Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 - a mój M ma 186 cm i ma 77 kg, więc też nie za wiele, ale pochłania jedzenia tonami i nic nie tyje.:/ Chciałby przytyć ,ale lipa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj na wizyte do dr chodze sama bo mój M ma taką prace że nie zawsze może wyjść . A tak wsiadam sobie w autko i już jestem w Novum , czasami wpadam na zakupy są takie slepy jak się jedzie do Piaseczna po prawej stronie . Zawsze coś tam przy okazji kupię . A powiedz mi nie wiem jak to powiedzieć mojej dr o tych badaniach , to sobie kobieta pomyśli tyle lat jedziła i teraz dopiero chce wykaz wyników ? Ale co tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mówił mi że dostaję najmniejsze dawki leków jakie można zapisać. A im większe dawki tym większe ceny. Kobiety dostają czasem czterokrotnie większą dawkę menopuru a produkują jedną, dwie komórki, które okazują się puste. Ja przy tych małych dawkach produkowałam 18 komórek.Dlatego byłam przestymulowana po pierwszej punkcji.Rozbuchałam się i nie za bardzo mogli mnie zatrzymać. Podałam przykład leku bo dostawałam różne leki. W tej chwili nie pamiętam dawek ale tak w skrócie na tym to polegało.Dlatego lekarze ciągle mi powtarzali że jestem w tej lepszej sytuacji bo im lepiej sie kobieta stymuluje tym więcej ma komórek a to zwiększa szansę na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też twój M jest szczuplutki , tak jak mój .Więcej wchodzi na mnie niż na niego . Ja jestem wzrostu 176 a waże teraz 71 kg . Chcę trochę schudnąć ale kiepsko mi idzie . Ale co tam nieważne kto ile waży ja sobie cenie jaki jest człowiek , a nie jego kilogramy i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena to ty się pieknie stymulowałaś. Ja brałam codziennie menopur w dawce 75 j , gonal 75 j lub 100 , potem na wizycie dostrzykiwałam 25 j i bravelle w dawce 75 j. i dr powiedział ,że lewy jajnik gorzej reaguje. Ale mimo to udało mi się wychodować 12 komórek dojrzałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie musisz mówić dr, tylko idź do Archiwum i poproś.:D lato76 - Ty z W - wy jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena -tak to jest ze stymulacją , Że każdy organizm jest inny i różnie reaguje na leki . Ja jak podchodziłam do tranferu to poznałam jedną dziewczyne mniała 40 lat , a wyprodukowała 15 komurek . To jest coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - ale Ci dobrze Kochana ! No bo ja się nad tym zastanawiam, czy by może pomimo tego, co mnie spotyka, spróbować się stymulować ? A odnośnie tych małych dawek leków, no to mi dr Dobek mówiła tak na przykładzie Clo, że dlatego mi dają tylko 0,5 tabletki, bo to, że małą dawka no to nie oznacza, że gorzej, a nawet i lepiej, bo " to, że jedziesz mercedesem, nie znaczy, że szybciej dojedziesz " - tak mi powiedziała.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Mena 27 jesteś na nk lub fb to podam Ci na siebie namiary :) Już dziewczyny dołączyły do grona moich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27-przeszłysmy podobną drogę. Ja byłam też dwz razy stymulowana długim protokołem za pierwszym razem zapłodnionych zostało 6 komórek, za drugim 16, a pobierano mi po 20 oocytów lato76-ja przy wzroście 1,74 waże 68 kilo ale to dopiero gdzies od dwóch lat, bo wcześniej trzymałam wagę w granicach 60kg. igrek -z przepisu skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kkkk to próba nawiązania kontaktu bo cos mnie wyżucało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to jeśli jest więcej oocytów niż pęcherzyków, to znaczy, że niektóre pęcherzyki mają więcej niż 1 komórkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś podobnego wzrostu i wagą do mnie . Mój M bierze prysznic i już mi powiedział żeby już skończyła gadu - gadu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no to co -- teraz On zasiada ? Może pogada z nami ?? hehe A masz lato konto na Facebooku lub / i na naszej - klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 157 cm wzrostu i ważę 47 kg.; D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a ja jak byłam nastolatką to w wieku tak gdzieś 15 - 19 lat ważyłam czasami i do 59 kg, więc grubasek byłam.:/ Potem zaczęłam się odchudzać i stanęła mi ta waga już od kilkunastu lat w miejscu !! Ale...lepiej się z taką jednak czuję, jak szczupła jestem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato wygnana z lapa, iza na basenie, Michaline się bawi... A my zjedliśmy już całe 2 pizze, CSI obejrzane--a Ty z M jak spędzasz wieczorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się lepiej czuję jak mniej ważę. Kiedyś ważyłam 52 kg ale byłam bardzo szczupła. Najlepiej się czuje jak mam 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już obejrzałam Chirurgów i w łóżku czekam na męża bo jeszcze pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a to w jakim zawodzie pracuje ? Albo choć ogólnie napisz, by ie dokładnie na forum.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×