Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A jak tam u was dziewczynki patrzą w pracy na te zwolnienia lekarskie ? Są problemy czy też i nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my już 2 nie malwi2983 - a jak reszta ? Też myślę i wiem na pewno, że nie, a każda porażka ( oby ich było jak najmniej ) tylko nas wzmocni jeszcze bardziej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle no to teraz mi tak jakoś ta tempka skacze, że nie mogę się w niej połapać wcale i wywnioskować, kiedy ten @.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja na nią nie patrzę teraz nie mogę się połapać kiedy dostanę bo ostatnią miałam 13.01 , potem leki , transfer i wszystko jakoś inaczej niż zawsze . Ja mam cykle co 28 , 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a ja całe życie mam nieregularne.:/ I marzyło mi się, aby choć raz było tak jak trzeba.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE kochaniutka wspaniała wiadomość,strasznie się cieszę:) widzisz te małe podknięcia przed UIU to był dobry znak...ale mamy ostatnio wspaniałe wiadomości:) :) :) To na którą teraz kolej dziewczęta?..niech dobra passa trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy dziewczyny, jak to będzie !! Ja to czasami ( a nawet bym powiedziała, że często ), no to łapię takiego doła właśnie i sceptycznie podchodzę do wszystkiego.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuję się dziewczynki do Kościoła na godzinkę 18.00, bo Popielec jest dzisiaj.:D Była już może któraś Was dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - moje gratulacje!!! Bardzo sie ciesze ze sie Wam udalo!!!!!!! intuicja nas nie mylila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie poddam!!!! jak nam minie 5 lat stażu małżeńskiego to zaczniemy myśleć o adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jeszcze raz sie zapytam,czy ma ktos moze do sprzedania Utrogestan lub duphaston,pozdr.sylwiaimariusz@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Kochana , co do sexu do najlepiej chyba lekarza zapytać. A co Ci powiedział? Ze od kiedy będziesz mogła? Rozumiem, ze kusi kusi;-) Dziewczynki, dziękuje za wsparcie. Oczywiście dam znac co i jak. Sylwia, Igrek Ci pisała, ze ma chyba clo ale nie odpowiedzialas jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- wiedziałam ze tak bedzie. Byłam w kościele na Popielcu i modliłam sie za Nas wszystkie. Gratuluje jak nie wiem co duża buzka przyszla mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek co do sexu to ja bym moze juz spróbowała ale tak po malutku w razie czego zawsze możecie przerwać jak bedziesz sie źle czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Śliczny przyrost bety.Gratuluje ci z całego serca. Pozdrowienia dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - czesc kochana wlaśnie zerknęłam na FB zaprosilaś mnie prawda. Piękny slub Wyglądacie bajecznie a suknia jak księżniczki, piekne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powinna sie odezwać Michaline. jest juz po wizycie ciekawe jak tam ;) Wiem ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ja to tak sobie postanowiłam, że 3 lata sobie daję na to !! A między czasie ( jakby nie daj Pani Boże ) się nie udawało, no to zacznę myśleć o adopcji! My już wróciliśmy z Kościółka z moim M...główki nasze popiołem posypane.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja ciebie nie mam jeszcze chyba na fb przyślij kochana linka malwi2983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nl - ja już Ci wczoraj odpisałam.:)A Duphaston dzisiaj sprawdziłam i niestety już mi nic nie zostało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no Ordynator stamtąd nam powiedział, że 6 tygodni !! Ale...ja już 2 laparo miałam wcześniej i nigdy tak długo nie czekaliśmy...nie pamiętam zresztą.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no bo już mnie nic nie boli - brzuch nie,tylko ślady po szwach przy pępku.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×