Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość captcha
zuzia I ja się dołanczam z gratulacjiami i życzę wypasionej betki i oby tych dwóch szkrabików .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
zuzia I ja się dołanczam z gratulacjiami i życzę wypasionej betki i oby tych dwóch szkrabików .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja jeszcze dam sobie troche czasu na oswojenie sie z ta mysla i zaczne sie zastanawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - a ile kosztuja wizyty ciązowe w Novum? i czy na nich usg lekarz robi czy dodtakowo sie chodzi? malwi - teraz koncentujemy sie na kciukach za Twoja wysoką betę:)&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziekuje za fotki:) mena - Twoja córcia jest przecudna!!! ma Twoje oczy cudnego koloru❤️ aaa i prześliczna miała sukieneczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa.. Wizyta u Jakimiuka kosztuje 300 i z tego co wiem, to komplet. Pójdę pierwszy raz więc sprawdzi. Sporo kasy ale połowa to święty spokój. Podobno nie ma tez problemu z cesarskie cięciem. No i MSWiA.. Zobaczymy, Opisze pierwsza wizytę.. Zuzia, dzięki. Sprawdze,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - dziewczyny mają rację.:P Podobna do Ciebie ! Bardzo.:-)Nie wiemy, jak Twój M wygląda, bo nie wysyłałaś zdjęć.Śliczna jest naprawdę.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - bede wdzieczna, chociaz ja rodziłam w św zofii i raczej bede chciałam tam rodzic bo opieke miałam super! no i ja nie z abarzdo lubie ginów facetów...co do cc to j miałam a mam nadzieje ze bedzie mi dane sn jeszcze chociaż raz urodzić. Ale daj znać koniecznie jak wrażenia z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Zuzia-zu - Skarbie , z całego serca gratuluje Ci , Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim zdaniem będziesz mniała parke , bo ja będąc w ciązy blizniaczej równierz mniałam wysoką bete . Ale się ciesze Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Malwi - ja mniałam takie ciemno brązowawe plamienie , to była implantacja moich zarodeczków . Ale różnie to jest jedni mają inni nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mniałam wyłyżeczkowanie w MSWIA .Ten szpital jest duży i ile tam ludzi przewala się . Szczególnie zle wspominam jedną pani dr . Która nie wierzyła , że ja mniałam poronienie , dopiero jak spojrzała na skierowanie z Novum uwierzyła . Poza tym była bardzo nie miła , kazała mi wejśc na fotel , pózniej zaczeła na mnie krzyczeć . Więc z tych nerw nie wytrzymałam , i powiedziałam że sobie nie życzę takiego traktowania Ale sam zabieg robiła inna pani dr , jak juz byłam pozabiegu na sali to dziewczyny z którymi leżałam równierz o niej zle mówili . co za babsztyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa- wizyty ciążowe drogawe w Novum i to zależy do jakiego dr chodzisz . Jeżeli jesteś w ciąży blizniaczej i td to za wizyte wiecej płacisz . Ja tak mniałam jak byłam w ciąży blizniaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a u mnie mam już nadzieję, że z górki będzie i że teraz moja kolej i mój czas !! Jak wszystko dobrze pójdzie i dostanę @ jutro lub pojutrze, no to może w przyszłym tygodniu będę w Novum na transferze już.:D Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zuzia-zu - trzymam za słowo, jak obiecałyście.;D Mam tylko nadzieję, że tam w środku jednak nic złego nie ma i że ta lekarka się pomyliła ! Zresztą...ma złe opinie, jest starsza i nie doświadczona oraz się nie rozwija, a idzie się do Niej z przymusu, bo to już ostateczność !!! Poszłam tylko dlatego, bo na NFZ pozałatwiać parę rzeczy.:-)Nigdy nie miałam żadnej torbieli z lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - podawałaś e-maila na forum czy nie ? Jak nie to mi wyślij na nk, to Ci prześlę meny.:-) Mena przystojnego masz M !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Zuzia i ja gratuluje z całego serca! Teraz jest Twój czas, Wasz czas. Dbaj o siebie kochana! Igrek o Tobie też myślę bardzo cieplutko i wierzę , że po takich trudach jakie przechodzisz , zostanie Ci TO wynagrodzone! Captcha a jak Ty się czujesz. Jak Twoje wyniki, jak brzusio, jaka jest reakcja Rodziny na tak piekną wiadomość? Menka Królewna śliczna.............................. Michaline Ty tez dbaj o siebie kochana. Zawiadomiliście już najbliższych? Lato po każdej burzy przychodzi słońce. I u Ciebie kochana tak będzie! Dziewczynki forumowiczki pozdrawiam Was Wszystkie bardzo gorąco! Walczcie i nie poddawajcie się z przeciwnościami losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no widzisz i Ty się doczekasz Swojego transferu . Czas szybko leci .Będę trzymać kciuki za Ciebie . Ja ostatnio jakaś jestem rozbita nic mi nie idzie i td . Nawet koleżnka ktora urodziła rok temu w maju dziecko , zaprasza mnie , a ja niemam ochoty iść do niej . Byłam u niej kilka razy i ta malutka cały czas szła domnie na rączki i td . Aż płakać mi się chciało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindi - Dziękuje, za słowa wsparcia i td . Dobrze , że zaglądasz do Nas . Ja zapisałam się na wizyte do mojej dr i ustalimy co i jak dalej . Najgorsze to jak pomyśle , że znów mósze brać tony tych zastrzyków , pózniej punkcja , transfer i te czekanie to mnie szlag trafia . A już nie mówię o kasie , którą trzeba mieć przygotowaną na ten cel . Może jakoś dam rade . Super ,że zagłądasz do Nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - rozumiem, że nie chcesz iść do Niej ! To normalne i zrozumiałe po tym, co przeszłaś.:/Wiem,że z 1 strony chce się patrzeć na takie dziecko i rozmawiać z Nim oraz przytulać, a z 2 - chce się wyć !! Znam to uczucie doskonale.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato ja Cie przepraszam, za szczerość. Nie mam nic do dr O. Ale ja jak chodziłam do dr Cz i nic przez kilka razy nie wychodziło to zmieniłam go na innego lekarza. Z różnych względów, a przede wszystkim na nowe świeże podejście do mojego leczenia. Poszłam do dr W. I cholera się udało!. Może nie za pierwszym razem ale przy, po drugiej punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wiem kochana jak to jest , kiedy przychodzisz do kogoś kto ma dzieci . Ta moja koleżanka ma 3 dzieci i wszystkie dziewczynki . Dlatego nie mam ochoty do niej iść . Wszystkie moje koleżanki i znajome mają dzieci . Więc wiesz jak to jest . Tylko tu na forum odnajduje spokój i zrozumienie . igrek kiedy mniej wiecej będziesz mniała wizyte w novum ? Bo ja się zapisałam na 20 kwietnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia. A wcześniej sie zastanawialas gdzie urodzisz? Igrek, pewnie, ze Przyjade razem z Zuzia:-) Cyndi, tak, najbliżsi wiedza:-) Szef także. To juz 11 tydzień i 4dni. Dobranoc Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×