Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ania - niezałamuj się ! Ja mniałam 6 IUI , i już mam za sobą 4 transfery . I walcze dalej . Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Ania 77 Ja też jak Ty i Igrek jestem po przejściach osobistych. Byłam z facetem od 16 roku życia. Wyszłam za mąż w wieku 23 lat , za 3 lata rozwód (alkoholik w telegraficznym skrócie). Z tego całego nieszczęścia, żeby odreagować poszłam na podyplomówkę . I tam się poznaliśmy! I wiesz co najbardziej żałuję, że teraz mając upragnione dzieciątko dlaczego nie starałam się wcześniej. Czy byłam tak wykończona psychicznie po przejściach w młodym wieku czy po prostu nie czułam instynktu macierzyńskiego. Czy czekałam na CUD! Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuje się i mam nadzieję, że zajde w ciąże czy to po IUI czy po IVF. Heh, od czasu do czasu chodze do wróżki na tarota i zawsze wychodzi mi dziecko, córka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - No widzisz ? pisz do Nas , będzie Ci łatwiej przez to wszystko przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - czyli Ty też wiesz, co to alkoholizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była koleżanka.:)Napiłyśmy się po pół piwka i po drinku Malibu z Colą i z cytryną.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Umnie pięknie świeci słoneczko , niestety deszcze większego nie było . I dzisiaj jak nie popada , to muszę podlać roślinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja dzisiaj znowu sama , bo maż w pracy. Poszwendam się z moją siostra na zakupach:) Lato u mnie dzisiaj troszkę chłodniej , ale świeci słoneczko wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kolejne podejście do IVF jest jednak straszne. Człowiekowi przypomina się dokładnie jak to było, choć już wydawało mu się, że zdąży zapomnieć i się od tego odciąć. Okazuje się, że nie. Paraliżuje mnie strach. Wczoraj strasznie z M. się pokłóciłam. Wyszedł do kolegi. Nie było go w domu o tej godz. o której mówił, że będzie. Dzwoniłam. Nie odbierał. Zamiast iść spać, człowiek siedzi wlepiony w tel. i zastanawia się co się stało. Wrócił pół godz. później, ale w miedzyczasie dostałam bólu głowy, który jest charakterystyczny u mnie, na dzień przed okresem. Więc jak wrócił to sie poprostu na nim wyładowałam za to, że zaraz dostanę okresu. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi -To życzę udanych zakupów . Ja równierz jestem dzisiaj sama . Ale bezczynnie siedzieć nie będę. idę zaraz pospszątam w kotłowni , pózniej muszę zrobić obiadek . Wczoraj zasadziliśmy jałowce 4 rodzaje . Jeszcze mamy dokupić z 5 kulistych tuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :-) Alex, rozumiem, co czujesz. Mój M czasami jak wychodzi to tez sie spóźnia a ja jakoś nie potrafię spać jak on ma wrócić do domu. Ja jedna odpuszczam i jest lepiej. W sensie rano zrobię mu delikatny wywód i to wszystko. Co do Twojego okresu, No to nawet gdyby miał być, czego oczywiście nie chcemy, to jeszcze nie teraz. Dziś dopiero 5 maja a masz testować 11-ego. Zatem nie martw sie na zapas i głowa do góry:-) Lato, ja tez muszę zabrać sie za taras. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie , ze rośliny, szczególnie błyszczy, po tej Zimie są w gorszej formie. Mało liści wypuscily. Masz u siebie błyszcze? Muszę wsadzić zioła przede wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, co do rodzenia w św. Zofii to ja niestety nie znam zadnego lekarza, wiec dlatego padło na MSWiA ze względu na Jakimiuka. Ja bym chciała rodzic naturalnie ale czas pokaże czy nie stchorze:-) w razie czego, Jakimiuk nie bedzie robił problemow z cesarka.. Zuzia i Malwi, Wy nie będziecie miały takiego dylematu ze względu na blizniaki :-) Ciekawe czy będziecie miały parki :-) Ja zaraz zabieram sie za sprzatanie. Pózniej mój M umyje okna i może skosimy trawkę. Alex, to prawda, wizyta droga. Ale wytlumaczylam sobie to w ten sposób, ze jest to prof.Jakimiuk, ktory jednocześnie jest ordynatorem w szpitalu MSWiA w Warszawie. Ja mam swojego ginekologa, u którego miałabym wizyty za darmo, ale on pracuje na Szaserow a tam nie ma polozniczego, więc za chwile miałabym problem ze znalezieniem lekarza z innego szpitala. Poza tym wizyty są co miesiąc, nie częściej, więc te 300 zł jakoś sie rozkłada:-) Za badania nie płace, bo robię w Medicover. Więc jak to wszystko sie zsumuje to nie jest tak zle:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, wiem ze dr Zamora poleci Ci lekarzy. Mi polecił 3 więc mogę Ci napisać kogo ale chyba zadnego ze św. Zofii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja jeszcze zalegam w łóżku :) Michaline - jak możesz to napisz mi nazwiska tych lekarzy. Najbardziej chciałabym żeby była parka. