Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

aleks - dr tez cos takiego mówiła ze to po punkcji raczej ale to sie nie zmniejsza wiec mnie juz troche wkurza. Jak bede dzwonic 7dpt to sie jej o to spytam, chyba ze minie do tej pory. Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to niewazne jaka macie grupe krwi, kazda jest dobra tylko oni wam dawczynie muszą dobrac zeby sie dziecko nie urodziło potem z grupa AB lub B ( u was te allele nie występują) i od razu by było po poordzie wiadomo ze to nie wasze/jednego z was dziecko. Przy waszym układzie dawczyni musi miec grupe a+ a- lub 0+ 0- wtedy dziecko moze miec grupe krwi a+/- lub 0 +/- tak jak wasze biologiczne dziecko (w sensie obojga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - pisz narzekaj, po t jestesmy, ja dzis okropne sny miałam o zarodkach, ale zawsze sie sni odwrotnie wiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, jak masz się denerwować to możesz i dziś zadzwonić, ale myślę, że nic więcej Ci nie powiedzą. To minie. Może weź Nospe. Na pewno Ci nie zaszkodzi, bo pewnie też kazali Ci brać, a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede chyba dzwonic bo tak jak mówisz nic mi nie powiedza, dr powiedziała ze to z szyjki i zeby sie nie martwic, tylko myslałam ze z czasem bedzie mniej tego a nie ma...moze jeszcze inne dziewczyny cos poradzą, moze tez ktos tak miał jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex123 - mniałaś 1 jedno podejście nie udane , więc napewno drugie Twoje podejscie bedzie udane . A ja dzisiaj jestem w domku , troszeczke jestem chora . Boli mnie gardło i mam lekki katarek . Ale byłam w aptece i kupiłam leki , mam nadzieje , ze mi przejdzie . Julciaaa - z tą implantacją róznie bywa , ja ze świerzych zarodków mniałam , ale z mrożonych nici były . Być może , ze te farfocle w sluzie , to jakiś dobry znak . Ja mniałam takie brazowawe . malwi - no to wczesniej poszłas spac wczoraj . Umnie , jak mój M wychodzi do pracy , a ja jeszcze spie , to mnie zamyka . Wiec nie mam potrzeby wstawać wcześniej . To w tą niedziele masz komunie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - moje tez brozowawe są a dzis cały skrzep sluzu poszedł, ale ja to mam od punkcji wiec to raczej nie TO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - dzięki Kochaniutka.:P Ja też miałam wcześniej jakieś koszmary o transferach.;/Myślę,że to z tego myślenia intensywnego się bierze,;( Mam nadzieję,że te farfrolce to nic złego. Malwi - no to rzeczywiście wcześnie Cię zmogło wczoraj.:D Lato - życzę Ci powrotu szybciutkiego do zdrowia.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Dzieńki ! Julciaaa- no już nie wiem co to może być , ale mam nadzieje , że wszystko bedzie ok . Siedzę teraz w domku i podziwiam swój piękny ogród , kwitnace tulipany i td . A i zasiałam sobie warzywka , będę mniała swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś cisza na forum w majówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja zawsze wstaję jak mój mąż wychodzi do pracy. Robiłam mu kawkę i dawałam buziaka na pożegnanie:) Teraz to on mi robi kawkę przed pracą. Poza tym ja jak już słyszę budzik to nie mogę usnąć potem. Igrek po całym dniu na dworku tak padłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, na razie to każdy na coś czeka :) Ty i Janko na jajko. Dziewczyny na punkcję. Rudzia chyba na bociany poluje jeśli dobrze pamiętam. Ja z Julką wysiadujemy. Każdy ma coś do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, ale Ci zazdroszczę tego ogródka. Chociaż wiem, że trzeba się przy tym narobić, to perspektywa jedzenia własnych warzywek jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - super sprawa taki ogródeczek, ja mam u tesciowej klombik z kwiatkami. i tez teraz tulipany kwitną :) cudny widok! alex - zobacz co znalazłam na in vitrówkach: Jezeli mialas transferowany 3 dniowy embrion: 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli 2dpt .. Embrion staje sie blastocysta 3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki 4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana 8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG Jezeli mialam tansferowany 5 dniowa blastocyste : 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki 2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany 6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex a Ty mialas podawane 3 dniowe zarodki? pamietasz ilokomórkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, oczywiście, ze pamiętam. Były 4 komórkowe i podali mi je w piątek a w środę była punkcja. Mam nadzieję, że tam jeszcze są i szykują się do wgryzania, bo wczoraj M. do ich rozsądku przemawiał i powiedział, żeby się nie wygłupiały, bo kupujemy nowe mieszkanie i nie mamy już kasy na kolejne in vitro. Nakazał im się wykluć. Pocieszny jest, ale nie wiem czy na tym etapie się go posłuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, z tego co pamiętam, to Twój były chyba dzień starszy podany, bo już 8 komórkowy, więc będzie u Ciebie to wszystko dzień szybciej postępowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - to dobrze twój M ma z tobą . Moj generalnie równierz nie narzeka , ale ja kiedy mam wolne lubię troszeczkę dłużej pospać . Dopiero w piatek idę do pracy , wiec teraz mam czas porobic w ogródku i poleniuchować . Mój M równierz wychodzac do pracy daje mi buziaka, tylko ja przewracam się na drugi bok i jeszcze śpię Acha , to na przyszłą niedziele masz komunię , to masz jeszcze troszeczke czasu . Alex - Poprostu kiedyś mieszkałam w bloku , i poruwnując teraz , kiedy mam się swój domek z dużą działką to jest super . Tylko , żeby jeszcze latały po niej małe szkraby , to by było wogóle super . Mam swój równierz owocowy ogródek , mam w nim jabłonki , śliwki , gruszki, wiśnie , morele ,porzeczki i agrest . Tróskaweczki zaczynaja kwitnać , więc nie długo będą mnieć owoce . Twój M raczej jest wesołym i zartowliwym . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dziewczynki z niczym nie mozna przyspieszyć . To tak jak napisała Alex , kazda z Nas na coś czeka . Ja równierz robie badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, masz farta z tym ogrodem. Szczególnie o tej porze roku, to musi być cudnie patrzeć jak wszystko budzi się do życia. Mój M. to faktycznie zabawny gość i pogodny. Mam nadzieję nie zepsuć mu humoru w przyszłym tygodniu, bo testuje w jego urodziny.Jak się okarze w ten dzień, ze nic z tego, to nie wiem jak się pozbieram, żeby mu jego święta nie zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex-ja mam pięknie w ogródku , wiadomo że to wszystko wymaga sporo pracy . Bądz dobrej mysli , i nie mysl , że sie nie uda . Mam nadzieje , że na urodzinki swojego M , pozytywną betą sprawisz jemu super prezent . Trzymam z całego serca kciuki aby tak sie stało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - to ty spokojnie musisz poczekac, maja zarodeczki jeszcze czas na wgryzanie, te 2 dni na pewno... u mnie powinno byc szybciej ale dzis dopiero 2dpt wiec tez wczesnie... lato - super ze lubisz w ogrodzie dogladac roslinek, ja tez lubie, sama radosc potem jak to na wiosne wszystko zakwitnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - nieźle to ujęłaś z tym czekaniem.:p hehe Rozbawiło mnie to.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - już wszystko masz Moja Droga skompletowane na stój na tą komunię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - pod warunkiem Kochana, że te warzywka Ci urosną.:/Ja też mam ogródek, ale ziemia jest taka,że sporo trzeba było jej nawieźć, a i tak nie wszystko rośnie tak jak potrzeba.:(Pietruszka no to już w ogóle jakiś malutkie ogryzki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - dziękuję również za tą rozpiskę o podziałach.:P Wydrukowałam ją sobie i mojemu M pokażę do poczytania, bo i Jego to również interesuje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - no to tak miałaś, jak Rudzia będzie miała.:P Dzisiaj czyli w środę punkcja, a w piątek za 2 dni transferek.:-)Idziecie w parze widzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - hehe...śmieszny jest ten Twój M--bardzo pocieszny z tego, co czytam ! Nieźle z Nimi rozmawiał !! Miejmy nadzieję, że Go posłuchają.:P A co ja mam powiedzieć, że u mnie każdy transfer to koszt około 7 - 8 tys. złotych.:/Bo ja za każdym razem zapewne będę płaciła za zapłodnienie.:(I lepiej oby za 1 razem nam się udało.Ech...szkoda gadać.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Kochanie - na pewno będą już niedługo latać te Twoje szkrabki po Waszym ogródeczku.;p Widzę,że robisz tak jak ja-dostajesz buzi na dzień dobry, odwracasz się i śpisz dalej.:p hehe nieźle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×