Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A w którym miejscu maja oni tam aptekę ? Ale ogólnie cenowo opłaca się kupować u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stres jest przecież samemu brać.:/Uważam,że pielęgniarka powinna pomimo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - od Puławskiej zaraz obok po lewej stronie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja większosc lekow kupowalam w aptece novum. Tam zawsze maja co potrzeba. raz w pospiechu zapomnialam wejsc tam do apteki i poszlam obok domu to trzeba bylo zamawiac i czekac 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- zaraz jak sie wychodzi z glownego dziedzinca i masz na przeciwko ruchliwa glowna ulice i znajduje sie ona zaraz po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - nie wiedzialam gdzie jest bo mąż zajeżdżał jakoś z boku i nigdy przodu nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was opuscic kolezanaczki jestem w pracy a po pracy zaraz ide do kościółka na popielec na 15:30. do usłyszenia poźniej odezwe sie. Duże buziaki. ps nie piszcie tak duzo bo nie nadaze z czytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - poor responder - to znaczy ze nie reaguje na stymulacje lekami. Wydalam 6 tys na te wszystkie zastrzyki a i tak mialam tylko 1 komorke. Ja nie mialam problemow zeby robic sama sobie zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po pracy idę odebrać ze szkoły siostry dzieci i idziemy do kościółka na 16.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no to chociaż dobrze, że można było zamówić.:D Ja raz, jak na 2 dzień miałam wziąść Menopur, no to myślałam, że zawału dostanę, bo obdzwoniłam większość aptek u mnie i każda nie nie nie !!! Już miałam jechać około 117 km do Lublina po niego.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my na godzinkę 18.00 jedziemy iza1978.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi no to nawet tego nikt nie zalecił zuzia-zu.:/Nie opłaca się u mnie tej kasy chyba wydawać stwierdzili.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - przykro mi baaardzo.:*:*:*Naprawdę ! Nadzieja jest zawsze póki @ nie nadejdzie.Ale jednak wiesz, że spróbowałaś wszystkiego-no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochana Malwi to czekamy obie ! Na pewno i nam się kiedyś uda--zobaczysz i będziemy miały ładne stopeczki i w ogóle humorki itp.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że przykro jak nadzieja powraca, a potem znowu odchodzi.:/Ja też nie raz już tak miałam.;-(Przetrwamy wszystko...zobaczysz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bete w 9 i 11 dpt a le ujemna nie mam @ i zrobiłam sikańca . Niestety tez nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostrze testy do 3 miesiąca pokazywały, że nie jest w ciąży a badanie z krwi mówiło co innego. Więc z testami też trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, że poor responder to jest tak zwany krótki protokół.:) Może dlatego Ci go dali przez to niskie AMH ? I jeszcze w necie wyczytałam, że Menopur to najsilniejszy lek, a Progynovę bierze sie w celu przygotowania najwiekszej ilosci komórek do stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest malwi2983 w tym życiu, że jak się czegoś chce, to szybko mija, a jak nie, no to wolno leci czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pisze, że to poor...się stosuje u kobiet ze zmniejszoną reaktywnością jajników na stymulację gonadotropinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robilam sikanca 3 razy to wychodzil mi negatywny a jak zrobilam bete to bylo 251. ja tam nie wierze sikancom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jak chcesz to moge Ci napisac czy jest dlugi a czym krotki protokól. W novum dostalam caly opis zapłodnienia pozzaustrojowego i embriotransferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - własnie te zastrzyki to mi dr. Zygler przepisywała bo u niej byłam przygotowana do 1 IUI i teraz powiedziałam ze tez chce te zsastryzki bo chce wiecej niz jeden pecherzyk wychodowac... micheline -a Ty ile brałas brevelle zastrzyków? Ja pierwszy robiłam 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×