Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Zuzia-zu tak siedzę w domku. W nocy teraz ja nie mogę spać przewracam się z boku na bok po sto razy:( W dodatku brzuch zaczyna coraz mocniej boleć jak na @ tfu tfu. A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - niczym sie nie stresuj, bedzie dobrze :) ja staram sie nie spac w dzien i dzieki temu lepiej spi mi sie w nocy. dzisiaj zostalam w domku zeby sie polenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dzień też staram się nie spać, ale chyba za bardzo o tym wszystkim myślę i dlatego nie mogę spać w nocy. Natomiast i tak już nic nie zmienię, wiec będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rudzia ! Kochana - martwiłam się o Ciebie i myślałam o Tobie.:/Bo się przestałaś odzywać.:(Jak czytałaś--pisałam czasami do Ciebie i pytałam o Ciebie również !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dzieki za wszystkie cenne informacje :), dzidzia dla mnie jest najważniejsza, wiec narazie nie zamierzam sie farbować, ale tak na wszelki wypadek pytałam. Te kremy wypróbuje! Agniren - fajne zdjecie :) widziałam tam bardzo dokładnie "uszko" albo mi sie zdawało :)? Mena - ta blondynka - to moje zdjecie lena2005 Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam Wam jedno zdjecie :) z listopada 2011 ... nic sie nie zmieniłam od tego czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta-nie pisalam dlugo bo u mnie narazie nic sie nie dzieje,przenioslam sie na watek nasz bocian o temacie dla wciaz starajacych sie 40 latek.Czytam codziennie co u Was i trzymam kciki za WAs wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Agniren dziękuję Ci bardzo za filmik swojego maleństwa,śliczny :)...fajny pomysł na pamiątkę... rene74 dobrze że się odezwałaś, myślałam o Tobie, wiem potrzebowałaś trochę czasu żeby zebrać siły po ostatnich przeżyciach,cieszę się że szykujesz się pomału do krio... to dobry momysł:) lena2005 ja też poproszę o Twoje zdięcie jeśli się zgodzisz... a jeśli chodzi o farbowanie włosów,to w pierwszej ciąży też powiedziałam że nie farbuję bo ktoś powiedział że nie wolno,to po tylu miesiącach bez farbowania wyglądałam okropnie z tymi odrostami, a w drugiej ciąży już korzystałam z farby i widzę że nie ma różnicy bo obie córcie blondynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj jakoś to słoneczko nie chce się przebić.:/ Jestem już strasznie zmęczona--znowu mamy dużo ludzi, a 1 panny nadal nie ma i nikt nie wie od wczoraj dlaczego.:/To jest ta właśnie, co mi kasę wisi !! marla000 - polecam się z tym Menopurem.jak tylko mogę pomóc...umówimy się jakoś-jak coś.:D Poproszę o stopkę i może byś chciała nas poznać a my Ciebie ?? Brzuch mnie dzisiaj zaczął pobolewać jak na @, a już jestem po,tylko lekkie plamienie zostało.:/Jak myślicie--może być to po tej Progynovie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla-wejdź w moje konto,wpisz login i hasło i tam uzupełnij swoją stopkę i ona Ci się wtedy będzie zawsze pokazywała, jak coś napiszesz, tak jak nam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Malwi - już nic przecież nie zmienisz.:/Ech.:( Szkoda,że niestety nie możemy.:-/ Zuzia,Malwi - zaraz wyślę zdjęcia Leny.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja się dzisiaj troszkę mniej przejmuję. Uda się to będę najszczęśliwsza na świecie:), a jak nie to będę walczyć dalej. Muszę sobie tak to tłumaczyć , bo poprzednim razem byłam pewna na 100 % a tu klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
captcha ja wlosy farbuję ale pierwsze farbowanie miałam w 4 m-cu ciąży , a drugi na początku 7 jeżeli mi się uda to jeszcze przed rozwiązaniem chciałabym zdążyć ;-) synuś niech ogląda mamuśkę ładną i zadbaną. Owszem też miałam wątpliwości, ale mój lekarz powiedział że mogę robić wszystko ;-) oczywiście jak tylko zagrożenie minęło. Chciałabym oczywiście zaznaczyć że chodziłam do zaufanej fryzjerki która mi nakładała farby bez amoniaku takie odświeżające kolor. Wiem jedno jeśli mamuśka o siebie dba to i samopoczucie lepsze ma, maleństwo lepiej się czuję co wpływa na całokształt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, dziś masz bardzo dobre podejście i do tego w pełni optymistyczne. Wierzę, że się uda, trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - to się odezwę z tym menopurem,bo na razie mam miesiąc przerwy, bo cykl na stronę bez jajowodu. Także do Novum idę dopiero w połowie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - bardzo dobre podejscie :) ja dzisiaj jestem jakas nie do zycia... nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, sprawdzałam pocztę i mam pusty e-mail. Mogłabyś wysłać jeszcze raz ?... Super, że z bobaskiem wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×