Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dzięki kobietki. Dla mnie jest najcudowniejsza na świecie. Mąż zresztą też;) Malwi nie mam twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindi -nie masz za co pszepraszać , dla mnie TY ,mena , captcha , jesteście dla mnie przykładem . Dzięki Wam i innym dziewczynom na tym forum walcze dalej . Bo nie wiem jakby dała rady sama . Więc co do zmiany dr nie myslałam , a może warto by bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - Kochana -- jeszcze nie wiem, ale na pewno dam Ci znać ! To zależy od tego...kiedy dostanę @, czy tam w środku jest jakaś cysta czy nie i kiedy będę miała endo gotowe itd.:/Mam nadzieję,że w przyszłym tygodniu już.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - tak ja mam jutro wizyte na 10. Jak ja wstane zeby byc na 10???? Ostatnio wstaje chwile przed 10 :) Michaline - myslalam o św Zofii ale nad tym pomysle za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to już wiem. No bo ja mam na przyszły piątek . Fajnie by było tak na żywo spotkać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając was dzisiaj (niestety wczoraj nie mogłam uczestniczyc w goracej rozmowie) dochodze do wniosku,że warto było dołączyć do forum. Wszystkie dajemy sobie wsparcie o jakim nie marzyłam. Wiem, rodzina, mąż, przyjaciele to bardzo ważne osoby w naszym życiu,i mamy od nich niesamowite wsparcie. Ale wiedzac ze jest ktoś na świecie i ma podobne problemy z którymi walczy, daje siłe do walki innym i samemu sobie. Wszystkim już zaciązonym dziewczynom bardzo a to bardzo gratuluję spełnienia swojego najpiękniejszego marzenia i mam nadzieję ze kiedyś i ja i Igrek,malwi2983,lato76,Julciaaa i inne dziewczyny, których nie wymieniłam a sa z nami lub będą też beą mogły kiedyś powiedziec MAM BETE 100.. I DALEJ ROŚNIE I JESTEM W CIĄŻY. Zuzia raz jeszcze gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ! izka - Masz racje , kto Nas lepiej zrozumie , niż my sami siebie nawzajem .Dobrze , że jest forum , to wszyskie dajemy sobie wsparcie. Ja równierz mam nadzieje , że i Nam sie uda . Musi się udać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Iza - masz 100% racje. Ja sie mega cieszę ze dolaczylam do tego forum i poznałam tyle cudownych dziewczyn. Dostałam od Was niesamowite wsparcie i sile do walki. Jestem pewna ze wszystkim dziewczynom uda sie zajść w upragnioną ciążę. Trzymam za to bardzo mocno kciuki!!!!! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już wstalam i jestem w drodze do novum. Jakoś kiepsko ostatnio sypiam. Budze sie po 10 razy i ułożyć sie nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- jade w ten poniedziałek ropbic posiew a z moich wyliczen wychodzi ze pod koniec kwietnia wszystko zależy kiedy dostane @ bo mam jechac na wizyte w 2 dniu cylku. Jak wynik znowy bedzie zly to sie chyba załamie:(Mysle ze wizyta bedzie około 26-27 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- mysle ze to malenstwa juz Ci nie daja spac w sensie takim zze buduja sobie teraz domek u amusi na 9 miesiecy takze maja co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Zuzia ogromne gratulacje!!!! Mam nadzieję że to bliźniaki!!! Zamora ma ostatnio naprawdę niesamowitą rękę :) musisz mu to powiedzieć :) Wczoraj kilka razy próbowałam napisać ale mnie niestety wyrzucało, miałam jakiś problem z netem albo oni mieli z serwerem, nie wiem. Dziewczyny jak jechałyście do lekarza na wizytę po transferze to jakie wyniki Wam kazano zrobić?? Betę progesteron i coś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mena masz śliczną córcię mala dama :) patrząc na Was uśmiech sam się pojawia, bije od Was takie szczęście. mam nadzieje, ze prędzej czy później wszystkie tego doświadczymy.... miłego dzionka Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - bete , progesteron , i pani z laboratorium Cię zważą i zmierzą ciśnienie , przed samą wizytą u dr.Pózniej będziesz mniała to wszystko wpisane do książeczki ciążowej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a to Twoje małe szkraby już budując sobie domek na te 9m -cy już Ci dają weznaki . Ale mam nadzieje ,jak już sobie na dobre zadomowiąm się , to będzie wszystko ok . Napisz pózniej po wizycie , jak poszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - jak dobrze zrozumniałam , to pod koniec kwietnia będziesz mniała transfer . Ja mam wizyte w przyszły piątek , i mamy z dr ustalić co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaniwy
Cześć dziewczyny :) jestem nowa i rozważam Novum ponieważ słyszałam że robią scratching . Mam duże problemy z implantacją i słyszałam że to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaniwy - Witam Cię !!!!! Ja równierz mam duze problemy z implantacją . Mam za sobą 4 nieudane transfery . Scratching mniałam robiony .I nic z tego nie wyszło , nie wiem co o tym wszystkim myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×