Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Janko - a Twoja córka wie i Waszych staraniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podobnie jak u mnie, bo tylko moi rodzice wiedzą o dawczyni, a o tym, że IVF no to 2 koleżanki tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że lepiej aby ludzie wiedzieli najmniej-nawet Ci najbliżsi.;/Po co zbędne komentarze.:(U mnie o IVF wiedzą moi rodzice ( Oni tylko o dawstwie wiedzą również ), moje 3 koleżanki,no i takie jeszcze jedna 2 ( 1 z krakowa, a 2 spod )--poznałam Je w szpitalu.I tyle.A u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja postanowiłam że nikomu nie będziemy mówić.Jak się uda wszystko to wtedy zdecydujemy , a narazie póki co czekamy na tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek spoko ten naszyjnik ja bym brała jeśli tylko twój M takie lubi bo mój to nie za bardzo, chodziaż ma teraz nowe hobby strzelanie w żołnierskich mundurach i sobie kupił nieśmiertelnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ostatnio spodobała mi się nausznica ,ale mi już nie wypada w tym chodzić a może tobie by się spodobała ,może lubisz takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś innego: http://allegro.pl/meski-naszyjnik-pocisk-stal-316l-rzemyk-i2313373045.html i bardziej nad tym myślę teraz niż nad tymi skrzydłami Anioła, no bo taki pocisk - tylko to był chyba brelok czy otwieracz ( już nie pamiętam ), zabrał Mu w tamtym roku strażnik przy bramce na lotnisko jak z Rodos wracaliśmy i się mój M bardzo wkurzył.:/Bo już nie raz miał to przy kluczach i nigdy nikt się nie czepił. Choć z 2 strony to ostre narzędzie lub po prostu Panu się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to nieźle.;D Fajne hobby...mój M był w wojsku i ma do Niego w ogóle sentyment.;-)Lubi opowiadać o nim, co tam robił, jak tam było itp. Uczył mnie strzelać w lesie z wiatrówki, więc już mam ją opanowaną.;-)))Bo bardzo chciałam i jeszcze kiedyś z innej broni też się nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ten pocisk mi się kojarzy z pojemniczkiem na amfetaminę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - niezła nausznica.;D Ale...bardziej lubię krzyże w 2 dziurce w uchu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana jak strzelałam z wiatrówki w towarzystwie 3 panów do tarczy to wygrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - pocisk Ci się mniej podoba - tak ? Dobrze zrozumiałam ?? Lena66 - dlatego pocisk, bo jak pisałam wyżej-ze względu na sentyment mojego M do wojska.:P Ja to w ogóle mogę siebie uznać za dziwną osobą...hehe Jako nastolatka byłam baaaaaaaaaaaardzo zbuntowana, potem się uspokoiłam z wiekiem.:D Lubię tatuaże i pircing. Mam 1 tatuaż na plecach ( czerwony klejnot zapleciony w ciernie ), mam kolczyka w języku ( zrobiłam sobie na swoje 18 - te Urodzinki i miałam w pępku do lutego br., ale na razie nie założyłam go po laparo jeszcze ).A jakie Wy jesteście ? Lubię dziwne naszyjniki i bransoletki ze skóry i z rzemyków...dlatego może pokazuję Wam cosik na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - szacun ! Ja do plastikowych butelek na kijach, ale też je dziurawiłam i trafiałam w nie.:P hehe Myślałam jeszcze o 1 tatuażu na piersi, ale stwierdziłam,że poczekam aż urodzę, bo może mi się rozejść w tym miejscu.;/Uwielbiam tatuaż na nodze u mężczyzn na łydce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja tez lubie tatuaże , a co do kolczyków w uchu mam 3 dziurki nos też miałam przebity ale niestety we wcześniejszej pracy musiałam wyciagnąć a teraz zastanawiam sie czy nie zrobic znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz racje teraz to Ci nie radze na piersi poczekaj jak urodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a dziwna to ja jestem tak po prostu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja ze względu na moją pracę też nie mogę mieć widocznego tatuażu.:/Muszę chodzić elegancko ubrana,dlatego nadrabiam w domu i gdzieś indziej,by się ubierać tak jak lubię.;-) Lubię eleganckie i kobiece stroje--bardzo i super wysokaśnie szpile.:-) Jednak w domu czy gdzieś wśród znajomych preferuję całkiem inny styl ubioru i ten mi właśnie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - jak po prostu.;D ? hehe Z wyglądu wyglądasz na zwariowaną dziewczynę.:)hihi A teraz możesz już sobie zrobić tego kolczyka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej na sportowo na luzie, w szpilkach niestety chodzić nie potrafie, tak teraz już mogę nosić. Ciężko samemu siebie oceniać ale tak raczej nie należę do ludzi spokojnych:) a jeśli chodzi o tą dziwność to pewnie w pojęciu niektórych osób jestem specyficzna może kiedyś będzie nam dane sie spotkać w novum to się przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis mój M mi kupi kolczyka przez allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis cały dzień poza domem, dobrze bo kolejny dzień zleciał jakoś;) alex - ja mysle ze Ty przez nablizsze 9 m-cy @ nie dostaniesz. Dobrze te Twoje objawy wszystkie wygladaja jak na moje oko;) igrek - bylam dzis na działeczce, pytałas o borówki, mają sporo kwiatu mimo ze krzaczki jeszcze małe wiec jest spora szansa ze bedzie troszke juz owocu:) mena - ja juz nie pamietam jak z @ było po zaprzestaniu karmienia niestety wiec nie bede wymyslać... lena - kciuki zacisniete, zeby przynajmniej ze dw aładne pecherzyki były przed IUI:)&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to super ! Dziś zdecydowałaś o tym kupnie ? A mój M karze mi śpiewać Dont Cry, a ja się zacięłam, jak ktoś tak chce po prostu.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia dzięki bardzo o jakby były 2 to by był prezent niezły:) igrek myślałam juz wcześniej ale dzisiaj sie zdecydowałam chyba po tej rozmowie z Tobą, w ramach podziękowania zaśpiewam don't cry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×