Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

FSH - najlepiej, jakby było jednocyfrowe właśnie.:D A ja też będę robić na Awidność Tokso jeszcze--muszę zobaczyć, czy 3 tygodnie od poprzedniego upłynęło, bo mi IgG wyszło ponad 300 i trzeba sprawdzić, jak dawno przechodziłam.:/ A robili Ci anty-TPO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 - wysłałam Ci linki na nk i zaprosiłam Cię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam bHCG. Wynik 6,81 U/l Nie wiem jak to interpretować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a mówiłam...no mi się wydaje, że to ciąża, bo gdzieś czytałam, że powinno być na początku powyżej 5--a na pewno już powyżej 1 !!! Moje gratulacje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana masz i czytaj: Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Ty masz niecały t tydzień, no to mogłoby i tak być.;D A nie słuchałaś mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja bym jeszcze sie nie steresowala musisz powtorzyc bete zawsze powtarza sie ja po 48 godzinach na moich wynikach z Novum widac ze to moze byc poczatek ciazy ale powtorzyc badanie musisz. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być to jeszcze po Ovitrelle. Po 18 konsultacje ma dr Jakubczyk, więc zadzwonie. Zobaczymy co powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no to z moją P.dr.;D Powodzenia i napisz co i jak.:-) A to po Ovitrelle tak może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o wyniki badan to ja mam wszystkie wyniki po za tymi kiedy mialam transfer. Pani Doktor powiedzial ze dobrze jak ma sie kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jak przegladam wszystkie wyniki to jest ok. tarczyce mam unormowana bo bylam na konsultacji u pani doktor w Novum i powiedzala ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline--masz rację......Pregnyl na pewno, bo zawiera ludzką gonadotropinę kosmówkową ( taką, jaką mają kobiety ciężarne przecież ) i dlatego najlepiej odczekać 14 dni od podania zastrzyku i dopiero zrobić test jakikolwiek, by już nie było leku w organiźmie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Michaline zadzwoń i skonsultuj tą bete. Ja jak dzisiaj odbierałam to w wynikach na pierwszy tydzień było od 5-50. Także trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - trzymam kciuki !! Szybko napisz potem nam co i jak.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - trzymam kciuki i pisz szybciutko bo umieram z ciekawości. Mam przeczucie ze to beda dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już się dziewczyny nie mogę doczekać @ ! Zadzwonię wtedy do dr Jakubczyk i zapytam się, czy już mogę brać te estrogeny ( chociażby Estreva że ).;p Znikną mi chociaż te nocne dolegliwości po nim.;/Planowo no to powinnam ją dostać 24.02 czyli w ten piątek ( to będzie wtedy 28 d.c. ).;D Zobaczymy, czy mi się nic nie poprzesuwa po tym zabiegu u czy ją w ogóle dostanę przy moich schorzeniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się tak wydaje ( może i to też jakieś przeczucie ), że to w tą dobrą stronę będą te wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powim tez ze mam dobre pszeczucia bo przeciez gdyby nie bylo ciąży to bylaby 1 no max2 a jest przeciez powyżej 5. jest 6,81 takze jest ciaza pojedyncza tylko ze malutka jeszcze. Czekamy na info Michaline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też iza78 czekam na te dobre wieści od Michaline.;D To by znaczyło, że kolejnej z nas się udało, czyli już niedługo kolej na nas---no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - o matko trzymam kciukiz całych sił!!! ja nie sądze zeby to był zastrzyk on sie po 10-12 dniach wypłukuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline wlasnie chyba rozmawia z lekarka chociaz na konsultacje czasami sie dłużej czeka. Ja pamietam ze ostatnio jak dzwoniłam czekalam na połączenie do doktor jakies 15 minut dlatego zawsze dzwonie 2-3 minuty wcześniej bo prawie od razu łaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajo zaraz zniose:) czekanie jest masakryczne wiem cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
nie przejmuj się Iza1978 ja już zniosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - odzywaj sie bo my tu zawalu dostaniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam odświeżanie strony Boże Michaline odezwij sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×