Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76- napisz w stopce co wam dolega bedzie nam łatwiej sie rozpoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytałam się Was już wcześniej o to - a jaka jest cena kriotransferu ? No bo wiadomo, że stymulacja i punka wtedy już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - dzięki za info o krio.:)No to dużo taniej...bo jak mi się za 1 razem nie uda z dawstwem, to za każde kolejne podejście znów 8 tys.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Za kriotransfer płacisz 1200zł . Do tego mósisz jeszcze wykonać szereg badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a kto jest Twoją Panią dr ? A Ty kiedy miałaś dopiero jechać do Novum ?? Chyba cosik później - no nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a co Kochana Cię interesuje dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - lato ma się dowiedzieć, co Im jest i wziąść badania dopiero z Novum.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę dziewczyny, że i tak jesteście w lepszej sytuacji niż ja.:/ Myślę nad tym, czy by choć 1 raz nie spróbować się stymulować tymi drogimi lekami.:(Może coś by urosło i nawet więcej...a jakby się potem transfery nie udawały, no to choć krio tańsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - Badania Ważne 1 rok . Badania w kierunku chlamydii. Cytologia . Przeciwciała w kierunku toxoplazmozy-IgG, IgM ,CMV. Podaje badania które ważne pół roku . HIV , HCV. anty HBs , VDRL , i anty HBc. Miesiąc ważne stopień czystości , i posiew z kanału szyjki . Take mi dzisiaj podała pani z Novum , jak dzwoniłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- bede robiła salo w kolorach brazu i jasnego be żu prawie białego i szukam dodatków aranżacji. ale znalazłam tak proste rozwiązania ze szok. z butelek po winie wódce z balonem koszyczki wazoniki kulki. W sklepie dam za to majątek a ty przyjemne z pozytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - wiem.:P My mamy je wszystkie aktualne, bo robiliśmy w styczniu i w lutym teraz niedawno.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - daj linki, to sobie je chociaż pooglądam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ JA PATRZYŁAM NA WSZYSTKO PO KOLEI. TAM SA TAKIE KULE KTORE MOZNA ZROBIC ZE SZNURKA kleju i balonika jak można fajnie ozdobicz z masy solnej lub gi[psu jak mozna zrobic swiecniki takie rzeczy nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Igrek - Ja dzisiaj zadzwoniłam do Novum , akurat tak się stało że pani z recepcii powiedziała że moja dr ma dyżur telefoniczny . No to ja trach i dzwonie , powiem że byłam bardzo miło przywitana przez moją dr . Zapytałam się jaki jest plan mojego dalszego leczenia , więc powiedziała żeby w poniedziałek przyjechałam na wizyte to wszystko uzgodnimy co i jak dalej .Była bardzo miła i td . A te wszystkie badanie które ci podałam to mi podała pani z Novum . Ja wczesniej zadzwoniłam , wiesz nic nie wiadomo , a może bedę mniała zły posiew , albo polipy mi się znów odrosły . Wcześnie mniałam taka sytuacje że byłam nastawiona na który miesiąc , a jak przyszłam na wizyte , to badania wyszły złe i td . Więc wolę wsześniej , takie sprawy załatwiać . Piszcie moje drogie jak coś będę wiedziała to chętnie odpowiem , a i od Was pożyteczne info dostane . A moją dr jest Obuchowska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- mi INV wyszło jakies 15 tysiecy nie licze badan bo miałam u siebie robione za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- ja tez chodze do Obuchowskiej ty zapisujesz sie na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- ja czekam na kriotransfer. jeszcze pewnie z miesiac teraz po tej miesiaczce co bede miala bede jechala na badania mam taka nadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze Kordianka nie podchodziłam i będę pochodziła na komórce dawczyni, więc coś około 8 tys. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Kordianka -Mnie 15 tyś . Ale to zależy , każdy organizm jest inny , i różnie bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam niektóre z Was dziewczyny za ten spokój, opanowanie i optymizm w tym wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Izka - a czemu ci dr O powiedziała żeby jeszcze zaczekała ? Ja jak zapytałam się to powiedziała żeby umówiła się na wizyte i na spokojnie zemną ustali reszte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Izka - Kurcze wez się wgarść !!!!!!!!!! Tobie jak trzeba też udielimy pozytywnego nastawienia . Wiesz co jak tak sobie myśle że fajnie by było gdyby my razem podchodzili do krio . Razniej by było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Igrek - Głowa do góry !!!!! Ja tez mam chwile słabości , ale wiara czyni cuda . Najgorsze jak czasami siedze w domu to mam handre . Zrób sobie dobrą kawkę , albo idz na zakupy , dla mnie to pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- jak widac w stopce ja po INV zaszłam za pierwszym razem ale niestety musiałam poronic bo pęcherzyk płodowy był pusty i zardek sie nie rozwinął. musze odczekac 2-3 cykle. jak dzwoniłam do niej to mi powiedzała ze marzec kwiecien badania i krio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja za ICSI zaplacilam ok 12 tys. nie liczac badan. ja ostatnio bawiłam sie w decoupage. nie jestem dobra w "robótkach ręcznych" ale wyjatkowo mnie to odpręża. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×