Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi ja teraz chodzę do dr.Szulca, jakos wzbudzilmoje zaufanie i wydaje mi się że jest taki bardzo dokładny. A Ty kochana do jakiego chodzisz doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę oglądać film na dwójce z Demi More,zapowiada się ciekawie. DObranoc wszystkim, do jatra pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM DZIWECZYNKI ZE SIE NIE ODZYWAŁAM OD WCZORAJ POPOŁUDNIU ALE SIE DZIEJE U MNIE OJ DZIEJE :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz po 23 wiec jak to bedziecie czytały jutro tzn. w niedziele to ja juz bede w samolocie. TAK tak, w samolocie:) sluchajcie razem ze znajomymi wyczailiśmy wycieczke na tydzien czasu na odpoczynek za grosze. Jedziemy do KENI :) Szok nad Ocean Indyjski Szok :) nigdy w zyciu nie sadziłam ze kiedykolwiek bedzie mnie stac na takie wakacje. Remont odlożony. Salon poczeka :) KeniaSZOK;) OBIECUJE uważać na siebie ;) ale Kenia czeka na mnie :) Plan jest taki naładować akumulatorki i pozwiedzac odpoczac wrocic odpoczac i dojsc do siebie i jedziemy po mrozaczki jak bedzie możliwa=ość jak pani doktor pozwoli :) 7 lat czekam na dzidzie to moge poczekac jeszcze jeden dzien dluzej tzna do kwietnia :) KENIA MASAKRA :) ZROBIE DUZO ZDJEC A WAM MOJE DROGIE PRZYWIOZE DUZO SLONECZKA I MNOSTWO BIALEGO PIASKU. DUŻE BUZIAKI. Ps. biore komputer ze soba jak bedzie mozliwosc umieszczac bede zdjecia na FB caluje Was Iza1978 pa pa KENIA LECE JUZ DO CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - SUPER!!!!!!! Baw sie dobrze, odpoczywaj i ładuj akumulatory i za nas :) Bezpiecznego lotu. Wracaj do nas szybko pięknie opalona!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dodry Dziewczynki !!!!! Izka - Super wiadomość . Odpoczywaj zwiedzaj i wracaj do nas jak najszybciej . Życzę ci bezpicznego lotu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - dzie jesteś ? jak tam w gościach było? Moi goście wczoraj opuścili mnie o godzinie 1 w nocy dobre co ? A ciasto robiłam sernik na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene - jak się czujesz ? Ja mam wizyte jutro , troszeczke stresuje się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Też bym chciałam pojechać do Kenii . Ale niestety wszystko niezabardzo możemy . Ja tylko byłam w Egipcie , na Cyprze w Grecji , i w Hiszpanii w Valecji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się do kościółka zaraz . I oczywiście pomodle się za Was moje drogie laseczki !!!! Zyczę Wszystkim Miłego Dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczątka! No Izunia ale czad, zazdraszczam-ale tak pozytywnie, Baw się dobrze i wracaj nie nadszarpnięta przez dzike zwierzęta! lato76-ja zaczynam się na siebie wkurzać bo już wyszukuje objawów ciąży a żadnych nie dostżegam, wiem że jeszcze nie czas ale nic nie mogę poradzić. Bolą mnie tylko piersi, ale bolały mnie przeważnie też przed@,burczy mi w brzuch okropnie, ale nie z głodu bo apetyt mam i ciągle coś wcinam,a luteina którą biorę denerwuje mnie, bo wszystko mnie swędzi, chyba przez parę dni pobiorę ją pod język. I tak kochana módl się za nas a za mnie podwójnie,żeby się tym razem udalo. A ciekawe czy nasza egzotyczna wycieczkowiczka nie powinna przed wyjazdem przyjąć jakiś specjalnych szczepionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi298. powiem Ci że mnie to dr. Lewandowski to przyjmował tylko jak byłam na długim protokole stymulowana a potem to kazał umawiać się do każdego innego lekarza, tagże jestes w super sytuacji że jest on twoim Lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- jeszcze raz zapytam bo jeszcze za bardzo nie pamiętam,ta twoja wizyta jutro to przygotowawcza do crio-transferu czy jakas inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - super!!! pomysł!! rewelacja naprawde a takie wypady na szybko są najfajniejsze! odpoczywaj, naładuj akumulatorki i wracaj do nas:) miecheline - Ty tez odpoczywaj ile wlezie, olej kompa i sie relaksuj:) lato - do krio w tym cyklu podchodzisz tak? monka - jak sie czujesz? skończyłas juz stymulacje? ja nie czuje nic specjalnego w tym cyklu, mam nadzieje ze uda sie 2 jajca wychodować, ale jakos tego na chwile obecna nie czuje... Dziewczyny ja pisze mniej bo mam końcówke transferu w domu i mi strasznie net muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene ja też miałam długi protokół z dr Lewandowskim. Teraz nie wiem do kogo mnie umówią i czy mnie umówią do niego akurat. W sumie tak prawdę powiedziawszy to dla mnie szczególnego znaczenia to nie ma ja chce tylko by mi ktoś wreszcie pomógł , a czy to będzie jeden czy drugi lekarz to jest mi to obojętne. Niestety wśród tych lekarzy nie mam bardzo rozeznania tyle tylko co od was , bo miałam do czynienia z Lewandowskim i Zamora.W piątek idę tu u siebie do swojego lekarza i najchętniej chodziłabym tylko do niego gdybym mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój lekarz nie przyjmuje już w novum , a kiedyś tam pracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- widzisz kochana że nie mogę Ci polecić żadnego z lekarzy, bo jak do tej pory pozytywnego efektu u mnie nie było. Ale jak możesz to umów się do Zamory bo dziewczyny go chwalą. Ja do tej pory byłam u Zygler.wojewódzkiego,Sterosławskiej,ijeszcze jakiegos który mi teraz z głowy wyleciał, a ostatnio dwa crio-transfery u Szulca i choć efekty do tej pory żadne to uważam że lekarze b. profesjonalni>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy jak zadzwonię się umówić to czy będę miała jakiś wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene mam nadzieję , że nam się wreszcie uda przecież kiedyś musi się skończyć to nasze cierpienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, pewnie, ze sie uda:-) Jestem tego pewna. Tak bardzo bym chciała, Zeby kolejna dziewczyna napisała, ze jest w ciazy, Mocno 3mam kciuki:-) Jakoś cicho przy niedzieli. My o 21 mamy samolot powrotny do Warszawy. Moje kotki na mnie czekają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, oczywiście, ze sie uda. Rozumiem Cie z tymi objawami. Kiedyś tez sie mocno skupialam Zeby je znaleźć:-) oby pojawiły się jak najszybciej. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka ! Nie pisałam już wczoraj, bo wróciliśmy około 24.00 w nocy.;/I nie chciało mi się lapa włączać.:(Ja za kierowcę robiłam mojego M-nie za bardzo teraz chcę pić zresztą !! Iza - ZARĄBIŚCIE !!! Super są takie spontany.:P Popieram i troszeczkę zazdroszczę.;-)Moja szefowa była w tamtym roku właśnie w Kenii.;D Fajnie, że udało Wam się tak zgrać ze znajomymi.;-))Tacy ludzie to Skarb prawdziwy i trzeba i Nich dbać... A możesz mi zdradzić, ile taki wyjazd kosztuje teraz na osobę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć igrek-ja z tej zazdrości zaraz zaczęlam sprawdzać takie wyjażdy dz Kenni w last minute i najtaniej znalazłam za 2800zł. na 7-dni w opcji inclusiv, ale nie wiem czy biuro podróży wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×