Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka - wiekszosci dziewczyn lekarze kazali powtorzyc hcg w 14dpt i dopiero leki odstawic takze moze sie jeszcze te 3 dni wstrzymaj bo czasami bywa bardzo późno implantacja...nie chce Ci robic złudnej nadziei ale chyba lekarze widza co mówią skoro tak radzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś telefonicznie dowiedziałam się o wyniku bety, jutro odbiorę wynik z laboratorium to zadzwonię do novum i zapytam co i jak. Wątpię, żeby w 11 dniu nawet ciut powyżej 1 nie było nie mam złudzeń, ale jesli bedą chcieli żebym powtórzyła betę to tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekm, strasznie mnie rozbolała głowa, za dużo emocji dzięki jeszcze raz że jesteście i wspieracie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ..mam pytanie czy encorton bieze sie też po punkcji i transferze?Jakie leki są po transferze oprócz luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja po pierwszym miałam encorton, lutke, estrofem i folik. A po drugim tylko encorton , lutkę i folik. Jak idzie stymulacja kiedy masz punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas biorę leki na nadciśnienie tzn dopegyt... jest podejrzenie że właśnie encorton je wywołał.. jutro i w sobote mam podgladanie i wtedy sie dowiem kiedy punkcja... myslę że wtorek -środa.Dziś jest 6 dzień brania menopuru,gonalu i gonapeptylu.Ciekawe czy jutro dostane dalsze dawki leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate pewnie dostaniesz dalsze leki bo dr rozpisuje z wizyty na wizytę zależy jak będą pęcherzyki rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kete-ja to brałam po pierwszym i drugim transferze encorton 1 1/2, luteine 10 progynova 3 i oczywiście folik . A teraz przed transferem jestem, nie dostałam encortonu,bo estradiol miałam wysoki. To chyba zależy od ''przypadku''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czyli muszę sie finansowo na jutro nastawić.... ciekawe czy dużo dostanę tych leków mam nadzieję że mniej niż na ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sama sobie robię zastrzyki ...nawet mi nie źle to wychdzi.mam konto na fb ale nie udzielam sie tam...hmmm zastanawiam sie ile kasy musze na jutro szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Sylwia, moje oba transfery w novum robiła dr Taszycka i za każdym razem doszło do implantacji zarodków. za pierwszym razem niestety samoistne poronienie, ale drugi transfer z sukcesem- mam synka. To bardzo miła i profesjonalna lekarka, szczerze ją polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka, Monka - przykro mi z powodu bety.:/Jakaś zła passa ostatnio na forum.:-( Wiem dokładnie,co czujecie, bo sama niedawno przeszłam to samo.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - współczuje Tobie poprostu brak mi słów . Trzymaj się kochana i życzę powodzenia w dalszej walce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka74, monka26 bardzo mi przykro...ściskam Was mocno! niusia mamusia witaj:) sylvia ja miałam tylko wizytę u dr taszyckiej bardzo miła kobieta:) dzisiaj spotkałam koleżanke z byłej pracy ja pracując w tej pracy juz sie starałam o babla poźniej dowiedzieliśmy sie że mają likwidować miejscę pracy ona stwierdziła że dobrze by było zajść w ciąże bo kasa by była, jak powidziała tak zrobiła pierwszy miesiąc i próba udana dziś jej synek ma prawie roczek: dziś mi mówi a wy dalej sie staracie? no to trzeba wyluzowac tak jakmy nie wytrzymałam i powiedziałam że nie ma pojecia co mówi i takie mówienie doprowadza mnie do szału od razu rozmowa zeszła na inny temat ale ciśnienie miałam podniesione oj miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na dwa starczy ... zobaczymy co jutro mi powiedzą na wizycie..ciekawe kiedy zastrzyk z Pregnylu i kiedy punkcja.Muszę zapytać o Encorton bo on mi podwyzszył cisnienie ..może jakiś zamiennik dostanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim lena66 - A no własnie co do tych tekstów to ja równierz mam już dosyć . To , że akurat koleżance udało się no to super , ale poco kogoś poucza? Przecierz jak jest jakiś większy problem i td . No własnie ostatnio moja koleżanka równierz mi tak podpowiadała , a na koniec powiedziała ( że tyle dzieci w domu dziecka czeka na adopcje i td ) Tylko komuś doradzają , a sami gdyby znalezli się w takiej sytuacji to ciekawa jestem jak by zachowała się ? Kiedyś jak rozmawiałam z nią to powiedziała , że adopcja dziecka to trudna decyzja. Jej M ciągle chce synka , i jakoś nie chcę adoptować . Nie mam nic przeciwko adopcji , ale to musi każdy dojrzeć do takiej decyzji .Znam taką dziewczyne która zgodziłaby się na adopcje ale jej mąż jest przeciwko . Szczerze mówiąc podziwiam takich ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlawkami
Ja też się zastanawiałam nad taka ewentualnością, ale m nie chce adoptować, bo uważa że to nie będzie jego dziecko tylko moje i nie chce krzywdzić dzieciątka przez to. A jeśli chodzi o pouczanie to też słyszałam od młodszej siostry która wpadła że muszę przestać się starać to też zajdę... ciężko nie wybuchać w takich chwilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlawkami
Moka, Monka bardzo mi przykro :( ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Widzę , ze na forum panuje ogólny smutek i zastój... gdzie się wszyscy podziewają hop hop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..ja sie melduję jestem ... tak jak myslałam Encorton może mi podwyższać ciśnienie zmieniona została dawka na 1/2 tab.zobaczymy ...pecherzyki urosły mam 12 szt ciekawe ciekawe co z tego bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate to super ja też miałam 12 :D . Widzę , że wszystko idzie w dobrym kierunku. A wiesz już kiedy punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 90% poniedzialek ale w sobotę bedzie wiadomo na 100% dr powiedział ze ladnie reaguje na stymulacje aż sam był zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×