Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

moka74- bardzo mi smutno i przykro że się nie udało .Przytulam Cie mocno i dużo sił Ci życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro- moka74 Ja też szukałam przyczyny, dlaczego się nie udało... w czym problem... Po drugim transferze sama z sobą obchodziłam sie jak z jajkiem że o mojej rodzinie nie wspomnę,ale to też na nic się zdało. Teraz kiedy jestem po histeroskopii znalazła się jedna z możliwych przyczyn nie powodzenia-polip- zobaczymy wkrótce mam nadzieje na ile to sie wszystko zdało Dith - ja myślę że hsg to podstawowa rzecz w większości z nas ,bo można faszerować się lekami a potem okazuje się ze jajowody niedrożne,traci się czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Moka przykro mi że maluszki nie zostały z tobą 😭 Miłego dnia wam życzę.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy możecie mi podać jakie ceny obecnie obowiązują za kriotransfer i jakie należy wykonać badania przed zabiegiem? Jestem mamą 6,5 letnich bliźniaczek i tak sobie ostatnio pomyśleliśmy, żeby może nadszedł ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 zł za crio plus ja robiłam badanie stopnia czystości pochwy , ale wiem że chcą jeszcze posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, doradzcie mi kiedy moge zrobic test ciazowy z moczu, aby wynik byl miarodajdy, transfer mialam 1 czerwca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia zadzwoń najlepiej do novum i dopytaj jednak bo to jest spory czas od kiedy miałaś transfer , ale pewnie nic się nie zmieniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ze wczoraj wieczorem zrobilam test i wyszedl negatywnie, narazie wmawiam sobie ze to widocznie za wczesnie na dodatek test byl robiony wieczorem a nie rano. Dzis mam 12 dpt. W broszurce z Novum jest napisane ze test nalezy wykonac w 14-17 dpt i tak chyba zrobie, ale to czekanie mnie norrrrmalnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to zależy od wysokości bety. Najlepiej zrób betę. Ja robiłam 10 dnia i mi wyszedł sikany , ale miałam dzień wcześniej betę 229. Próbuj. Trzymam kciuki &&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983, wiesz jak Ci się uda urodzić w terminie, to nasze dzieciaczki będą obchodziły urodzinki tego samego dnia! :-) A może ktoś przechodził ostatnio kriotransfer i opowie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia dziewczyny ci napiszą to samo co ja z crio, ale mówię ci żebyś to skonsultowała z Twoim lekarzem w Novum kto cię prowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam praktycznie w terminie, który miałam na 11.01, a prowadził minie, dr Zamora, choć w moim przypadku trudno powiedzieć o prowadzeniu, byłam tylko 2x na wizycie i od razu ICSI. Na pierwszą wizytę pojechałam z całym kompletem potrzebnych badań, wszystko było ok, tylko nasienie bardzo kiepskie, wiec nie było na co czekać. W lutym miałam 1 wizytę, w kwietniu byłam już w ciąży! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia chodziło mi o to żebyś skonsultowała to z nim jakie badania masz zrobić , ale myślę że te co ci napisałam. :) A masz jakiej płci dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moka współczuję brak słów, miałam nadzieję że to jednak rozbieżnoći w laboratoriach, przytulam.... Julcia dobrze że z Dzidzią wszystko dobrze, ostatnio masz sporo strersu, oby jak najszybciej te najgorsze i niepewne momenty mineły. Ja dziś robiłam betę wynik po 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia28 ja miałam transfer 1 dziępo Tobie i już dziś w 11 dniu nie wytrzymałam i zrobiłam betę, po za tym kończy mi się luteina i musze wiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka74 bardo mi przykro:( i choć łatwo powiedzieć głowa do góry to wiem, że na nas też w końcu przyjdzie czas:) monka26 trzymam mocno kciuki, przydadzą się dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 bez smutkow prosze.. Choc wiem, ze latwo mowic a trudniej nie smucic. Kazda z nas ma swoja droge i wierze, ze nadejdzie czas na Ciebie. Wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka74 z Toba rowniez sie lacze i trzymam mocno kciuki za nastepny raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 Smutne to wszystko co nas spotyka, ale przyjdzie taki dzień,że popłyną łzy szczęścia, czego z całego😍Ci życzę. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - kurcze no! zła juz jestem😠 Pocieszajace w tym wszytskim jest to, że masz duzo mrozaczków trzeba walczyc dalej, na pewno sie uda Kochana! trzymam nieustannie kciuki za Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia, przy życiu trzymają mnie jeszcze moje 4 snieżynki wierzę że któraś z nich zostania ze mną. Dziś jest 11 dzięn po transferze, czy mając ten wynik ujemny mam już odstawić leki, jak to było u Was prosze o odp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, mi Zamora mówił, ze jak beta ujemna, to,odstawić i czekać na @.. DoBrze Kochana, ze masz sniezynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×