Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Słuchajcie jest taki wysyp ciąż, że rok 2012 musi być nasz. UDA SIę KAŻDEJ Z NAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienię jak dojade do domu, bo teraz z tel pisze. Naprawdę myślicie ze mogą być bliźniaki? M zachowawczo jak zwykle podchodzi do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia mogą być bo Michaline w 12 dniu miała bete 6 jak pamietam a ty masz dzisiaj 9 dzień i taka beta że hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-ale by było fajnie, jakby znowu bliźniaki były.:P Dziewczyny zaciążowe-dajecie nam reszcie wiarę i nadzieję !! Dzięki.:* Lena2005-a Ty masz endometriozę ? Ja się zastanawiam nad tym, czy ja nie mam jednak PCO ! Z czym to się je ? Wie któraś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - no to Ty jesteś następna w kolejce -- tak Kochana ? Na wysoką betę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak usunąć, by mi na e - maila nie przychodziły powiadomienia, że ktoś coś na forum napisał ? Bo nie nadążam tego usuwać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - nie mam pojcia jaki mam stopien endometriozy. malwi - Ty nastepna. Trzymam mocno kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - wejdź w Moje Konto i wpisz pseudonim i hasło, a potem usuń ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz i chcesz coś do nas napisać to na dole jest checkbox do odhaczenia czy chcesz otrzymywać na maila powiadomienia -odznacz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - kochana ja bylam dzisiaj tak zrezygnowana, ze nie moge uwierzyc nawet teraz. Po drugie juz raz sie udalo a potem takie rozczarowanie wiec chyba dlatego z dystansem podchodze do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - tym razem musi się udać ! Dzięki Malwi-zaraz spróbuję.;D Boże -- jak ja bym chciała zobaczyć taki wynik bety kiedyś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ale ja tu nic nie mam odhaczone.:/O to chodzi "Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie na powyższy adres email"? Nie mam tego zaznaczonego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia. Wiedziałam. Mega gratulacje!! Co do mojej bety, to ja miałam w jesnostkach u/l. Zuzia pewnie ma w Uml i cos tam. Zuzia, cudownie ! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia będzie dobrze tym razem zobaczysz mamusiu. Betka będzie tylko rosła. Igrek i my się doczekamy nie martw się . Jestem jakoś pozytywnie nakręcona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu wielkie gratulacje i to prawdopodobnie parka, super pewnie juz wiesz ze fasolki na usg beda widoczne od 1800 bety, ale u ciebie to szybko urosnie. Super wiadomosc szczegolnie dla tych ktore czekaja. Uda sie wszystkim, igreczku teraz czekamy na ciebie. Moze cos w tym naszym forum jest ze sie tak pieknie tu udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dziś załatwić za free skierowanie na Estradiol.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×