Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek kochana, to już dwa tygodnie, czas szybko leci :-) Za chwilę będzie miesiąc, dwa i Ty już ze swoją komóreczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - ja już tu pisałam o tym, że jak mnie zapisała dr na listę rezerwową gdzieś tak w czwartek 02.02, no to jak dzwoniłam do Niej 13.02, no to mi kazała właśnie gdzieś tak za 1,5 miesiąca dzwonić do Novum, by pytać, czy już mnie przenieśli z rezerwowej listy na główną i jak tak no to podobno to już szybciutko leci.:D Tylko wtedy trzeba czekać na telefon z Kliniki, że jest komórka.:-)Moją Panią dr też wtedy o tym przeniesieniu z list mają poinformować jako lekarza prowadzącego ! No i potem mam się umówić na wizytę do Niej i da mi Progynovę na wzrost endo.;D A ja jak też pisałam o tym też spróbuję się po tej @ monitorować bez leków...a może mi coś znów urośnie jak w XII.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a co porabiasz w domku na tym zwolnieniu tak w ogóle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chodzi do pracy, no to chyba ten czas jeszcze szybciej leci MICHALINE.;/Ja się obijam w domu,trochę sprzątam,w nocy czytam książkę "Ogród wiecznej wiosny"---polecam, bo wciągająca i ładna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj będę robiła Panna Cottę i sałatkę z kiełków fasoli mung, bo jutro post, więc nie pojemy.:/ Środa Popielcowa, więc trzeba posypać głowę popiołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja na zwolnieniu wynudziłam się jak mops bo mąż z obawy aby nic mi się nie stało kazał mi leżeć i nic nie pozwalał robić. Także książki , telewizja i laptop. Z początku trudno było się przestawić ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Teraz nie chce mi się iść do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o te serduszka, które mam w stopce Lewy Alt jednocześnie nacisnąć z liczbą 3 po prawej stronie klawiatury{nie te liczby u góry tylko po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no ja też nic w sumie nie robię.:-)I myślę,że po transferze będę wciąż leżeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - dzięki Kochaniutka.:* Ja nie mam lapie cyfer po prawej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina1212 ja mam termin tylko na podstawie usg na 8 pazdziernika. Nie bylam pd rana a tu prosze ile sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren wysłałam ci na emeila mojego linka do facebooka prześlij dalej kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno prześle malwi2983, jak przeczyta na forum.;D A możesz mi napisać, jak się czułaś po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czułam? W sumie to troszkę miałam napuchnięty brzuch przez kilka dni i bolały mnie piersi. Potem przestały i powiększyły się lekko- napuchły i dlatego myślałam,że się udało. Ale jak widać to nie były oznaki ciąży niestety.Myślę, że jak się wreszcie uda to pewnie nie będzie żadnych oznak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no na to to też chyba nie ma żadnej reguły ! Każdy organizm inaczej reaguje i na leki i na ciążę...a ja myślę, że to może po lekach tak się czułaś.A co brałaś ?? Bo np. luteina powoduje ból piersi,bo to progesteron jest przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że luteina to powoduje i ją właśnie brała . Ale przecież to mogłyby być też oznaki ciąży prawda? Luteiny brałam na dobę 10 tabletek , estrofem i encorton no i folik standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - może wyślesz mi jedna porcje panna cotty?? ja w piątek idę na babski wieczór więc będę robić bezy z malinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no pewnie, że wyślę.;D hehe Proszę przepis na torcik.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawi-wysłałam Ci zaproszenie na face.;D A na naszej-klasie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mam na naszej klasie ale wysyłałam tylko na face, bo potem znajdziecie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×