Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A ja Michaline teraz używam 3 Weather Taft 4 tą różowo - srebrną, co ją reklamuje Heidi Klum, ale ona jest bardzo mocna i nadaje się tylko wtedy zazwyczaj, jak je suszę od razu, no bo jak nie, no to się wtedy te włosy robią takie sztywne. A tą Nivea to kręconych to już moja koleżanka z pracy polecała i chwaliła.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malwi ! Ponawiam moje pytanie - czy któraś z Was zna jakąś dobrą firmę windykacyjną ???????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np ja jak będę na zwolnieniu, to poczytam, bo zaczęłam od początku, ale dopiero doszłam do kilkunastej strony ! No ja też o nim słyszałam.:)Bo nie wiem, czy jej nie będę potrzebowała, bo koleżanka z pracy mi kasy nie oddała...za długo historia ! Jak będzie chwila--to opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
LENA Ja nie ryzykowałam i nie farbowałam włosów ,wytrzymałam 6 mies i muszę wytrzymać dalej ,przyznam nie czuję się zbyt dobrze bo mam duże odrosty ale co tam ,co się nie zrobi dla tych istotek !!! Do tej pory nie stosowałam żadnych balsamów ,i nie mam roztępów może dlatego że z natury nie byłam szczupła . Też mam problem ze snem rzadko kiedy prześpię całą noc ,za to w dzień godz czy dwie przekimam . Na gimnastykę też nie chodzę bo mam problem z brzuszkiem ,nie mogę zbyt dużo chodzić bo twardnieje ,do szkoły rodzenia też się raczej nie wybiorę bo prawdo podobnie będe miała cc ponieważ dzieci moje maja ułożenie poprzeczne . Nikt nam nie obiecywał że będzie słodko ,ale ja na nic nie narzekam jedni przechodzą ciąże bez objawowo drudzy ciągle mają jakieś problemy ,taka już nasza natura Dziewczyny dalej nic nie dostałam na swoją pocztę sprawdzałam wszystko działa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha - powtórz swój e - mail...zaraz Ci wyślę ! Sorki--zapomniałam.:/A dostałam zwroty tamtych wiadomości,że nie doszły.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek hehhehe źle doczytałam ale najważniejsze, że wyniki się poprawiły, jeśli chodzi o firmę windykacyjną to kruk lub foxberg. malwi urodziny mam w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
marta.kowalska70@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
razem ,coś mi sie z tym kompem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha - sprawdź, czy coś doszło z załącznikiem ? Jak tak no to wysyłam dalej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak malwi2983 bardzo cicho.:/ A mój M wrócił i wynik przywiózł-jest ok.;D Ten wynik 0,57 jest dobry, bo powyżej 0,3 jest wysoka awidność - czyli wyklucza zakażenie w ciągu ostatnich 3 - 4 m - cy...super...oby posiewy i usg było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślisz Malwi o tym - może ja sobie teraz umaluję te włosy ? Przed transferem jeszcze no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego przed transferem nie zrobiłam i będę miała problem mam nadzieję:) A mam mojej chrześnicy komunię w maju. Igrek boję się tego testowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek cieszę się ,że te wyniki są ok. Posiewy tez będą ok zobaczysz. Czyli kiedy jedziesz na transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - wiem Kochana ! Ja też będę się na 200 % tego samego bała, ale tylko już przeszłaś, więc i to dasz radę.:-)My tu wszystkie jesteśmy razem z Tobą przecież i się modlimy za Ciebie i trzymamy kciuki.:-)Dziś masz 6 dpt.---ja bym chyba sikańca niezobowiązującego zrobiła.Jakby coś wyszło,bym się cieszyła.A jak nie no to i tak bym nie była załamana,bo za wcześnie i może nie wyjść.Lena2005 tak miała i Jej nie wyszedł,a beta była potem.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ja się martwię badaniami teraz, a co potem będzie.:/Ech... Musisz jakoś wytrzymać !! Wiem,że łatwo jest o tym tylko napisać, ale my Cię tu wszystkie przecież doskonale rozumiemy.Każda przechodzi coś podobnego, ale...kobiety są silne ! Silniejsze od facetów i dasz radę--zobaczysz. Ja nie wiem,kiedy transfer...czekam na telefon,jak będą komóreczki dla nas.:-))Ale myślę,że jak będzie wszystko ok no to jakoś tak na dniach ! W czwartek robię jeszcze usg i Estradiol,a dzień wcześniej czyli w tą środę posiewy, więc najwcześniej w piątek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja sikańca nie zrobię ,bo jak nie wyjdzie to jak siebie znam to zacznę ryczeć i tylko niepotrzebnie będę się denerwować. Pojadę chyba w piątek lub sobotę na betę to będzie 10 lub 11 dzień to już na bank wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no ja wiem, jaki Ty masz ten stosunek do sikańców ! Nie wiem, co Ci poradzić.:/tempka Ci nic nie da, no bo zapewne bierzesz lutkę,a ona ją myli, bo ją podnosi,więc nie jest wiarygodna.A poza tym trzeba mierzyć regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłoby łatwiej...hehe ale czy myślisz, że byś się mniej stresowała ? Raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×