Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato - dr Dobek chociaż się przyznaje, że nie wie wszystkiego i że dr Zamora jest drugim jeśli chodzi o doświadczenie lekarzem po Lewandowskim.:P Lena - a możesz napisać, ile kosztuje taka operacja ? Nie zamierzam sobie nic zmieniać, ale ciekawa jestem ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie potrawy przygotowujecie na wielkanocne śniadanko dziewczyny?U nas zawsze jest składkowe bo jest sporo osób.Ja zazwyczaj piekę mazurka, robię faszerowane jajka, a w tym roku jeszcze też faszerowaną cykorię oraz jakąś sałatkę wiosenną. Macie jakieś fajne, odświeżające pomysły na świątecznie śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Witam wszystkich. Nie pisałam wczoraj bo było bardzo smutno na necie, a ja się chciałam z Wami podzielić radosną nowiną i zarazem zapytać bo czytam Was często i wiem że macie ogromną wiedzę. Przypomnę tylko że 21.03 miałam transfer to było moje pierwsze podejście no i udało się choć kreseczka na teście była ledwo widoczna. Natomiast odebrałam betę i tu moje pytanie. W 13dpt beta wyszła 482 i czy to znaczy że są bliźniaki?? Jak Wam się wydaje?? A co do poprzedniego wątku mnie od początku do samego transferu prowadził tylko dr Zamora. Jest dla mnie świetny choć zakręcony jak mało kto ale za to go chyba lubię jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-super,że postanowiłaś dalej walczyć.Jak będziesz wiedziała jaki dokładnie jest plan daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja @ Super wiadomość , myśle że będą u Ciebie blizniaki . Bo wysoką bete masz . Z całego serca gratuluje Ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - moje gratulacje.:D Super ! Ja się nie znam na becie.;/ A możesz problem Twój mi przypomnieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Czsami po upadku ciężkim trzeba się podnieść , bo życie toczysie dalej . Więc dam sobie jeszcze jedną szanse , a los pokoże co i jak . Tylko zdaje sobie sprawe , że teraz nawet jak uda się . To już będę mniała sporo dodatkowych badań, poniewarz przekroczyłam 35 l . Więc są tego typu informacji , i moja dr równierz mi to mówiła . Więc jednak więk , ma dużą rolę w tym wszystkim. bauli - no cóż mi pozostało . chcę wszystko zrobić , żeby pózniej nie mieć wyżótów sumienia , że nic w tym kierunku nie zrobiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
U nas jest tak że oboje mamy problem. U mnie stwierdzono 4 lata temu gruczolaka przysadki mózgowej, niby paskudztwo ale tak naprawdę oprócz tego że miesza mi okrutnie w hormonach da się z tym żyć, ponadto po każdej cytologii podejrzenie w kierunku CIN I, pobrane wycinki, itp... U mojego M armia zupełnie nie ruszająca się. Lenistwo absolutne no i mało ich bardzo było.... Przez rok wcinał Proxeed plus ( na początku mieliśmy o tym preparacie kiepskie zdanie) ale po pół roku z 12 000 zrobiło się10 000 000 i 15% ruchliwych.... hmmm chyba coś w tym jest. U nas od razu proponowano ISCI tyle że ponad rok nas Zamora przygotowywał do zabiegu. Teraz wynika z tego że warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Lato, że taką podjęłaś jednak decyzję:) Ja dziewczynki zaraz spadam-najpierw Tridum,potem zumba i będę w domku przed godziną 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - a dlaczego Was aż tak długo przygotowywał i czy to Wasze 1 ICSI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Tak to jest nasze pierwsze podejście. Myślę że to nie chodzi o przytrzymanie, w trakcie badań wychodziły nam różne perełki. Najpierw moje hormony do uregulowania, potem wykazało nam chlamydię, którą w kolejnych badaniach wykluczono, a na koniec okazało się że ja nie mam wogóle przeciwciał różyczkowych, no i szczepienie, 3 miesiące trzeba odczekać... i tak czas mijał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
Witajcie kochane mam pytanie czy ktoras z was leczy sie na niedoczynosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytam tak to co piszecie i chodź nie znam Was to jestem pod wrażeniem:) dajecie ogromną siłę:) bo tak naprawdę każda z nas jest tu po to żby się wygadać, każda z nas potrafi się zrozumieć bo przecież mamy podobne problemy:) Fajnie że jesteście:) Kochane dziewczynki:):):) Ja teraz byłam u dr P.Z i jakoś tak poczułam że jestem w dobrych rękach-poprostu ..naprawdę...robił mi crio i jakoś tak cuzłam tym razem że będzie dobrze...jak zobaczyłam dwie kreski na teście to nie wierzyłam , po pół godzinie byłąm już w szpitalu na becie:) heheh nadal nie mogłam uwierzyć.. To był dla mnie cud, łzy lały się jak szalone:) i wiedziałm nigdy w to nie wątpiłam że musi mi się udać:)..nie wiedziałam tylko czy starczy mi zarodków...narazie mam jeszcze 3 mrozaczki:) Iza 76-pytałaś ile mam lat ,to już Ci piszę-28 w tym roku. No i co w końcu jedzie któraś do Novum w nast ępnym tygodniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - ja w 10 dt miałam betę 479 i lekarz mi powiedział ze prawdopodobnie dwa zarodki się zagnieździły ,co w poźniejszym czasie potwierdziło usg..ale narazie nie wiem jak będzie bo zabronił mi robić usg i