Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena66- nie poddawaj sie. jestesmy tu z Toba. może to i dobry czas musisz sie wyciszyc idz na akupunkture, ja mam taki zamiar jak bede w NOVUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- napij sie herbatki z cytrynką lub malinową to troszeczke postawi Ci na nogi. A kiedy jedziesz na wizyte do Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- bardzo dobrze zrobiłaś ta rozmową. Zaufaj mężowi ale niestety musisz go rzeczywiście czasami obserwować. jak to sie mówi: "Strzeżonego to i Pan Bog strzeże". Najwazniejsze ze wyjaslnilo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie dziewczyny :), igrek - wyrazy współczucia dla twojej koleżanki...straszne... kordianka - fajnie,że wszystko OK.Jednak rzeczywiście trzymaj rękę na pulsie :) lena66 - to chyba zupełnie normalne,że się boisz.Pomyśl sobie,że to właśnie może być twój czas.I może to właśnie tym razem ma się udać. "Tylko jedno może unicestwić marzenie strach przed porażką." Strach to normalna rzecz - nie daj mu się sparaliżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki :) Nie mogłam się wcześniej odezwać bo przez cały okres świąteczny nie miałam dostępu do Internetu. Sobotni test wyszedł negatywnie :( Beta okazała się niepotrzebna, ponieważ w niedzielę rano dostałam @. Dzisiaj na 11:20 jadę do N. Umówiłam się na wizytę od razu po wyniku testu. Idę do dr Lewickiej. Czy któraś z Was coś o niej wie? U mojego dr nie było miejsc na dzisiaj, a później go nie ma, więc musiałam do innego lekarza iść. Mam nadzieję, że ona powie mi co mam dalej robić.. Nie załamuje się. To była pierwsza próba. Chociaż bardzo mi przykro, że się nie udało :( Trzymam kciuki za testujące dziewczyny. Wszystkim ciężarnym gratuluję i trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja róznież witam poświatecznie się...ledwo kurka wodna co żyje, mogłam dzis wolne wziąć :( monka - co u Ciebie? jak ten wynik Ci wyszedł co powtarzałaś? Wciąz trzymam kciuki zeby cie dopuscili do stymulki&& igrek - za dwa tygodnie trasfer mozesz miec! Ale super:D:D bardzo sie cieszę! zuzia - za Ciebie z całych sił sciskam ktos ma jeszcze dzis transfer z tego co pamiętam, tez kibicuję z apiękne zarodeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - przykro mi... mi dr Lewicka IUI robiła... generalnie jak dla mnie zbyt malo rozmowna, innych uwag nie miałam... moze IUI spróbujcie? zawsze to teroszke wieksze szanse niz naturalnie... dobrez ze tak do tego podchodisz... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - dzięki... :) zobaczę co powie mi dzisiaj dr L. Może ona zasugeruje czy próbować jeszcze raz naturalnie czy od razu próbować IUI ?? Chciałabym jeszcze raz spróbować naturalnie.. To była pierwsza próba.. Może za drugim razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - to nic na siłę, musisz zrobic tak jak czujesz, no pewnie że jedna próba to dopiero początek, mi na poczatku dr zalecała 3 razy naturalnie spróbowac z lekiem na pekniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KORDIANKI
uważaj na swojego męża nie piszę tego złośliwie,ale masz się czym martwić wiem sama po sobie przez co ja ostatnimi czasami przeszłam napisze ci w skrócie kolega mojemo męża twierdzi,że mnie zdradza od 2 lat z ich znajomą siostra moja mi powiedziała,że słyszała ,że mój mąż mnie zdradza na dodatek kochanka mojego męża też tak opowiada ale nie mi w twarz zdarzyło się ,że zadzwoniła do niego pod jakimś głupim pretekstem dodam,że też nie powiedziałabym ,że mnie zdradza itp nawet moi znajomi stwierdzili ,że nie był by do tego zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja wlasnie zarejstrowalam sie do lekarza na zrobienie posiewu i zrobie jeszcze dodatkowo czystosc, cytologie wszystko co mozliwe zeby wyniki byly dobre jak bede jechala pod koniec kwietnia do Novum. Tak wyliczylam sobie ze wlasnie pod koniec kwietnia mam dostac@.A w poniedzialek bede miala 18dzien cyklu takze akurat przed @. A kiedy Ty masz dostac @ i jechac do novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, przykro mi.. czekamy zatem na kolejny raz.. pewnie, jesli możesz to podejdź do IUI.. Może akurat? :-) Malwi, trzymam kciuki za transfer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny poświątecznie. Moje święta upłynęły niestety pracowicie ale mam nadzieję że Wy odpoczęłyście i nabrałyście nowych sił :) Aneczka nie poddawaj się dziewczyno! Uważam że jeśli macie możliwości i środki to powinniście spróbować IUI, w miedzy czasie możecie zawsze przecież próbować naturalnie. Jak nie z jednego to z drugiego