Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

poczekaj musi wypłynąć zależy to też od świerzości drożdży raz szybciej raz dłużej ,ale musi...ja nie miałam takiej sytuacji żeby nie wypłynęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - a jak długo tak gdzieś się czeka na to jego wypłynięcie ? ja w misce takiej średniej je tą wodą zalałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dodaję wiśnie ze słoika takie, no to jak myślisz, ile cukru dodać ? Bo one w sumie mają cukier, ale i tak są takie kwaskawe.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O---wypłynęło !! A już myślałam,że to już będzie niemożliwe.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki robię surówkę...tak całe ciasto wyrabiam rękami a blaszki wykładam papierem do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poradziłaś sobie sama? przepraszam ale robie obiab a kompa mam na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek lecę do garków ale czytam w komórce czekam na wieści jak się upiecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - spoko...nic się nie dzieje ! Dałam radę.;-)Przecież mam ja i też jakieś tam doświadczenie i wiem co z czym i co do czego.;D Też papierem wyłożyłam, jeszcze troszeczkę małym widelczykiem do tortów wygładziłam.:-)) A ten cukier się rozpuści ? B on przecież był wgniatywany w to ciasto.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - dopiero mam te placki 20 minut w piekarniku, a już są dobrze brązowe na górze !! Jak myślisz - wyłączyć górę, czy zmniejszyć temperaturę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznie sie zrobiło:-) W Belgii pogoda piękna, Slonce i około 10stopni. Ja tu juz zjadlam 2 belgijskie gofry. Podobno najlepsze na świecie:-) To prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a tu b.wiatr dziś.:/Jeszcze nie byłam na dworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek znowu Cię przepraszam jak pytałas o temperaturę to właśnie nakładałam obiad a na obiedzie przyszła sąsiadka,ale widzę że wyszło jak już próbowałaś,a ten cukier to już kwestia wprawy do czego ja w ogólnym przepisie mam 2 szkl. a to o dużo za dużo by było a wspomniałaś że i wiśnie są też trochę kwaśniejsze więc powinno być oki.a może jak wystygnie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty pieczesz je te 40 minut w 180 stopniach i nie spala Ci się na górze ? I jakie Ono Tobie wychodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już po zajęciach na uczelni i od razu do Was :) Okazje się, że mam w grupie dziewczynę która leczyła się w novum ale niestety bez efektu. Ale według tego co mówiła szybko zrezygnowała z leczenia z uwagi na koszta. Podjęła decyzje o adopcji - właśnie czeka na telefon kiedy może przyjechać po dziecko :) Ja tak łatwo się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do rodzinki.:) Do zobaczonka.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak ja piekę 40 min w 180 stopniach piecze dół i góra bez termoobiegu, jeśli widzisz że za mocno spieka Ci się góra to ją wyłacz na pewno się dopiecze. kardianka Super podejście nie poddawać sie tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę pospałam i się nie odzywałam. malwi2983-ja do każdego crio-transferu miałam umawiać się na5 dzień cyklu i z umówieniem wizyty nigdy nie miałam problemu,tylko dzwoniłam pierwszego dnia @ do recepcji i mówiłam że jest to wiżyta do crio-transeru że chcę do tego to a togo dr. i nigdy mi nie odmówili,bo w tym wypadku masz pierwszeństwo u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza się zrobiła jak makiem zasiał. Ale co ja się dziwię przecież to sobota wieczór,więc pewnie większość z was się gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene mamy jeszcze 6 dzieci :) mrożaczków. Ale powiedzcie mi tylko czy oni dają jakieś leki przed tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dają leki praed crio, ale to jak będziesz na tej wizycie ok.3-5 dnia cyklu. Zazwyczaj jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka co będziesz miała monitorowane USG i w między czasie zazwyczaj powinnaś brać enkorton,folik ewentualne acard, ale to da Ci już ten lekarz i pewnie luteinę dopochwową a w dniu crio podjęzykowo,a dopiero po crio możesz dostać jakies zastrzyki typu clexine lub fraxiparine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×