powiedział ze może drugi pęcherzyk ruszyć, bo drugi jest większy i widziałam już serduszko:) a nie wiem jak bliźniak, może być ze niestety wchłonie się.. i tyle będa go widzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko , jak ocenianie doktora Czerkwińskiego jako specjalistę? Ostatnio chodzę do niego i ciekawa jestem waszych opini. Dr Zamora wiem, że dobry, ale tłumy u niego i ciężko z terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlaoooo - Ja by jego nie polecalam , moja koleżanka było to ma kiepskie o nim zdanie . Ale decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! pare godzin was nie czytalam i nie siedzialam a tu tyle czytania super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Moje Kochane:-) Lato, ogromnie sie cieszę, ze powróciły siły i optymizm. Tak trzymaj:-) Lena66 rownież wszystkiego najlepszego. Małego szkraba w brzuszku przede wszystkim! Agniren, trzymam kciuki mocno za szybki powrót suni do zdrowia. Jak ona sie wabi? Ja tez wciąż sie martwię o moje kotki. One nie są sterylizowane i wówczas podobno wzrasta ryzyko ropomacicza. Jak to sie objawia? No i jak czuje sie sunia? Alicj@ moja gratulacje:-) cierpliwość została wynagrodzona:-)... Tak, dr Zamora totalnie zakrecony. Ja go osobiście uwielbiam. To taka moja platoniczna miłość. Na szczęście z wzajemnoscia:-) Ja dziś znowu trochę po sklepach polatalam. Kupiłam buty do chodzenia. Jutro wzięłam wolne. Więc pojadę poszukać jakiegoś plaszczyka.. Igrek, ta zumba to musi być świetna sprawa. Kiedyś tez na to pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu To super , że masz mame blisko , zawsze możesz wpaść pogadać , a z tego co pisałaś to jest super kobietka .Ciesze się ,żemasz taką mame . A babki są super , ja robiłam drożdżowe . Ale w tym roku zrobię , malutkie foremkowe z nadzieniem , owocami i galaretką . A do czego migdały łuskałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, ja tez muszę pomalować paznokcie. Tym razem chyba na ciemno.. Trzymam kochana za Ciebie cały czas kciuki. Mocno mocno:-) Kamila-la rownież mocno trzymam kciuki, zeby było wszystko w porządku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli- niestety nie dostalam kapci takich jak chcialam i kupiłam taki dzbanuszekz podgrzewaczem 2 herbatki sypane "owocowa swiatynia" i "women tea" do tego kupiłam piekny duży kosz, dodalam winko kawe sypana i rozpuszczalną wodeczke, ładnie zapakuje w folie zawiąże kokarde i juz prezent gotowy. Dodatkowo robie pasztet, kupiłam bo miałam piec 3 rodzaje ciasta i jutro jade świętowac. Co myslicie o prezencie? może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no dziwne ma humorki dr. Cz, ale ciekawa jestem jakie macie opinie jako o specjaliście. Ja mam Pco, chodzę do niego na monitoringi owu i stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline moja malutka wabi się Nataszka. Ja wiedzialam ze miesiąc temu miała cieczkę, a przez cały weekend była markotna, malutko jadła i się wylizywała pod ogonem. Generalnie to bardzo trudno rozpoznać symptomy bo często jak są to jest już za późno. Ja moje 6 kotek mam wysterylizowanych, pieska nie chciałam bo bałam się powikłań w trakcie narkozy, bo ona ma padaczkę i bierze silne leki. A i tak zawiozłam ją do kliniki gdzie mają monitorowanie serce w czasie operacji i sprzęt do ratowania. Całe szczęście, bo lekarz powiedział że serduszko małej pracowało bardzo nieregularnie i musieli ją intubować i podawać specjalnie leki. Jak nie chcesz dopuszczać kotek to może lepiej je wysterylizować, zawsze to jest bezpieczniej, póki są młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- poszalalam dzis na zakupach i kupilam sobie 2 pary czarnych bucików i torebeczkę jedne w ccc a drugie w Daichman+ torebeczke. kupilam jedne takie zwykle na małym obcasiku do pracy a te drugi sa boskie zakochałam sie w nich od 1 wejrzenia i musiałam je kupic są z materiału takiego sliskiego bez palców na platformie z kwiatkiem z przodu są boskie glupio mi bylo mowie pewne mąz bedzie gadal wiecie jak to jest A on do mnie podobaja Ci się to super bardzo ładnie i sexi wyglądają fajnie ze sobie je kupilaś. Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja równierz Ci życzę Wesołych świąt. Michalina - no tak wiosna więc czas na zakupy . Teraz takie fajne rzeczy są . Ale ja narazie niewybieram się , w tam tym roku kupiłamsobie płaszczyki i buty. Ale życzę Ci powodzenia w jutrzejszych zakupach . marla oooo- on ma najgorsze opinie , dziewczyny które były to Ci napiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- jak ja bym chciala pojechac do mamy do rodzicow i nic nie robic poczuc rodzinna magie swiat. Nieznam Twojej mamy ale musicie byc bardzo zrzyte ze soba chyba Twoja nalepsza psiapsióła co? Ucałuj mamunie w policzek za to że jest taka fajna ode mnie. ja niestety nie mam dobrego kontaktu z moja wiec uznam jezeli pozwolisz zeby Twoja mama byla moja internetową mamunią ok. A i jak moze niech kawalek babki mi zostawi moze kiedys bede miala mozliwośc ja zjeść :)................zartuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×