Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato76
Michalina- ja mniałam poronienie w 2010 roku , a w 2011 podchodziłam dwa razy do krio . Wczesniej pisałam brałam tabletki na somoistne poronienie , ale niestety i tak mósieli zrobić wyłyżeczkowanie . Powiem nie życze nikomu to co przeszłam . Okropne to jest . Umnie wszystko było dobże , dopuki niedostałam plamienia . Sz,ybciutko umówiłam się na wizyte, ale pozdrobieniu usg serduszka dzieci niebiły . Jeszcze moja dr wzięła mnie do dr Zamory , i on równierz potwierdził A do krio bęndę podchodzic juz trzeci raz . Agnierem mniała troszeczke co innego . To że mi zajęło cały rok , to z wyniki badań i usg ,niepozwalały mi podejść . A poresztą mniałam ciążę blizniaczą . Dzięńki ci Kochana za kciuki . Ja też trzymam za ciebie i pozostałych dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
mena - Każda osoba która przeszła , i jej się udało daje motymacje do dalszych działań . Ja sledziłam ciebie od początku , i przeszłaś moja droga sporo . Zara jest moim ulubionym sklepem , zawsze mogę dobrać sobie rzeczy. Bo nie w wszyskich sklepach dostane spodnie na siebie . A tam i marynarki i spodnie wszystko jest ok. Ciesze się żę zakupy udane ci wyszły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaa - a co ty taka załamana ? Kochana zrób sobie dobrą kawke , bo ostatnio mówią o niskim ciśnieniu . A to jeszcze zmiana pogody ,z mrozów przyszła odwilż. Sciskam cię Kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - kciuki zaciśniete jak bym za siebie trzymała:D lato - słaba jestem po chorobie, w pracy duzo pracy i jeszcze zaraz z zebem ide bo mni ćmi dziad jeden....jakos nie mam humorku ostatnimi czasy...ale to sie zmieni bo wiosna idzie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, Julciaa, dziękuje za kciuki ale tak jak mówiłam czuje miesiaczke ... Więc kochane, nie bądźcie proszę rozczarowane jak ona przyjdzie@ przynajmniej bede mogła wypić piwo w Belgii a piwo jest tam najlepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a dlaczego Ci dr odradzała na własnym cyklu ? I co to znaczy, że macica się goi ?? Witajcie dziewczyny !! Mi się dzisiaj nad ranem troszkę lepiej spało,ale w nocy to katorga.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a czy Twoja ciąża jest wysokiego ryzyka i/ lub zagrożoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- trzymam za Ciebe kciuki z całego serducha. Ja pamiętam że jak miałam sie testowac to pobolewał mnie brzuch jak na @ i cycki bolały też jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - jakie przeceny w Zarze ? Iza - zaraz Ci wyślę e - maila.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa, Iza - no tak na Krecie są takie góry, na Rodos również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - teraz sie stymuluję do IUI, za ydzien bede miała zabieg pewnie ;) micheline - a Ty dzisiaj ajkos testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a gdzie byłaś na Krecie i co zwiedziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu trzeba tak długo czekac na kolejny krio transfer po poronieniu, czytam niektore z was i miały od razu czemu ja nie moge miec teraz ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - bylas na Krecie z biurem podróży. My w tym roku tez chcemy jechac na wakacje mój mąz bardziej chce niż ja bo ja to sie boje. wolę tę kase trzymac na Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja myślę, że lekarze wiedzą najlepiej, bo przecież każdy organizm jest inny ! Spójrz na mnie i na Izę...Ją dopuścili do stymulacji, a mnie nie---a też Zamora !! A kilka czynników mamy podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zastanawiam sie czy teraz moge zajsc teraz w ciaze naturalną. wczoraj zauważylam jajeczkowanie u mnie sie spotkałam z mężem a dzis mnie pobolewa mnie troche podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Zuzię a nie Izę.:/ A góry w Turcji widziałam na Rodos, bo stamtąd jest około 30 km i widać z plaży.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylismy z triada na Krecie...wypożyczalismy samochód i zwiedzalismy sami..chanie, jakis klasztor, małe miasteczka po drodze, bylismy tez na błekitnej lagunie i wyspie piratów... nic bardzo ofrsującego bo dzieć za mała.... generalnie Wam polecam tą wyspe bo bardzo urokliwa jest:) iza - my w tytm roku tez nie damy rady na wakacje jechac, włąsnie przez leczenie głównie...takze solidaryzuje sie z Toba w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - to tak jak u mnie Kochana ! Z tym, że ja chcę bardziej jechać niż mój M, bo kasa potrzebna.:/A może dziewczynki--nie będziemy mogły nigdzie już pojechać......fajnie by było - no nie ??? A z kim zawsze jeździcie na urlopik -- sami czy ze znajomymi ?? Ja myślałam o Ziemi Świętej----chociaż na 1 tydzień, aby się pomodlić tam do Boga o dziecko, ale chyba za drogi interes przy takich wydatkach, jakie nas czekają !! Co Wy o tym sądzicie ? My zawsze jeździmy z biurem podróży...lasty szukamy,ale w tym roku nie zanosi się dobrze, bo kryzys wszędzie się przecież pogłębia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - dziewczyny...coś mi też jakiś błąd na stronie wyskoczył.:/Upisałam się i d...a.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - myślę, że przecież wszystko jest możliwe.:D Bądź dobrej myśli.:)A skąd wierz,że to jajeczkowanie ? Kurcze--upisałam się wcześniej dziewczyny i jak chciałam wysłać, no to mi jakiś błąd wyskoczył !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taki: "504 Gateway Time-out The server didn't respond in time. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - jeszcze dzis przycisne męża:) na pewno sie ucieszy:) ze tak dzien po dniu. Nic wam nie pisze o urodzinkach mojego M. Udały sie mimo ze mial chandre w tym dniu ale sie wszystko udało i goście i torcik. było supper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zawsze jeździmy z biurem podróży.:D Iza - no to tak jak u mnie podobnie, ale to ja baaardziej chcę.:D Mój M po ziemi b.chodzi, bo wie,że kasa potrzebna ! Myślałam,by do Ziemi Świętej jechać choć na 1 tydzień i się pomodlić za to dziecko do Boga,ale chyba jak na razie za duży wydatek przy tych kosztach, jakie nas czekają.:-/ A może dziewczyny już nie będziemy mogły nigdzie jechać na urlop ?? No nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam z reka na sercu Chorwacje- jest piękna:) Egipt tylko na nurkowanie Turcja na wypoczynek+zwiedzanie+ super zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×