Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

mysza-dlaczego KD nie masz juz swoich kom.przepraszam ze pytam.bo ja i igrek mialysmy transfery z KD ja z racji wieku juz nie mam rezerwy,nic nie piszesz wiecej w stopce,od kiedy sie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza-przykro mi ze tak u ciebie sie stalo,czytalam o tym problemie i ze tak moze byc u niektorych kobiet.a co do nie udanych transferow z KD to faktycznie te polipy mogly byc pezyczyna niezagniezdzenia zarodkow.Pozdrawiam dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 a powiedz mi proszę w jakiś sposób przyszykowywałaś się do transferu?czy też po znasz jakieś szczególne zalecenia? a tak też powiedziała mi lekarz, że te polipy mogły przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) lato - odpocznij, daj sobie czas, sama nie raz rezygnowałam z pisania na forach zeby na głowe nie dostac od tego ciagłego pisania o tym co przezywam. Pamietaj ze zawsze bede ciepło o Tobie myslała🌼❤️ witam nowe novumowiczki🖐️ Ze mnie dzis leci ciemnosmolista maź, mam nadzieje ze krwiak pojdzie sobie precz ostatecznie bo dr mowila ze moze tak zaczac plamic i ze takim ciemnym plamieniem mam sie nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa, ważne że jest tak jak mówiła Ci dr. Najważniejszy jest spokój i to że dzieciaczek rośnie, a dziadostwo samo przejdzie. W którym dniu robiłaś sikańca i betę, bo już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka - HCG mam w stopce a sikańca to 12dpt i wyszły dwie tłuste krechy ale ja mialam dość wysoki poziom HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - faktycznie, już fiksuję, patrzyłam w Twoją stopkę i widziałam tylko wynik bety i uśmiechnięte mordki :). Ja sikańca robię jutro 11 dpt, a z betą to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w tej chwili mamy dwie dziewczyny i dwóch chłopaków w brzuszkach, ale jeszcze cała gromadka przed nami do :) lena2005 dziękuję za zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - tak, płeć była tak widoczna, że na 99% pewne że chłopak, ja mam 13 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, super:-) To już mialas genetyczne? A jaki duży? Teraz pewnie szukanie imienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych emocji, nie pamietam ile ma.. ale chyba ok 12,3 cm. Ale było tyle emocji, że moge coś przekręcić :), a Imie juz jest Miała być Lena a jest Filip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk Wrocę jeszcze do L4, mnie dr Zygler pow. ze dopiero po punkcj dostenę L4 !! A w mojej sytuacji bardzo mi zalezalo od stymulacji... ale cóż nie dostałam. Dostalam w dniu punkcji( 7 luty) na 2 tyg ale transferu nie bylo, więc do dnia dzisiejszego jestem na L4 ale musze do swojego gina chodzic i kase walic, bo nigdy mi sie terminy nie zgadzają konczącego sie L4 z moimi transferami :( Nic za darmo, takie zycie :( Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, to chyba jednak coś przekrecilas:-) 12 cm to chyba za duzo na 13 tc? Powinien mieć koło 7 cm :-) A mialas genetyczne usg teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie przekreciłam, 9 cm miałam tydzień temu, to teraz bedzie ok 10. Tak wiem, kawał chłopa, ale Pani mnie uspokoiła, bo powiedziała, że ma sie tym nie martwić... że w pewnym może zwolnić ze wzrostem. Tak teraz miałam genetyczne. Wszytsko jest OK. Powiedziała lekarka, że ciąża jak u 15 latki, a dziecko modelowe :). żadnych dodatkowch badań nie mam robić. wiec ciesze sie ogromnie, bo starch był i to duży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 powiem Ci ze jestem zdziwiona tym ze lekarz tak Ci powiedział. Mi naprawde nie robił zadnych problemow ze zwolnieniem. Nawet sam zapytal czy nie potrzebuje. Jak zobaczyl ze dojezdzam taki kawał drogi to od razu zapytal jak to znosze, jak sie czuje przy stymulacji, jaka mam prace i sam sugerowal ze mi da juz od stymulacji. Julciaaa oby ten krwiaczek poszedł juz w ciort :) Dbaj o sibie i maleństwo :) Lena 2005 dziekuje za zdjecia Twojego synusia :) ładne wybraliscie dla Niego imię. Teraz zobaczyłam na Twoja stopke kiedy planowany poród i powiem Ci ze moja siostra ma prawie taki sam. Roznica moze 2 dni :) tylko teraz sobie uswiadomilam ze mi nie powiedziała co bedzie, zaraz do Niej dzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczyny, czy jakoś szczególnie przygotowywałyście do transferu? I jakie zalecenia miałyście po transferze ? Ja po drugim prawie nic nie robiłam,leżałam większości i niestety nie powiodło się.Mam wycięte polipy które mogły przeszkadzać i chciała bym się dobrze przygotować do kolejnego transferu, bo być może to moja ostatnia szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, to rzeczywiscie kawal chłopaka :-) Najważniejsze,ze zdrowiutki.. Pewnie przez wzrost mozna już było dojrzeć klejnoty :-) Myszka, ja niestety nie pomogę, bo nie wiem. Ale dziewczyny duzo odpoczywaly. Cofnie sie kilka, kilkanaście stron zanim Ci któraś odpisze. Jest ta,m mnistwo informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - witaj ! Ty miałaś transfery tylko z komórkami dawczyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena zdjecie Filipka super, swietnie ze synek zdrowy i ladnie rosnie. Jutro mam wizyte, juz nie mam takiego stresu jak wczesniej na wizytach, Stas tak kopie, ze wiem, ze wszystko jest dobrze. Tez nagramy to usg na komorke, pewnie jutro bedzie juz wszystko w 4d, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z komórki dawczyni.1razem od 2różnych dawczyń 2 komórki,2 razem tylko jedna z dwóch się zapłodniła, że już nie wspominając o tych które miedzy czasie zdegenerowały((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×