Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi - trzymam kciuki za pierwsze usg!!!!! rudzia - ja bym brala 2 komorki. Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, i nawzajem :) Jak ja zaczne schizować i np wpadne na pomysł zrobienia jakiegoś testu wcześniej to zareaguj proszę :) Wiadomo, humorki mamy zmienne :) No ale trudno tu o opanowanie jak po przejściach rozmaitych nam się życiowe losy ważą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka :-) Rudzia, mocno trzymam kciuki za Twoje zarodeczki i żołnierzyki M :-) Malwi, nie pamiętam kiedy zaczęły się pierwsze mdłości, ale chyba cos koło 8 tc. Wiem, że u Zuzi wcześniej niż u mnie. Trzymam kciuki za Twoje USG i kropeczkę :-) Ja też dziś mam usg, więc jest szansa, że poznamy płeć. Ale wszystko zalezy od dzidzi, czy będzie chciała pokazać :-) Ania, zaglądaj i jesli mogę doradzić zacznij się starać jak najszybciej jak tylko będziesz mogła (chodzi o sprawy prywatne)... Nie ma sensu tego odkładać :-) Życzę powodzenia i koniecznie się odzywaj. Alex, Julciaa, pewnie oczekiwanie jest męczące i człowiek się dopatruje objawów, to zrozumiałe, ale zobaczcie jak czas szybko leci :-) Napewno wszystko będzie ok. Igrek i Janko Muzykanto, trzymam kciuki za Wasze komóreczki :-) Co do dylematu, czy brać jedną czy dwie komórki, jestem zdania, że trzeba brać co los daje. Korzystać ze wszystkich alternatyw. :-) Ale rozumiem, że to sprawa indywidualna, więc zróbcie tak, żeby Wam dziewczynki było dobrze :-) Ja dziś wpadłam na chwilę do pracy, musiałam podpisac umowę z klientem. Teraz mam chwilę wolnego, potem z moim M na obiad i do nOvum. To pierwsza wizyta u Jakimiuka, więc potem opiszę co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7718 - witaj ! Oczywiście pisz i zaglądaj do nas.:P Malwi - kciukasy trzymam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - powodzenia na wizycie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - czekam na Twoja relacje z pierwszej wizyty. Ja we wtorek mam ostatnia wizyte u dr Z i musze sie zastanowic kto bedzie prowadzil moja ciaze. Mam nadzieje ze dzidzia dobrze sie ulozy i poznasz plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało piszecie dzisiaj dziewczynki.:/ Zanim weszłam teraz na to nasze forum-przejrzałam nagłówki do innych.No i widzę,że dużo ich jest i ten problem jest bardzo szeroki.Przykre to jest !! Niestety.:// A do mnie znowu nikt nie zadzwonił.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, a Ty nie myślałaś, żeby jakąś dawczynie samemu zorganizować? Ktoś pisał pamiętam na tym forum, że spotkał małżeństwo, króre było na punkcji z koleżanką, która swoje jajo im chciała dać. Nie musialabyś tak wyczekiwać będąc w wielkiej niewiadomoej. Co wiadomo proste nie jest. Czy nie chcesz wiedzieć od kogo to jajko? Zresztą do dawania jajek się nie ograniczają. Czytałam kiedyś nawet o przeszczepie jajnika w przypadku dwóch siostr, z których jedna nie miała ich wcale, a druga miała oba ok. Chyba nawet siedząc przed gabinetem w Novum to u nich przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - szczerze mówiąc ,no to nie Kochana ! Nie myślałam o tym, aby sama sobie jakąś dawczynię zorganizować.:/Tak na poważnie !! Obca osoba---trzeba zapłacić za pewne, a ryzyko ogromne i pewności nie ma.://A znana osoba--za duże obciążenie psychicznie dla nas dwojga-mnie i dawczyni. A poza tym...ja bym się krępowała,źle z tym czuła i wstydzę się tego najzwyczajniej w świecie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - Julciaaa o tym pisała, jak była po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - nie rozumiem tego Twojego zdania: "Zresztą do dawania jajek się nie ograniczają. " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sensie, że dawstwo komórki to już nikogo nie dziwi i już pracują nad kolenym krokiem jakim jest właśnie przeniesienie jajnika. Złego sformułowania użyłam, ale nie miałam złych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, czego tu się wstydzić! Ja to ze swoimi przyjaciółkami to jeszcze przed pierwszą próbą rozmawiałam o tym, od ktorej jajo wezmę, bo wyniki mam marne i myślałam, że żadnej komórki nie wychoduje. Zresztą Zamora też wielkich nadzieji nie robił. No to miałyśmy śmiechy, wymieniając ich wady, że jakby to na moje