Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aneczka_K- zadzwon dzis do przychodni do laboratorium zeby sprawidzc jak jutro pracuja w razie robienia bety. czemu sie nie zdecydowałaś na zrobienie jej dziś przeiez to juz nic nie zmieni:) mysle ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jka ja jestem głodna dzis wielki piatek nie wlno ic jesc chyba umre z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - po prostu moja praca nie pozwoliła mi na to żeby dzisiaj iść na pobranie.. Już wiem, że moja przychodnia nie pracuje. Poszukam jakiejś innej za chwilę :) jutro będzie 31 dc. Z tym, że ja mam nieregularne miesiączki i nie wiem kiedy powinnam dostać @. Ale coś czuję, że to nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K- wcale nie musi byc to @ przy ciazy sa takie same objawy. moja kuzynka ogolnie planowala w ciaze ze za miesiac od kiedy sie spotkalysmy. poimprezowalysmy pamietam ona tez palila jeden za drugim bo przy wodeczce na drugi dzien bolala ja glowa i brzuch brala ibuprom max na bol glowa-kac brzuch -okres okazało sie po tygodniu ze byla w ciazy. wiec nie wiadomo na co cie boli brzusio ja mysle za na ciąże ale musisz to sprawdzic.trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzięki za słowa wsparcia.. Mam nadzieję, że się uda i że te Święta będą szczęśliwe :) A propos jedzenia... ja też jestem dzisiaj wściekle głodna :) gdybym mogła to zjadłabym wszystko, co mam w lodówce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza dzisiaj na forum.. Dziewczyny chyba się wzięły za sprzątanie, albo leniuchują w domkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K- ja jestem w pracy i sie nic nie dzieje najchetniej pojechalabym do domku i sie wyspala ostatnio chodze na rzesach . jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam dzwonić do dr Starosławskiej o 11. Bo mam wysoki progesteron :(... to przez tą luteinę. :(( i chyba mi odstawią. do tej samej lekarki ide w sobote w nastepnym tygodniu o 8,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - mam nadzieję, że kciuki pomogą :) Iza - ja też najchętniej pojechałabym do domku i poleżała troszkę. Jestem okropnie zmęczona tym tygodniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy ... mam raport do zrobienia na wtorek i musze pokonczyć sprawy. radość jest - ale martwie sie tym progesteronem, wynik wyszedł mi 74,76, gdzie norma to ok 15-25. brałam 10 tabletek luteiny coddzinie. może nie potrzebnie nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena najważniejsze żebyś się nie martwiła. Na pewno Ci dr powie przez telefon co masz robić. Będzie dobrze. Tylko się nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- a moze zadzwon do novum nawet jezeli twojego lekarza nie ma to jest osoba ktora ma dyzur wiec podpytaj moze trzeba zmiejszyc dawke. ja jak mialam pamietam robic test i wyszedł pozytywnie to mialam od razu dzwonic do novum ze wzgledu na leki jak brac czy tak samo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwoniłam wczoraj - ale miałam tylko jeden wynik HCG, progestron dzisiaj odebrałam.. :( wczoraj - kobietka z novum poweidziała co i jak, ale czekałam jeszcze na ten wynik. wiec zawsze coś ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - w ciązy normy progesteronu sa inne, ma by wyzszy, wszystko jest moim zdaniemw porządku bo im wyzszy tym lepszy na tym etapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - no to też nieźle mieliście ! Ale fajnie,że w końcu dotarliście z M oboje do samego końca i że się udało za 1 razem.:P Ja dopiero będę miała swój 1 transfer niedługo. My dzisiaj sobie z dziewczynami z pracy zrobiłyśmy jajeczko,pięknie stół ubrałyśmy,zaprosiłyśmy szefa i kierowniczkę,więc było miło.W pracy jestem do 14. A wczoraj późno wróciłam,więc już tu nie zaglądałam. Dziś u mnie leje deszcz.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miła lekarka - dr Starosławska, powiedziała, że to normalne obniżyła mi do 8 tabletek. Mam powtórzyć badania za tydzień. milusia doktorka :), uspokoiła mnie jeju co za nerwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia23-85@tlen.pl - ja się leczę i Zuzia, bo mamy Hashimoto.:/I ktoś jeszcze z nas na pewno, ale nie pamiętam która już.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-la1984 - ja jeszcze jak na razie nie jadę.;/Jak będę jechała, no to na pewno Wam o tym napiszę.:)Zostało mi jeszcze 4 te białe tabletki z opakowania Femoston i czekam na @.Więc już niedługo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - witam ! Ja nie znam tego dr.:/Inne dziewczyny Ci napiszą...może któraś chodzi do Niego, to Ci napisze o Nim opinię.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to tak jak ja...a potem mam kilka stron do czytania, by nadgonić !! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - zumba super z elementami aerobiku, ćwiczeń różnych, rozciągania, tańców takich jak salsa,samba,zorba i tańce typowo dyskotekowe ( Pussycat Dolls, Shakira itp. ).:P Chodzę póki mogę--jeszcze myślę,że 2-3 razy pójdę i koniec,no bo transfer.Polecam, no bo super sprawa dla ciała, dla ducha. Zakochała się w Zamorze !! hehehe..........ŻARTUJĘ oczywiście.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - kupujesz buty na płaskim teraz ma się rozumieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - poza tym Zuzi mama jest bardzo ładna.:P Mam jej zdjęcie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - Ty to w ogóle widzę kucharka jesteś ! Co to za babeczki z galaretką znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a ja dzisiaj pomalowałam paznokcie sobie w pracy.:P Tym razem na kolor taki cielisto - beżowy.;D Kordianka będzie wiedziała, bo to z Avonu lakier--bardzo go lubię ( Perfectly Flesh ) ----polecam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×