Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A nie pisałam Wam jeszcze, że wtedy w poniedziałek dzwoniłam do dr Dobek, by dopytać kilka rzeczy.;D Pisałam, że sobie umówiłam konsultację !! Czyli tak: - posiewy mam zrobić oba, bo tak wymaga dr Lewandowski ( czyli i z kanału szyjki macicy i ten 2 - już nie pamiętam nazwy )--wiecie, o który mi chodzi ? -zgoda internisty mi nie jest potrzebna, no bo wymagają ją, jak ktoś ma mieć punkcję, a ja jestem tylko biorcą komórek; - badanie awidność toxoplazmoza mam zrobić u siebie, by już mieć do 7dc.wynik, bo u nich się czeka 2 tygodnie, więc mogę się nie wyrobić !!A u mnie 7 dni roboczych. Apropos posiewów-ważne są one 2 miesiące.;P a nie 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za oddzew jaet mi bardzo miło, w sumie to naszym największym problemem była ta ohydna bakteria która zrobiła mi takie spustoszenie w organizmie i liczne blizny w macicy, a u męza obniżyła parametry nasienia ,że niemożliwe było zajscie w ciąze, do tego wysokie tsh i prolaktyna co wiąze sie z brakiem owulacji, dodatkowo ostatnio wykryli mi dwa mięsniaki ..testowac mam we wtorek 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-85 - będę trzymać kciukasy za Ciebie ! A robisz sikańca czy betę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - pięknie to ujęłaś ! Dzięńkuję Ci Kochana ! Mena - Kotóś, zawsze byłaś i będziesz dla mnie przykładem .Dziękuję ci za słowa wsparcia . Po przeczytaniu rozryczałam się jak bóbr .Są takie wzruszjące i td . ajda11 - mam nadzieje , że te słoneczko Nam wszystkim zaświeci ! igrek - napewno nie jesteś sama , więc będziesz szła z kimś w parze ! Niemartw się . bete mniałam 2,5 ewuś - masz racje , może jak emocji opadną zupełnie inaczej będę wszysko spostrzegać . kinia23-85 trzeba wierzyć , to że mi się nieudało nieoznacza , że tobie nie uda się . Bądz dobrej myśli tu na forum dostanie dużo ciepły ch słów . Bo są tu najwspanialsze kobietki na świecie .Uwież mi ! I więcej wiary w siebie kochana ! będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak przespałam sie chwile , ale łeb mi boli jak cholera .Zaraz mi chiba czaszka pęknie od tego . Za dużo emocji drinków i td , wszystko mi boli szujesie okropnie . Jak zdechły pies , mam nadzieje że jutro będzie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochaniutka tulę Cię do serduszka ❤️ Pamiętaj jestem przy Tobie ... Witam nowe dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - sciskam Cie bardzo mocno i przesylam mnóstwo wiary i nadziei. W tym przypadku czas dzisla na nasza korzyść. Za jakis czas spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy i znow bedziesz miala sile do walki. A my tu caly czas bedziemy zeby Cie wspierac!!!!!!!!!!!!!!! Witam nowe dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - posiew ważny tylko jeden miesiąc , a kto Ci powiedział że dwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe robic bete sikanca sie boje jakos, chociaz dzisiaj miałam straszną ochotę zrobic . Lato wiem że kobitki są przekochane i mozna się wygadac, bo ja to zawiesiłam sie na dwa tygodnie nikt nie wie ze robiłam icsi żadna kolezanka i tak siedze sama w domu i tylko czytam i czytam ... wiecie czego najbardziej sie boję ,że zawiode hmm męza ,rodziców a na dodatek wydalismy wszystkie oszczednosci i nie stac mnie niestety na dalsze zmagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Ty blondyneczko kochana , ja wiem być może jak jutro obudze się zupełnie inaczej będę myśleć . Bo wiesz czas to leczy rany ? Ściskam Cię mocno i uważaj na siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - a to czemu do Nas wczesniej nieodezwała się ? My tu każdą dziewczyne miło powitamy i dodamy otuchy . Najważniejsze bądz dobrej myśli , a ciepłe wsparcie od Nas gwarantowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - słoneczko , ja wiem że o mnie pamiętasz i wspierasz . dzięjkuje Ci bardzo . Jak i pozostałym dziewczynom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato bo ja taka jakas nie wiem sama , nigdy sie nie wypowiadałam na zadnym forum , wolałam przyjrzec sie temu z daleka , ale teraz chyba lepiej się poczułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - i slusznie ze wolisz zrobic bete niz sikanca. Ja to wogole w te sikance nie wierze. Trzymaj sie dzielnie. Wtorek juz niedlugo :) A my trzymamy za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po waszych słowach to się lepiej poczułam dziekuje, juz za mną półmetek czekania. Awy kochane miałyscie jakies objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - ja po pierwszym icsi tylko troche senna bylam, a tak to nic! I 13dc zrobilam sikanca i wyszedl negatywny, 14dc zrobilam dwa i oba negatywne , a jak poszlam na bete to bylo ponad 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no to może to ciąża jednak ? Nie jest przecież ten wynik 1.;D Myślę, byś poczekała do piątku i powtórzyła--co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato strasznie mi przykro... Wiem, że dzisiaj nic nie ma sensu wszystko staje sie mało ważne wszystko jest na nie, ale zobaczysz może za tydzień może za miesiąc na wszystko spojżysz w innych barwach naszym największym przyjacielem i sojusznikiem jest CZAS!!! Ja uwierzcie mi że dzięki temu forum zrozumiałam,że każda z nas tu starających się przechodzi chwile bólu i chwile radości ale wiem też,że każda z nas doczeka pozytywnego finishu i każda doświadczy SWOJEGO CUDU. LATO pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Lato-mam nadzieję,że czujesz się już lepiej. Dodałam info o sobie w stopce-ciekawe czy się pojawi...? Za wszystkie starające się dziewczyny mocno trzymam kciuki, a tym które są już w ciąży z całego serca gratuluję :) Wybaczcie proszę jeśli nie będę czegoś o kimś pamiętać i dajcie mi proszę trochę czasu na zapoznanie się ze wszystkimi :) Kolejną wizytę w Novum planuję za jakieś 3 tygodnie w 2-3 dniu cyklu. Wtedy prawdopodobnie dostanę leki stymulujące owulację (o ile nie będzie tych okropnych torbieli). Trochę boję się tego, jak mój organizm zareaguje na stymulację...Mam nadzieję,że będzie dobrze. kinia23-85 - ja będąc w pierwszej ciąży nie miałam zupełnie żadnych objawów - chyba nie ma na to reguły.Połowę drogi masz już za sobą - poczekaj jeszcze troszkę i Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.Będę z niecierpliwością czekać na pozytywne info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 tc. beta jest dopiero od 5, więc może Kochaniutka za wcześnie ją zrobiłaś, a tym bardziej, że jak myślałam, że Ty testujesz w piątek ten dopiero !!??Na pewno, no bo miało być w Wielki Piątek to Twoje Wielkie Testowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a to czemu kotuś tak się przejęła się mną ? Teraz mnie sumienie męczy , bo może nie potrzebnie wam pisałam . Zawsze jest tak , że człowiek bardziej przeżywa niepowodzenie innych niż swoje . I tak jest z wszystkim . Nieprzeżywaj tak , zabraniam Ci tego pamiętaj ! bo jak zajade na te Bielany och jak zrobię porządek !Mósisz odpoczywać , myśleć ciągle pozytywnie , niesterować i niedenerwować się ! Pamiętaj i przeszczegaj tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - dr Dobek mi tak powiedziała, jak w poniedziałek z Nią rozmawiałam.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - ja jak byłam w ciąży to pare dni po transferze byłam bardzo spiąca , a pózniej mi apetyt jeszcze dopisywał . Ale jak masz jakieś do Nas pytania to wal smiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to kazda z nas jest inna i kazda przechodzi to inaczej , ja w sumie to sie czuje jakbym co dopiero się obudziła taka jakby zaspana nie wiem jak to okreslic moze to przez luteine? no i te piersi. Bauli witaj , nie zdązyłam sie z Tobą jeszcze przywitac;) dziewczynki a miałyscie zastrzyki po transferze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-85 - piersi Cię bolą po luteinie, bo zawierają progesteron, a on właśnie powoduje tą bolesność. Jak również progesteron podnosi temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, jesteś bardzo silna! Cieszę sie :-) Zuzia. Jeszcze nie robiłam i nie wiem czy bede.. Dzidzia napewno bedzie miała zdjęcie brzuszka.. Postaram sie o to napewno:-) Byłam dziś w sklepie.. Ile jest fajnych pastelowych rzeczy.. Cudowne:-) Dziś powiedziałam mojemu dyrektorowi o ciazy. Ucieszył sie i pogratulowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×