dziecko przeszło to byłby problem z nim wytrzymać, albo na nie patrzeć, bo a to jedna zgryz krzywy, druga uszy odstające :) Daj spokój. Masz marzenie, jakim jest posiadanie dziecka i nie ma w tym nic ani dziwnego ani wstydliwego. Tak jak każda z nas korzystasz z możliwości jakie daje dziś medycyna i jak ktoś to potępia to sam jest tępy i niech się zastanowi, czy sam by się nie zdecydował wiedząc, ze to jedyna opcjia na przyjście dziecka na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Alex spoko spoko - tylko, że po prostu nie zrozumiałam Twojego zdania.:/Ale już wiem, o co Ci chodziło. Ja już zaraz się zmywam do domku---do godzinki 15.30 tylko pracuję.;p Mam nowe buty, więc muszę je rozchodzić, bo jak na razie, no to nie jest mi w nich za wygodnie.:(Ale----damy radę.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - wiem,że masz rację, ale ja jak na razie zostanę przy tym, co jest ! Myślałam wcześniej o swojej przyjaciółce, ale niestety Ona ma 4 grupę cytologii i sama się boryka z problemami z tym związanymi itd.:/Biopsje,wizyty u onkologa, no bo jeszcze diagnozy nie ma !! Pisałam już tu o Niej-Ona ma już synka 1 klasie podstawówki, a ma 26 lat, czyli jeszcze młoda jest,choć więcej dzieci nie planuje. Mi jest trudniej, bo ja jedynaczką jestem.Miałabym brata 2 lata młodszego, ale dziecko się martwe urodziło.:-( Jakie masz to niskie AMH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANIUTKIE RUDZIA -zrzymam mocno kciukasy żeby się jajka dzieliły nie leniuchowały oraz za transfer -będzie wszystko ok nie martw sie na zapas. alex123-będzie ciąża michaline-powodzenia na wizycie julcia -trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a co tam u Ciebie ? Pytałam się Ciebie wcześniej, czy Ty też narciarka jesteś ? Patrząc na zdjęcie.;P I czy to twój domek, gdzie to zdjątko zrobiłaś, bo fajne i podoba mi się--to jakaś taka klatka schodowa - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, właśnie nie wiem dokładnie jakie to AMH jest oprócz tego, że niskie i ponizej jakiejś dolnej granicy. Badania mam w karcie, muszę spr. przy okazji. Jaknomuzykant, ty to masz gest :) Dzięki za wróżbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczynki ja już po wizycie. Będą bliźniaki!!!!!!!!!!!!!!!:) Wszystko jest ok i serduszka już biły:) Termin mam na 03.01.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAAAAAAAAAAA MALWIIIIIIIIII Serce roście! :) GRATULLLLLLLLLLACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast mieć objawy to ja poprostu jestem jednym wielkim objawem :) Właśnie doszłam, dlaczego mnie piersi nie bolą chociaż przed każdym okresem tak mam. Przecież ja biorę Bromergon, a on obniża prolaktynę, która to wywołuje właśnie ból piersi. Jestem jedym wielkim objawem brania tych wszystkich leków. Chyba z Alex na Frankenstain pseudonim zmienię. Malwi, ale się cieszę z tych Twoich bliźniaków! Co za wiadomość, radość i wyzwanie ! Będzie wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja też się cieszę, mój M się spodziewał , ale mimo wszystko jest lekko przerażony. :) Objawów się nie doszukuj , bo ja też nie miałam oprócz bólu brzucha 2 razy bardzo mocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze!!!!!! Nie wiem jak Ciebie ale mnie to troszke przeraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia mnie tez chociaż ja wiem czego się spodziewać , bo moja siostra rodzona ma bliźniaczki. Ale powiem ci że wcale tak bardzo ciężko nie jest bo się chowa jedno przy drugim. My i tak planowaliśmy dwoje , a czy naraz czy później to bez różnicy. Zuzia damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja bardzo mocny ból brzucha to mam za sobą. W nocy 4 dpt tak mnie przycisneło, że zaczełam czytać o tej hiperstymulacji, chociaż przy tak małej ilości kom. to chyba nie możliwe. No ale wody się obomblowałam i poszłam spać. Rano było ok i tak jest do dziś. Co tu się doszukiwać. Trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się dziewczyny uchetacie jak już bąble pojawią się na świecie, ale za jednym razem wszystko się odbywa i człowiek raz a dobrze z pieluch wychodzi, a nie wchodzi, wychodzi, potem znowu i wydaje Ci się, że to się nigdy nie skończy. Przynajmniej moje koleżanki tak jęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×