Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Bafiorek ja do pracy nie poszłam i od razu wylądowałam na L4 bo mam stresująca pracę i minimum 8 godzin przy kompie , dlatego mój gin wysłał mnie na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, to super,już niedługo dojdziesz do najfajnieszego okresu ciąży, kiedy to mamy czuć się świetnie, rozkwitać, być szczęśliwe i przede wszystkim nie marwić się prawie wcale poronieniami! Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka - zgadzam się z bafiorek i malwi - poczekaj na betę i lepiej odpuść koniaczek.Sikańce są naprawdę mało wiarygodne.Ja robiłam (przy pierwszym dziecku) w 6 tygodniu i była mega bladziusieńka druga kreska.Nie przejmuj się i poczekaj na wynik bety.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Sto lat mnie nie było... ale starałam się czytać... niestety mam jeszcze trochę zaległości :( Gratuluję wszystkim, którym się udało.. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) Ja dzisiaj robiłam betę i niestety wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Sto lat mnie nie było... ale starałam się czytać... niestety mam jeszcze trochę zaległości Gratuluję wszystkim, którym się udało.. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok Ja dzisiaj robiłam betę i niestety wynik poniżej 2,0 :( Jestem trochę załamana:( W poniedziałek jadę do lekarza.. Ma mi rozpisać leki na wyjazd już... A po powrocie kolejna próba (tym razem IUI), z nowymi siłami i nastawieniem... Może następnym razem się uda... Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka witaj ! A czy możesz zapytać się jeszcze swojego lekarza, co tak w ogóle oznacza ta beta hcg poniżej tych 2 ? Ja też tak miałam, a nie wierzę, bym ot tak sobie miała ten hormon w organiźmie, no bo niby skąd.:/A moja 2 beta wyszła mi już 0,1, czyli dr powiedziała,że ujemna, a o tej 1 tak nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pic na wodę z ceną badania AMH.:/I całe społeczeństwo ma potem mylne wyobrażenie.:-(Przecież to jest koszt 160,00 zł. do 180,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie, maleństwo zdrowe i dobrze sie bawi w brzuszku, dzis trzymal pepowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nic nie wiem. Jak poszłam po wynik bety okazało się, że wszystkich badania są, a mojego nie ma, dlaczego nie wiadomo, Pani z przychodni tez nie wiedziała, bo wszystkich były a laboratorium zamknięte. Nie ma i już, ale za to będzie w poniedziałek (bo jutro święto a w piątek zamknięte) !!!!! Jakaś masakra, po godz. 17 u mnie wszystkie laboratoria pozamykane, nawet w szpitalu. Co mnie podkusiło żeby iść do tej przychodni, a nie do normalnego laboratorium :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren ciesze sie ze z Małym wszystko dobrze, widac chłopak nie lubi sie nudzic :) moka74 bardzo Ci współczuje ze tak wyszło, co za pech ze akurat Twoje badanie sie zawieruszyło. Co za nieodpowiedzialnosc tych laborantek, przez nich musisz sie teraz stresowac. Ja to zwykla przychodnie to juz sobie dawno odpuscilam bo co szłam to tylko sie nawkurzałam. Mi kiedys wynikow badan nie czciala w rejestracji dac bo stwierdzila ze nie placilam za te badania....Normalnie tak sie wkurzylam ze myslalam ze ja przez okienko wyciagne.... Igrek masz racje, artukuł widac sponsorowany, z cena to troche zaszaleli bo ja tez płaciłam za badanie 150 zł i z tego co sie orientuje to taniej raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, jak się teraz podle czuję, już chciałam mieć to za sobą, albo w tą stronę, albo w inną - jaka by nie była. A tu jeszcze jutro święto... Już więcej tam nie pójdę i każdemu odradzę. Poszłam do tej przychodni, bo mam blisko i nie chciałam jechać dalej, bo trzeba się oszczędzać. I tak się oszczędziłam, że mnie o mało co szlag nie trafił. W piątek pójdę do normalnego laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem Cie Kochana tez bym wolała wiedziec a nie czekac. Jedyna nadzieja ze chociaz to czekanie bedzie pomysle w skutkach :) Czego Ci z całego serducha zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
moka74 ja miałam transfer 26 maja... jak na razie robiłam tylko sikańca ale poczekam do soboty i zrobie następny cały czas mam nadzieje że bedzie dobrze. lekarz zapewniał nas że mamy duże szanse bo ja jestem zdrowa tylko mój mąż ma bardzo słabe plemniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga24, pomyliłam się bo myślałam że dziś robiłaś test jak ja, nie wczoraj. Ja do soboty nie wytrzymam i betę robię w piątek, chyba że znowu coś mnie odwiedzie jak dziś. Ile miałaś komórek zapłodnionych, ile masz jeszcze dzieciaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
moka74. miałam transfer dwóch zarodków, cztery zimują, klinika Bocian dr Mrugacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
odezwie sie jak bede już pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga odezwij się koniecznie i trzymajmy za siebie kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem i zaczynam panikować, może ktoś odpowie, biorę lutinus dopochwowo 3x1 i zauważyłam że mam mokre majtki jakbym siusiała po troszku i czy to po tych prochach czy z punkcji do inv??? uszkodzili mi cewkę? jak wy macie jak któraś zażywa go? z góry dzięki za szybkie iodpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina ja osobiście nie używałam tego tylko luteinę dopochwowo ,ale po niej tez ma się wrażenie jakby wszystko wylatywało i jest mokro. Myślę , że się nie masz czym przejmować, ale pewnie dziewczyny które ją brały ci odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Malwi , zaczynam panikować , wczoraj mi podali 2 zarodki i nie chce sie denerwować dlatego jak ktoś może to prosze o momoc! a mogli uszkodzić cewkę ? boję sie załozyć spódnicę jasną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×