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, 1. Prof. Jakimiuk, szpital MSWiA 2. Prof. Wielgoś, szpital na Starynkiewicza 3. Prof. Czajkowski, szpital na Karowej. /zaznaczył : " w tej kolejności"/ :-) A Ty masz kogoś w św.Zofii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam jeszcze wczoraj napisać, ze są już moje wyniki zintegrowanego testu PAPP-a :-) Wszytskie wyniki bardzo dobre, więc teraz nie żałuje, ze go zrobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.;p U mnie nadal słonecznie, ale już więcej chmur.:-)Dzisiaj się nie opalam raczej, no bo muszę posprzątać w domku ! Miłej soboty Wam życzę.:-)) Rudzia-powodzenia na transferze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - widzę, że Kochana lubisz zakupy.;p A w jakim wieku masz siostrę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - widzę, że Kochana lubisz zakupy.;p A w jakim wieku masz siostrę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - niepotrzebnie się Moja Droga denerwujesz.:.To Ci na pewno nie pomoże. Mam nadzieję,że już się pogodziłaś ze swoim M. Będzie dobrze i szkoda nerwów na to !! Rudzia-zapewne na transferze.:-)) Iza - co u Ciebie ? Nic się nie odzywasz do nas już z kilka dni.:/Mam nadzieję,że wszystko jest ok !! A u mnie słoneczko dzisiaj częściej zachodzi i przez to czuć w powietrzu,że jest chłodniej.:-))Sąsiad mówi,że deszcze spadnie ! A ja sobie znowu słucham moich ukochanych Gunsów.:)Lepiej będzie mi się sprzątać.;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no to drzewek też mam dużo.;D Fajnie.:P A co na obiadek dzisiaj robisz ? lena66 - co tam u Ciebie Słonko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jeszcze Rene i Lena 2005 nic nie piszą - chyba trzeba Im na nk l Face przypomnieć o sobie.:/Choć Nucia się nie ujawniła, bo nie chciała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - super, że test wyszedł dobrze.;P Cieszę się.;D A ja mam dzisiaj 23 dc., więc zostało mi jeszcze 13 dni na to, że do mnie z lab zadzwonią z info, że są komórki lub jest komórka, bo jak nie, no to inaczej będę musiała zacząć nowy cykl.;/Bo Oni czekają do 35 dc.;) hehe...pechowe 13 dni albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja wczoraj trochę poszalałam aż głowa boli:) michaline- gratuluje cudnie rozwijającego się bąbla:) malwi - cóż ja moge powiedzieć GRATULACJE PODWÓJNE!!!!!!!!! powiem szczerze niechce się mądrować ale czułam że będzie 2 Twoja beta w 9 dniu po transferze była bardzo wysoka - bardzo się cieszę:) Alex ja wiem, że nie ma czego porównywać ale jeszcze 2 miesiące temu po nieudanej IUI odechciało mi się wszystkiego, napewno kolejnej IUI to strach przed tym, że znowu sie nie uda ale teraz czuję różnicę jestem bardziej spokojna co ma być to będzie ja nie mam na to wpływu. nawet wczoraj moja psycholog mnie pochwaliła:) A powiem szczerze wcześniej każdego miesiąca stres był ogromny czy okres przyjdzie i zazwyczaj też mojemu M się dostawało za całe zło tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to czułaś tak samo jak i ja z tą Malwi betą.:D Wysoka ona była w tym 9 dpt.;)) Główka boli dzisiaj ? A czy Ty chodzisz do psychologa ? Dobrze zrozumiałam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, a co to są za testy, te PPP? Igrek, z M. w porządku. za długo to te nasze zwady nigdy nie trwają (: To moja wina, bo mi poprostu nerwy puszczają :( Sama po transferze zobaczysz jak jest. Ja myślałam, że Ty tą komóreczkę, możesz tylko do połowy cyklu dostać, ale skoro zostało jeszcze 13 dni to kupa czasu i napewno na przestrzeni dwóch tyg. zadz. z dobrą wieścią. No tylko to czekanie. Podziwiam Cię, że tu nie schizujesz. Chciałaym mieć tyle cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak główka pobolewa:) ale bywało gorzej:), tak od 5 miesięcy mniej więcej - chodzę do psychologa, było bardzo źle musiałam coś ze sobą zrobić - teraz czuje sie silniejsza wiem że te spotkania pomagają ale to forum to też dla mnie terapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lena, dobrze wiedzieć,że nie tylko ja mam takie myśli. Ja też myślałam o tym, żeby jakiegoś psychologa znaleść, bo wydeje mi się to równie ważne co to nasze leczenie "ciała" i napewno jak się teraz nie uda to się sama z tym nie będę męczyć tylko kogoś znajdę. Jak możesz kogoś polecić to poleć. Nie mam do nich zabardzo zaufania, ale nie można generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×