Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

MICHALINE - no to fajnie, że szef się ucieszył ! A pastele dla Ciebie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - ja brałam prze 3 transfery zastrzyki z Fraxiperiny. A teraz barałam tylko luteine 10x na dobe i Enkorton .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - te wynik raczej nie wskazuje na ciąże , bo pytałam się panią dr z laboratorium , gdyby ciąża to wynik byłby sporo większy . A przecierz dzisiaj środa , więc te dwa dni niemaja raczej znaczenia . Chiba że wydaży się cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no to może to ciąża jednak ? Nie jest przecież ten wynik 1.;D Myślę, byś poczekała do piątku i powtórzyła--co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - w pierwszą ciążę udało mi się zajść naturalnie.Niestety tym razem jak widać nie będzie już tak łatwo...Tak naprawdę dopiero teraz ze zdwojoną mocą zaczęłam doceniać to, co już mam.Ale będę walczyć o drugie dziecko tak samo dzielnie jak wy wszystkie walczycie.Nie wiem co mnie jeszcze czeka bo jestem na początku tej prawdziwej walki ale wiem jedno - nie poddam się choćby nie wiem co - dla siebie, dla mojego męża no i oczywiście dla mojego synka. MICHALINE - miło,że Twój dyrektor tak po ludzku zareagował.Wiem, że nie każdego na to stać. Rzeczy dla dzieci są cudowne - dla dziewczynek naprawdę przesłodkie.Dla chłopców niestety jakoś mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - te wynik raczej nie wskazuje na ciąże , bo pytałam się panią dr z laboratorium , gdyby ciąża to wynik byłby sporo większy . A przecierz dzisiaj środa , więc te dwa dni niemaja raczej znaczenia . Chiba że wydaży się cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 tc. beta jest dopiero od 5, więc może Kochaniutka za wcześnie ją zrobiłaś, a tym bardziej, że jak myślałam, że Ty testujesz w piątek ten dopiero !!??Na pewno, no bo miało być w Wielki Piątek to Twoje Wielkie Testowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a ja w cuda głęboko wierzę--wiesz zresztą o tym, więc może nie wszystko stracone jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - przejelam sie bo bardzo chcialam zeby w koncu Ci sie udalo. A na bielany zapraszam serdecznie :) o mnie sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-dla pewności skonsultuj swój wynik z kimś z Novum.Wtedy będziesz wiedziała czy powtarzać, a nawet jeśli nie będzie potrzeby powtarzania to od razu zapytasz co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - super ze szef tak ladnie sie zachowal. A te pastele to dla Ciebie czy dla dzidziusia? Ciekawe czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. Ja obstawiam ze chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -ładnie , że tak twój szef zareagował . a to że ja jestem silna to sie okaże , poprostu moja koleżanka , ma depresje i wiem co to oznacza . A swojego czasu byłam równierz w Ząbkach w szpitalu psychiatrycznym u koleżanki . Więc to daje mi dużo do myślenia , że trzeba wziąść troszeczke w garść . A jak tam twoja księżniczka lub książe w brzuszku ? Dają znać ? i jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli - Twoja droga wyglada podobnie jak moja. Mam synka z którym zaszłam naturalnie w 1 cyklu a teraz poltorej roku walki bez skutku niestety:( i nawet z torbielkami razem walczymy... Fajnie ze tyle nowych dziewczyn sie odezwało:) witajcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pastele to dla mnie:-) są piękne marynarki pastelowych, spodnie.. Duzo pięknych rzeczy. Zuzia, ja tez sie zastanawiam co bedzie.. Dla mnie priorytetem teraz jest to, zeby z nią/nim wszystko było w porządku.. A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - za wczesnie na testowanie u Ciebie, najwczesniej 10 dpt mozna ale tak naprawde to ok 12 dni lepiej;) igrek - cos czuje ze my sie sparujemy w działaniu w IVF;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli - jak wynik będzie negatywny .to mam odstawić wszystkie leki . Bo to mój 4 transfer , więc ja zawsze pytam dr .Poprostu te wszystkie procedury mam już obcykane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, wczoraj byłam na usg i jest wszystko