Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena- nie dostałam meila nic nie mam :( kto ma mpjego meila prosze nich mi przesle to cudowne zdjecie cudownej krolewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26- no widzisz nie trzeba bylo sie tak stresować , wszystko ok. jeden problem z glowy ważne ze cos idzie do przodu i ze nie stoisz w miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałam;) Zuzia jak wizyta jest juz 11:45 a ty sie nie odzywasz? halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena Dziękuję za zdjęcia. Tak patrzyłam na Was i myślałam ile przeszliście. Ale już ta śliczna buziunia jest z Wami:) iza1978 Wysłałam Ci zdjęcia meny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też tak myślę obyśmy się nie pomyliły. A potem kolej na ciebie , igrek , monke i resztę dziewczynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - super ze wyniki w końcu ok :) Itaniwy - witam na forum Ja już po wizycie. Mam jutro powtórzyć bete i jak będzie ok to 26.04 wizyta ciazowa. Dr Z powiedział ze to ciąża pojedyncza. Zalecił oszczędny tryb życia, czyli lenienia sie ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENA- dostałam własnie zdjecia Twojej Krolowej Jest cudnym i radosnym dzieckiem no i mąż niczego sobie :) niezłe ciacho:):)Teraz wiadomo po kim odziedziczyła urode mając takich rodziców. SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIERZYSZ juz czy jeszcze nie ?co było widac na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- patrze na Twoja stopke to tak naprawde jeden rok musiałas sie leczyc i walczyc. Efekt superowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nadal na chłodno podchodzę do tego. Może jutro po kolejnej becie będę spokojnie mogla sie cieszyć. Usg nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - wierze ze bedzie dobrze narazie duzo lez i spij to dobre dla maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu cieszę się ,że jest ok. Jutro betka na pewno będzie podwojona. Dostałaś zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- cieszę się bardzo, z bętą jutro napewno będzie ok:) iza-też mam nadzieję, że się spotkamy w maju chciałabym bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- cieszę się bardzo, z bętą jutro napewno będzie ok:) iza-też mam nadzieję, że się spotkamy w maju chciałabym bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, cudownie :-) Trzymam kciuki za jutrzejszą betę :-) A byłam pewna, że to ciąża bliźniacza.. Pozdrowiłaś? Leż i odpoczywaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
cyndi Obecnie jestem w 24 tyg ,czuję się dobrze ,choć mam problem ze skokiem ciśnienia i chyba bede musiała brać tabletki . Moje bunio zaczeło rosnąc jednak myślę że nie jest takie duże ,grunt że dzieciaki rosną w 21 tyg ważyły 440 gr i 420 gr dr mówi że idę łęb w łeb .Rodzinka oczywiście że zadowolona moja siora i mama już się nie mogą doczekać .Emek też zwarjował na ich punkcie codziennie z nimi rozmawia ,słucha jak bulkają .Dr powiedziała że raczej czeka mnie cc ponieważ ułożenie mam poprzeczne .A tak po za tym nudzę się ,w nocy nie mogę spac ,wszyscy już mnie pocieszają że nie długo będe chciała spac a nie bedzie można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha - to najszczersza prawda z tym spaniem... a w dzien nie spisz? moze sie wysypiasz a potem masz za duzo snu? zuziu - trzymam kciukaski za jutrzejsza betke pięknie wysoką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaniwy - witam Cię i ja również.:) Mam taki młyn w pracy, że tylko rano Was przeczytałam i nawet nie mam kiedy odpisać.:/Już mam dość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-Boże pomódlcie się dzisiaj za mnie i trzymajcie kciuki, bo ja mam to usg o 18.50.;/I tak się strasznie go boję,że jak mi coś tam znowu wyjdzie i mnie nie odpuszczą do tego transferu no to się już chyba załamię.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - myślę, że dlatego ta 1 wizyta jest droższa, no bo dłuższa i z całym wywiadem.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraina Ja też czasem nie mogę uwierzyć w to że ja mam,że jest z nami.A to już 7 miesięcy.Boże jak ten czas leci.Zobaczycie niedługo wszystkie będziemy się zdjęciami naszych pociech wymieniać. Iza Tobie też maila wysyłałam.Dziwne że nie doszły.Mąż to był ciacho jak był młody :)Teraz to się prawdziwy tatulek z niego zrobił. Zuzia Jak będziesz miała szczęście to na następnej wizycie zobaczysz swoją fasolke i uslyszysz serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×