Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

MICHALINE- kochana nie przejmuj sie ze rosniesz. zawsze mozesz powiedziec sobie ze to malenstwo potrzebuje skladnika ktore jest w lodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - najwazniejsze ze cos Ci pomaga :) a to ze robisz sie okragla to bardzo dobrze. Jak na moje oko to i tak w ciazy za duzo nie przytyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zuzia za info. Trochę przerażają mnie te ceny leków :( W ogóle to chciałabym doczekać chwili, kiedy leczenie niepłodności będzie refundowane. My się pewnie już na to nie załapiemy ale może młodsze pokolenie miałoby trochę lżej. Póki co to na hasło: "polityka prorodzinna" zęby same zaczynają mi zgrzytać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K Ja jak trafiłam do Novum to właśnie skierowano mnie do dr Lewickiej. Zleciła mi badania moje i mojego M, a później prowadziła pierwszą stymulację. Jeśli chodzi o samą osobę to jest mało rozmowna, raczej poważna, a jeśli już się śmieje to z własnych żartów. A przede wszystkim przeszkadzało mi to, że mówi szybko i tak pod nosem. Jeśli chodzi o kompetencje to dziewczyny mówiły mi tutaj kiedyś, że jest młoda i mało doświadczona, ale może nie jest aż tak zła. Poza tym miałam do czynienia z dr Czerkwińskim, ale tylko telefonicznie. Jak dla mnie niemiły i miałam wrażenie, że nie chce się jemu rozmawiać. Trzymam kciuki za testujące i przygotowujące się dziewczyny :) A zaciążonym dużo zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Witam wszystkich poświątecznie :) Najpierw same najlepsze nowinki. Muszę Wam Kochane powiedzieć że jednak są bliźniaki :) dzisiaj potwierdzone na usg. Jeden ma 5,5 a drugi 6,5mm :) co do gorszych wieści to już mnie oczywiście nastraszono że zagrożenie jest dużo większe :( ale niech sobie gadają my wszystko wytrzymamy. Beta pięknie przyrasta jest już ponad 1000 znaczy rozwijamy się i t jest najważniejsze!!! Kordianka nie przejmuj się gadaniem, myśl pozytywnie... a prawda jest taka że nawet dgybyś miała go sprawdzać co 10 minut to jak będzie chciał coś wykombinować to to zrobi i tyle. Więc się nie przejmuj, bądź piękna tak żeby to on miał powody do zazdrości a nie Ty! Rudzia-krk niestety jeśli będziesz stymulowana tak jak ja to musisz się liczyć z kosztem 5000 - 6000 zł. U mnie to był Gonapeptyl 0,1 sc Gonal 150j no i Menopur najpierw 75 a potem 150. Cała procdura ISCI wyniosła nas ok 12000zł Ale było warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Zapomniałam dopisać że wysłali mnie już na zwolnienie i nie kazali mi mieć nadzieji na powrót do pracy :( ale w końcu to maluchy są najważniejsze... restę mam w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - gratuluje blizniakow!!!!!! Trzymam mocno kciuki aby pieknie rosly. Dbaj o siebie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@- WOW super wiadomośc podwójne szczęscie :) gratuluje. możesz uzupełnic stopkę:) bedzie nam miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - czuje sie dobrze, nie mam żadnych objawow, ale staram sie tym nie stresowac. Bedzie co ma byc... Chyba jutro pojde zrobic bete, bo w czwartek na 10 mam wizyte i nie chce mi sie na 8 jechac do novum na pobranie krwi. Jeden dzien wczesniej różnicy juz nie zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja gratuluje podwójnego szczęścia :) zuzia trzymam kciuki, daj znać jak będziesz coś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - super wiadomość :))!!!! wow.... a kiedy miałaś transfer ? - Twoje bomble już tak urosły ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz bym chciala zeby sie cos dzialo zeby juz rac jakies cholerne leki zeby pojechac do novum pogadac spotkac sie z moja pania O. ale jeszcze musze poczekac niestety:( ale bedzie dobrze codziennie sobie to powtarzam i jakas jestem wyluzowana to chyba dobrze nie? Mojego M kuzynka jest w ciązy i spotkalam sie z nia w Swięta i jak sie zegnałysmy przytulone brzuszkami to smiala sie ze mnie zaaza i jak to powiedziala jaj synek ktory w łonie matki juz wazy 1,5kg kopnął ja tak ze ja poczulam i sie obie wtedy poryczałysmy. stwierdzilysmy ze to musi byc dobry znak. za pierwszym razem jak ja sie staralam o dziecko i bylismy juz przed transferem pojechalam do nie i tez mnie zarazała. moze i tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszyskim za gratulacje :) Transfer miałam 21.03 ale 0,5 cm to jeszcze nie gigantyzm :) narazie są maciupeńkie ale rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@- raz jeszcze gratuluje bliżniaków superowo:) i dziekuje za uzupełnioną stopkę mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - gratulacje kochana, odpoczywaj bedzie wszystko ok, lekarze musza dmuchac na zimne;) rudzia - w karcie informacyjnej do inf/icsi podaja ze leki do stymulacji kosztują w granicach 3-6 tys. Duzo. niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z N. Pani dr nie powiedziała mi za dużo.. Od dziś (3 dc) do 14 kwietnia biorę CLO. Czyli zaczęłam drugą stymulację. Dalej biorę encorton, siofor, folik. Dodatkowo przepisała mi Bromergon na zmniejszenie poziomu prolaktyny. 18 kwietnia idę na usg zobaczyć czy coś urosło i wtedy okaże się co dalej. Co do IUI powiedziała, że warto spróbować jeszcze ze dwa razy naturalnie, ponieważ to była pierwsza nieudana próba. Ogólne wrażenie co do pani dr - takie sobie. Mało mówi, jeśli już coś próbuje powiedzieć to bardzo cicho i pod nosem. Zdecydowanie wolę dr Cz. On przynajmniej wszystko tłumaczy, czasem pożartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicj@ wielkie gratulacje jeszcze bardziej mnie to rozczula gdy sie okazuje,że ktoś będzie mieć bliżniaki. Dużo zdrowia dla całej Waszej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza przypomnij mi proszę bo nie pamietam, masz w stopce informacje o 2 IUI mam pytanie czemu już po 2 zdecydowaliście się na IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K- no widzisz bedzie dobrze. bierz leki zgodnie z zaleceniami a w 18 dniu podejmiecie wspolna decyzje o zapladnianiu. tzrymam juz kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą u zuzi-zu też tylko u niej jest info, że nie pękają pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- Slońce ja miałam dwa IUI z przerwa 2 letnia jak ja zaczynałam sie leczyc niestety tafiłam na złych lekarzy doradców zaden z nich mi nie powiedział co i jak. u jednego robilam IUI ktory byl zwyklym ginekologiem dalam sie namowic i nie dosc ze nerwy do jeszcze lekarz oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- ja miałam dwie IUI w odstępie 2 lat moze nawet i wiecej. jeden mialam robione w Poznaniu DR ZAK a drugi u siebie w swoim miescie. zaden z nich nie podal mi zadnego leku nic kompletnie wiec nie wiem jak mogla wyjsc ta IUI . ten drugi to tak naprawde jest zwyklym gin ale pare razy udalo mu sie uzyskac ciaze z IUI dlatego sie dalam namowic. Moj M wczesniej nie chcial bał sie In vitro i kliniki. bal sie ze to jego wina ale okazuje sie ze jest w miare ok. plemniki sa duzo ich ale troszke leniwe wiec zdecydowalismy sie na IN VITRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×