w porządku. I marze o tym, by tak już pozostało:-) Co do bycia silnym, ja tez jestem silna i to daje bardzo duża moc.. Ty tez jestes. Mozna to wyczuć, wyczytać miedzy wierszami. A to bardzo dobrze! Tak trzymaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-85 ja po transferach miałam zastrzyki z clexanu i niestety całą ciąże też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato Kochana, dzisiaj już się nie zamartwiaj. Daj upust swoim negatywnym emocjom i wypłacz się do woli! Czas na decyzje przyjdzie póżniej , jak opadną emocje. Kochana tak jak napisałaś wcześniej do weteranek Ci jeszcze brakuje. Weteranki to ja i Mena. Tego Ci oczywiście nie życzę bo i tak dużo przeszłaś. Ale kto powiedział, że będzie łatwo? Kto? Tak, tak ja to wszystko rozumiem , to Twoje rozgoryczenie na cały ten świat. Jak to jest, że niektóre rodzą dzieci po pijaku pod stołem w trakcie libacji albo wyrzucają przez okno, albo jak zdarzy się COŚ co nie jest wyjaśnione do końca to stają się CELEBRYTAMI? Po pierwszym nieudanym transferze wypiłam całą butelkę wina. Płakałam jak bóbr, było strasznie tym bardziej, że wiedziałam, że sie uda. I co? MUSIAŁAM to przejść jak każda z Nas. Ja tez pytałam Boze dlaczego? Dlaczego tak mnie doświadczasz. Najpierw rozwód, póżniej kiedy wydawałoby się, że już nieszczęścia osobiste mam za sobą to życie dokopało z drugiej strony. Ale cierpliwi zostają wynagrodzeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I Kochana najstarsza nie jesteś bo ja i Ewuś jesteśmy z tego samego rocznika! Buziaki Kochane pozdrawiam Was bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ja w pewnym momencie nie mogłam sobie z niczym poradzić mąż też się podłamywał widząc mnie w takim stanie teraz już wiem, że było to coś w rodzaju załamania nerwowego albo po prostu załamanie nerwowe, pewnego dnia stwierdziłam,ze dłużej tak rady nie dam znalazłam psychologa spotykamy sie raz w tyg. i uważam,że jest dużo lepiej teraz próbuje namówić koleżankę bo jak patrze na nią to jakbym patrzyła na siebie sprzed pól roku ma problemy innego rodzaju ale tak samo mocno to przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia - rzeczywiście mamy ze sobą wiele wspólnego :) Z tego co widzę to ty jesteś bardziej zaawansowana w swoich staraniach, a ja dopiero na początku.Ciekawe jak zareaguję na stymulację...Naprawdę boję się tego wszystkiego ale jestem dobrej myśli.Zobaczymy co los przyniesie - wszystko biorę na klatę i nie przyjmuję myśli,że może się już nigdy nie udać. Lato - jeśli masz pewność,że powinnaś odstawić leki to OK.Rozumiem.Trzymaj się i nie poddawaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - co do twojej osobowości , to wiedziałam że jesteś silną , zdecydowaną i pelną siebie kobietką . A jeszcze ta uroda , która dodaje blasku .Jednym słowem twardziela z Ciebie . Podziwiam i jestem podziwu dla takich kobietok ! Tak trzymaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja ostatnio zakupilam sliczna dluga spodnice w pastelowym rozu. Czuje sie ok, tylko znudzona siedzeniem w domu. Z tego znudzenia znowu drzemke sobie ucielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny bardzo goraco. Lato dobrze ze sie troszke przespalaś a ból glowy jest [po drinkach i placzu. weż tabletki od bolu glowy zrob sobie kapiel i idz spać jutro jest nowy dzien i nowy etap. glowa do gory bedzie dobrze jakies mam dobre przeczucia ze tak bedzie. Michaline - fajnego masz szefa super zareagowal wiadomo kobieta w ciazy to zagrozenie dla pracodawcy -okropne myslenie. To w pracy juz wszyscy wiedza o dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - wiem ze najwazniejsze zeby zdrowa dzidzia byla. Caly czas trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-la1984 bardzo ladny przyrost bety. Super. u kogo sie leczysz? ile masz lat i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- wiesz nie wiem z kim bedziesz para moze wlasnie ze mna a moze z lato. tak sobie powiedzialam bo tak slyszalam ze w parach sie chodzi w ciazy. ja nie wiem moze mi sie uda z pierwszym razem moze za drugim. narazie dostalam antybiotyk od gin, Agumentin na te moje bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×