Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek- boska ta lampa. Juz kocham te strone zobacz jak w prosty sposób mozesz upiekszyc swoj domek no nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z Was próbowała się dostać do Kliniki Położnictwa i Ginekologii na Starynkiewicza bo oni mają tam Poradnie Leczenia Niepłodności i cały ośrodek do diagnostyki. Za wszystkie badania się nie płaci tylko ewentualnie za samo in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- hej a co robilas co mozesz mi polecic el=wentualnie podaj mi stronke na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie czyms zajac bpo to czekanie do marca czy kwietnia mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja jestem po tym zabiegu, więc zwolnienie mam już 2 tydzień, ale w poniedziałek już do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a ja nawet nie wiem, co to jest.:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja nie.:P Nie wiem, czy u mnie to byłby sens, bo ja i mój M mamy już wszystkie badania i tylko u nas dawstwo nas ratuje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - ja probowalam, dzwonilam przez 3 tygodnie żeby sie dowiedziec i zapisac, ale tam nikt nie odbieral, wiec odpuscilam. Po drugie czytalam na forach jak inni sie wypowiadali, ze jak sie zapiszesz na wizyte na konkretny dzien cyklu i spóźni sie okres to nie wcisna Cie gdzies miedzy pacjentki tylko dopiero na wolne miejsce, czyli za jakis czas (jak to w naszej służbie zdrowia). Ja stwierdzilam ze mi szkoda czasu, wole zacisnac pasa i zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym próbowała to tam ale tylko po znajomości by uniknąć kolejek. Ale to po poniedziałkowym usg jak będę wieszała jak z moim jajeczkowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam tak tylko z ciekawości bo Wy dłużej siedzicie w tym :) Ja od początku byłam i jestem zdecydowana na novum :) A Wy mnie jeszcze potwierdzacie w mojej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- w Novum pracuja specjalisci oni napraewde wiedza co jest na rzeczy masz wszystkich na miejscu ja jak jeździłam to umawiałm sie z 2 lejkarzami w jednym dniu i dawało rade wszystko ustawic a i jeszcze rano robiłam badania i ze swiezutkimi szłam do lekarza. nie jeździj juz nigdzie indziej bo szkoda twoich nerwow czasu no i kasy na jazde tam i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decoupage - to oklejanie serwetka. ostatnio akurat pomagalam koleżance oklejac komode do pokoju jej córki. Można oklejać wszystko butelki, drewno i ceramike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- a masz jakas stronke zeby podpatrzec co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym te róże z ostatniego linka jeszcze podświetliła---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek widziałm te roze jestem w szoku jak można szyblo i tanio to zrobic tak samo z gałązką. ja bede na 100 % robiła te kule namaczane w kleju pomaluje je sprayem brazowym i z glowy albo zrobie ze sznurka do paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niesamowity jest też ten zegar na ścianie - tylko, że ja bym tutaj proponowała filc lub materiał i na ścianie pustej, gdzie nic nie ma innego.;D Pomyślę pomyślę, bo mi się b.spodobał !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mi sie podoba lustro zrobione ze sztućców jest boski ale zegar jak by pokombinował to tez by sie udało zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawa jestem, jak się będzie ta nić klejąca owijać na tym balonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, ja byłam na starynkiewicz jakiś rok temu. Nie polecam. pani dr zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie. kazała przynieść wyniki męża, i stwierdziła, że musi "je mnieć bo inaczej nie wie czy warto robić mi kolejne badania!!!" U nich standardem jest hsg, rozmawiałam na korytarzu z dziewczyną, która miała mieć tam IUI, musiała czekać na ten zabieg aż pół roku a jak przyszło co do czego to nie mieli tych cieniutkich rureczek, którymi wprowadza się nasienie. masakra. Moja koleżka miała tam 2 razy IVF raz się udało ale poroniła, i zrezygnowali. Ok 8 tys kosztowała ją 1 procedura to i tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja mysle ze trzeba to robic w rekawiczkach. rozmawiałm z takim panem i on sam je robił balon nadmuchany posmarowany oliwka zeby sie nie kleiło nawiazac na balona i wysuszyc przebic balon wyjac go ostroznie i gotowe. nie wiiem jak to bedzie ale chce to zrobic jak zrobie to zrobie zdjecie i wam pokaze. ale dzis nie dam rady bo ide na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jak się czujesz iza1978 tak teraz, jeśli chodzi i samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu Was czytam,ale piszę pierwszy raz. 21.02.2012 we wtorek miałam crio transfer w Novum-mam nadzieje że udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×