frontu a może się uda :) Nie wiem czy robiliście kiedyś test PCT ale jeśli nie to może zasugeruj lekarce. Warto to wykluczyć bo wtedy naprawdę nie ma na co czekać tylko tym bardziej od razu IUI. Ja przygotowuję się do wizyty startowej do IVF, od dziś zaczynam wędrówkę po lakarzach w celu zgromadzenia odpowiednich zaświadczeń i badań. Dobrze, że większość już miałam zrobione bo obawiam się, że mogłabym nie dążyć ze wszystkim przed wizytą w Novum. Możecie mi napisać czym byłyście stymulowane do IVF, czy miałyście jakieś skutki uboczne i ile Was ta terapia hormonalna kosztowała - bo nie wiem na co mam się nastawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) zuzia-zu, igrek, Lena2005, iza, bauli dzięki dziewczyny. Z perspektywy narazie krótkiej uważam,że pojawienie się na tym forum było moja najlepszą decyzją. Dzięki Wam wszystkim obecnym na tym forum naprwde zaczynam inaczej do tego wszystkiego podchodzić. Aneczka_K gratuluje podejścia myślę że powinnam z Ciebie brać przykład. Lena widzę, że nasze pseudonimy zobowiązują i obie męczymy się z choróbskiem . Życzę więc dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podeszłam na cyklu naturalnym, brałam tylko przez 5 dni clostrybegyt. i miałam tylko jedną komórke, tak wiec kuracja homonalna kosztowała mnie ok 16 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza niezłe jaja ja w pon też mam 18 dzień cyklu i okres mam dostać pod koniec kwietnia:) Aneczka_K myślę że rudzia_krk ma rację z tym testem pct, ja chciałam zrobić ale dr mi powiedziała, że jak robimy inseminacje to już nie ma sensu a rudzia_krk czy Ty wiesz ile kosztuje zrobienie tego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- naprawde jaja:) ale super bedziesz moze moja para. zreszta najwazniejsze zeby nam sie udało. Moze uda nam sie spotkać w Novum na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja jade w piatek na 15,20 ale najpierw musze doprowadzić sie do zdrowia, bo kaszle, mam goraczke i katar.. i jest średnio ;///.. ale wizyty nie odwołuje bo mam nadzieje, że wyzdrowieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - dbaj o siebie. Mam nadzieje ze lezysz w lozeczku z kubkiem cieplej herbaty. Duzo zdrowka aneczka_K - bardzo mi przykro:( daj znac po wizycie w novum julciaaa - dzieki za kciuki iza - trzymam kciuki zeby wszystkie badania wyszly bez zastrzeżen. Michaline - jak sie czujesz? minely mdlosci? rudzia_krk - ja do pierwszego ICSI bylam stymulowana. Leki kosztowaly cos ok 5-6 tys. Skutków ubocznych raczej nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - no cieszę się, że byłybyśmy razem:) a co do tej akupunktury chciałabym, skorzystać ale niestety kasa mi nie pozwala bo jednak inseminacja, wizyta no i ten nieszczęsny dojazd ponad 200 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taki test robiłam u swojego gina na normalnej wizycie. Od 8 do 12 godz po stosunku pobiera się śluz z pochwy i sprawdza pod mikroskopem jak się maja żołnierzyki. Płaciłam jak za normalne wizytę, ale myślę że nie powinien kosztować więcej jak 50 zł. Ja robiłam test dwa razy i niestety za każdym razem wyszło że morduję żołnierzyki, mam wrogi śluz ( tzn. za gęsty) i gdyby nie to że mam niedrożne jajowody to bym tez podchodziła do IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu możesz mi podać nazwę Twoich leków? Strasznie drogie je miałaś :( Wolałabym wersję leny2005 za 16 zeta na clostrybegycie ale u mnie raczej tak nie będzie, tylko liczyłam na kwote max ok. 2-3 tys nie więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, dziękuję, ze pytasz :-) Widzisz, już myślałam, że przeszły. Nawet się zastanawiałam, czy nie za wcześnie.. ale znów powróciły. W niedziele i poniedziałek były duże... Pomagaja mi lody ale przez to jestem coraz szersza :-) Kochana, trzymam mocno za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - ja bralam gonapeptyl 0,1 od 2 do 10 dc gonal F od 3 do 9 dc Menopur od 3 do 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- musisz polezec teraz w lozeczku troszke. harbatka z miodem moze tez byc dobra i naprawde najlepiej lez w lozku niec nie rob tylko lez teraz to Wy jestescie najważniejsi na calym swiecie. jak nie masz urlopu bierz L4 i nie patrz na nikogo bo nikt za to Ci nie da orderu. a internista moze wystawic ci L4 juz ciazowe i bedziesz miala platne 100%. duzo odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- ja tez mam jakies 200 km do Novum jade od strony Torunia. ja chce sprobowac z ta akupunktura ale tez nie wiem jak bedzie z kasa i czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×