Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Alicj@- mysle kochana ze to blizniaki w tym dniu i taka beta to ,musza byc bliżniaki. Gratuluje Musisz uzupełnić stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- super decyzja. nareszcie Dla ciebie zaswieci tez slonko ale jeszcze nie teraz ten promyk jest ale zaswieci w najmniej oczekiwanym momencie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, jedna moja kotka ma 8 lat, więc już zA późno a druga 3.. My to mamy traume, bo kotka mojego M była sterylizowana i umarła.. Niestety trafiła na beznadziejnego weterynarza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-85@tlen.pl- ja sie lecze na niedoczynność biore 100g eutyroxu , musz skontaktowac sie z endokrynologiem on ustawi ci dawke bo sa niższe gramy eutyroxu. a co masz za problem moze bede umiala pomoc. leczysz sie w bnovum napisz swoja historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - Tak super prezent ! Tak ja już pomyłam okna i poprałam pościel i inne rzeczy .Więczostało tylko sprzątanie i gotowanie . Ale mam nadzieje że mi mój M w tym mnie wyręczy . On zawsze sprząta na świeta , a ja gotuje . Powiem , że super jemu to wychodzi , co prawda pomału to robi , ale dokładnie , odsówa kanapy i td . Widzę , że mniałaś dzień udany na zakupy . Ja niestety narazie nic sobię nie kupuje , może po świętach wybiore się . Ale ja jestem bardzo wydredna, ostatnio jak poszłam ze swoim M , to stracił cierpliwość . Bo na ogół mężczyzni nie rozumieją , że kobieta potrzebuje dużo czasu . A co do firmy Daichman , to nigdy w zyciu niekupię tam butuw . Kupiłam tam kiedyś baleriny , mało tego że noga w nich pociła sie nie miłosierdnie , to jeszcze po miesiącu odkleiły się . Nie wiem czy tak pechowo trafiłam , czy naprade mają jakościowo złe buty . Ja przewaznie kupuje w Ryłko , but -S, salamander ,bata , Geox, albo Tomy Hilfiger . Co prawda nie są tam buty tanie , ale jakościowo bardzo dobre i sprawdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - jest dobrym dr Szulc , Wojewudzki , Taszycka , Obuchoska , Sowińska , równierz dziewczyny chwalą Dobek i Starosłaską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla00- ja chodziłam cały czas do dr Wojewódzkiego, do zabiegu ICSI przygotował mnie dobrze:) nie przestymulował, a transfer to robili innie lekarze..a teraz z racji udanego transferu ,oraz godzin przyjmowania i dyżurów tel. to P.Z i jestem zadowolona:) Michaline- a który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 1978 witaj tak lecze sie na niedczynnośc ale nie w novum bo jestem z bardzo daleka, ja biorę novothyral tylko jedno mnie martwi cały czas mi tsh skacze w dniu transferu miałam tsh 4,40 i sie bardzo zmartwiłam, a lekarka powiedziała ze nic nie szkodzi ze mozna zrobic transfer ,tylko zebym to zbiła wiec zwiekszyłam dawke z 50 mg na 100 mg, 3 dni po transferze zrobiłam kontrole tsh i było juz ładne 1,19 i ciagle spadało wiec zeby to utrzymac brałam 75 przez pare dni .wczoraj znów powtorzyłam i wynik to 3.90 i boje sie zachodze w głowe czy mogło miec to wpływ na implantacje zarodka. dodam nie mam zadnych objawów a dzis 9 dzien po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - dziękuję za informację. Może w następnym cyklu przejdę się do innego lekarza. A dr Cz. Ma słabą opinie jako fachowiec czy bardziej, że jest niemiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarlaOO --To co napisze będzie raczej głupie no ale,,,Ja jak zobaczyłam tego pan dr Cz.. to pierwsze co mi przyszło do głowy to, że trochę wygląda jak rzeźnik :) ale nie mogę go ocenić po wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U wojewódzkiego kiedyś byłam, dobry specjalista, ale mnie trochę wkurzył, poza tym nastawiony typowo na in vitro, a ja nie chcę. Może pójdę do Szulca, skoro dobry, raz u niego byłam i zrobił dobre wrażenie. Zamora też, ale tłok u niego, a ja się umawiam "na jutro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - przeczytałam w plotkach o Kasi Skrzyneckiej , ona tam pisze , że nigdy niepoddała sie , a przecierz jak się niemyle mniała 5 poronień . I w wieku 40 l urodziła zdrową córeczke . A poza tym czas od czasu cofam się do Naszych jak ja nazywam weteranok Captcha , mena, cindi i pozostałe dziewczyny . Dużo w Was moje drogie laseczki znalazłam takiego pozytywnego nastawienia . Dziękuje Wam za wszystko ! marlaoooo jako fachowiec i td . więc jak i tak płacisz za wizyte , to masz prawo wybrać bardziej doświadczonego fachowca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 Mi dr robił crio -t - jest naprawde super gość , tak mnie uspokoił i przygotował , takie ciepło z niego płyneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mARLA00 -no lasek z niego jak cholera:):):) Dr Szulc też jest fajny i wszystko dokładnie tłumaczy:)moze akurat to będzie dobry wybór, no i nieporównywalnie przystojniejszy....ale myślę ze to raczej nie ma większego znaczenia na kompetencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dr Szulca byłam u niego raz i jeszcze drógi jak dawałam jemu zdjęcia koleżanki bliżniaków . Jest naprawde przemiły i sympatyczny takie zrobił na mnia wrażenie . Moja koleżanka chodziła do niego i urodziła blizniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a dr Cz. Ciężko o coś spytać, bo udzieli odpowiedzi w zależności od humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila witaj ,raczej nie bede robic sikanca nie ufam mu, hcg dopiero we wtorek , nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-8 Ja zrobiłam bete w 10 dniu,nie zebym Cię namawiała, Beta jak jestes w ciąży to nie ma opcji by Cię oszukała,sikaniec -owszem możę oszukać. ŻYCZĘ WYSOKIEJ BETYYYY:) 3 MAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka mówiła , że dr Szulc jest super , zobaczysz będziesz zadowolona . A co do dr Cz to ja z wami zgadzam się,on się nadaje do masarni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam raz u Szulca, miły a o kompetencjach ciężko mi mówić, bo tylko sprawdzał czy pęcherzyk pękł. Ale skoro polecacie tzn że ok. Do dr Cz. Chodzę, bo zawsze ma miejsce wolne:) ale o czymś musi to świadczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja kiedy siedzę i czekam na dr , to tak jak patrze to dr CZ wogóle bardzo mało ma pacjętek . Jak niebyło mięsca do moje dr to panie w recepcji zawsze proponowali dr Cz . Więc ja im miło podziękowałam i poprosiłam o innych lekarzy . Wiadomo , że wygląd nie świadczy , ale żeby był w dodatku nie miły . marla 0000n- napisz w sopce jaki macie problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla - ja nie polecam dr Cz. Spierdzielił mi teraz w tym cyklu stymulacje, podany miałam za wcześnie ovitrelle i bujam sie z torbielką. Nigdy juz do niego nie pojde wiecej! moja dr prowadząca to H.S. i bardzo sobie ją cenię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila _la 1984 Ciebie równierz poprosiłabym o stopke . Jeżeli można ? Jest moją dr prowadzącą dr Obuchowska , więc dlatego wiem co się dzieje u dr CZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - super , że jesteś ! A jak tam przygotowanie do Świąt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×