Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza przykro mi niestety wszedzie jest mnóstwo konowałów jakiś czas temu był reportaż w uwadze gdzie lekarz poddał kobiecie laparotomii uszkodził jej jajowody konkluzja jest taka, że para straciła szanse na naturalne poczęcie dziecka. A iza w Novum juz Ci nie proponowali IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- proponowali ale ja juz tyle czekam ze sie zdecydowalismy razem ze in vitro a nie inseminacja. Mamy duze szanse na inseminacje ale ja wolałam nie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - no widzisz masz podobne odczucia jak ja...nic nie wyłumaczy, notuje sobie cos w karcie, wszystko z niej trzeba wyciagac normalnie... ja za nia nie przepadam, co do kompetencji to sie nie wypowiadam bo nie znam jej zbyt dobrze, chciaz wydaje mi sie ze Tobie dobrze doradziła...jeden cykl to tyle co nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie po świętach:) *********************************************************** Mam pytanie czy może ktoś wie,czy w Novum na wizycie ciążowej bez problemu wystawiają zwolnienie lekarskie?jak tak to na jak długo??? Alicja-gratuluję ciąży bliźniaczej, ja jutro dowiem się coś więcej, bo mam wizytę.wiem że pęcherzyki były dwa ale co dalej to się okaże....troszkę się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX76
Cześć.... Iza 1978 - ja jestem tu tylko tak z doskoku. Często śledzę wasze wpisy. Nie wytrzymałam i musze Ci soś napisać. My z mężem byliśmy u dr Żaka ok 13 lat temu. Powiem Ci niezły naciagacz. Robił mi inseminacje na plemnikach gdzie wogóle nie było zadnych szans. On to doskonale wiedział, ale kasa się liczy.....istny naciagacz. Pózniej powiedzieli nam w novum, ze to było bez sensu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - spodziewałam się, że dr zaproponuje drugą stymulację, bo jestem świadoma tego, że nawet zdrowym parom za pierwszym razem nie zawsze się udaje. Właśnie dlatego nie załamuję rąk. Cieszę się, że znów się coś dzieje i że w tym cyklu może się uda... Musze być dobrej myśli, bo co innego mi zostało?? Przecież nie usiądę i nie będę się nad sobą rozczulać bo to nie pomoże. A wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! jestem dzisiaj już baaardzo zmęczona w pracy.:/Od rana mam młyn.:(Dopiero zjadłam 1 śniadanie po godzinie 11.00 i oczy mnie strasznie bolą,a zumba jeszcze mnie czeka wieczorem !! Miłego dnia Wam życzę.:-) Jutro robię już sobie posiewy--trzymajcie kciuki, by mi dobrze wyszły.:-))Ostatnio miałam ok.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ja też o Tobie pamiętam i kciukaski trzymam.;D L4 bierzesz ? Rzeczywiście luźne rzeczy już noś,by brzuszka nie ściskać tak jak napisała Lena !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-la1984- witaj, bez problemu wystawiaja zwolnienia lekarskie zwlaszcza jak ie jest w ciązy. L4 na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXX76- no widzisz jaki naciagacz. Jest to straszne, ze taki człowiek podaje sie za lekarza i proponuje takim osobom jak my takie rozwiazania gdzie masz nadzieje ze bedzie ciaza. jeszcze nagada ci ze bedzie dobreze ze sie uda zapewnia cie wrecz ze nie masz sie co martwić i takie tam zreszta teraz to ja mam go gdzies ale dobre ostrzezenie dla innych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- juz od dzis trzymam kciuki za posiewy. ja jade w poniedzialek i sie juz stresuje. teraz biore antybiotyk mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- dobry pomysl jak mam cos byc to beta juz to wykryje. Trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX76
alicja@ napisz mi prosze jakie miałaś mięśniaki. Ja tez je mam i nie wiem co dalej, a stram się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX76
iza 1978 - napisz mi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - zgadzam się z Lena2005 - ja też bym wykorzystała każdą szansę ! Lena2005 - fajna myśl,że dziecko rodzi się najpierw w głowie.:P Wracaj Kochana do siebie i zdrowiej, bo dzidzia w brzuszku...nie możesz teraz chorować.:/ A ja myślałam Zuzia,że Ty dziś testujesz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja mam zrobić stopień czystości pochwy i badanie kanały szyjki macicy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja szukam juz u siebie w miesicie akupunktury ale to mala miejscowosc wiec nie wiem czy robia musze poszperac w necie. a jak nie to w Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytologię robiłam w tamtym roku pod koniec, więc mam ją ważną Iza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-przede wszystkim dziewczyno dzięki temu forum wiesz,że nie jesteś z tym sama...z tym problemem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×