do invitro? Niewiem ,nie wiem.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monari, 3 stycznia to już jutro!:) życzę ci żeby spełniło się Twoje marzenie o bliźniakach:) koniecznie odezwij się jutro po wizycie! O której masz usg? pięknie rośnie ci beta:) Gratulacje raz jeszcze! Nicola, mam nadzieję ze będzie tak jak Ty i Monari mówicie...:) ale szczerze mówiąc okrutnie się boję...wiem ze powinnam zmienić sposób myślenia ale chyba niewiele da sie z tym zrobić na razie. póki co czekam na @, potem leki i 7/8 dc kontrolne usg. Jeśli wszystko pódzie jak należy, to w połowie cyklu miałabym transfer. nicola, do kogo w końcu się zapisałaś? trzymam kciuki za pomyślność leczenia i szybkie jego efekty! Ana, trzymam kciuki za brak cysty i udane podejście do in vitro! Kati, cieszę się ze brzmisz optymistycznie:) zobaczysz ze wszystko w koncu sie ułoży:) dziewczyny, coś mi umknęło, czy accu jest w ciąży, ...czy kati myli accu z monari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×