Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej mam do was dziewczyny dwa pytania, czy ktoraś z was miała robiny scretching i czy pomoglo to w zagnieżdżeniu zarodka? podobno to pomaga, ale czy rzeczywiście? Ja mialam robiony w maju ale do crio bede podchodzic w lipcu dopiero, wieć nie wiem czy to coś da. a drugie do dziwczyn z Warszawy, jak dojechać do Novum z Pl.Bankowego komunikacją miejską? Z gory dziękuje :) Gratuluję wszystkim zaciażonym ;) Za resztę trzymam kciukasy, przyjdzie i na nas pora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi super ze jestes juz spokojna,ciesze sie ze maluszki rosna i sa zdrowe.wierze ze bijace seduszka to cudowny widok.czekam i ja na taki:) sylvia z bankowego to proponuje metro do stacji wilanowska, tam jest petla autobusowa, i z jednego przystanku jedzie kilka autobusow przez przystanek grabow, tam trzeba wysiasc,przeejsc na druga strone i juz jestes.a kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 ciesze sie ze z maluszkami wszystko dobrze czekamy na jakies ładne zdjecie z usg :) Leal Price-Charlston 21 przez jaki czas bralas bromergon na obnizenie prolaktyny i o ile Ci sie obnizyl? Ja biore od kwietnia i chyba juz czas by zrobic badania by sprawdzic czy cos zadziałało? stefania2010 witaj, ja nie mam skaczacego FSH a jedynie ciut za wysoki i biore na to Eutyrox 0,25 1 x dziennie. Biore od kwietnia i tez zamierzam sprawdzic czy cos sie obnizylo. Leczysz sie w Novum? Alex co u Ciebie? jak Twoja dieta? ja stosuje czesciowo z tego co mi przesłałas i chodze na siłownie, dzis sie wazylam i minus 2 kg :) Ja dzis dostalam jednak planowo @ i juz widze ze znowu bedzie bolaco i obficie..... No coz wazne ze chociaz w terminie i nic sie nie poprzestawiało :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - wizyte mam w czwartek najbliższy, plamienia dzis ustaja, mam nadzieje ze co miało wyleciec z krwiaka juz wyleciało i ze bedzie coraz lepiej ale tego bez usg nie ustalę sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk Dzięki wielkie za podpowiedż, choć jestem z Wawy nigdy komunikacją nie jechalam, zawsze mąż mnie woził, ale nie chcę już go ciągle z pracy wyrywać na zwykłe wizyty ;) U mnie dziś 23dc wiec nie bawem się tam wybieram. bo w tym cyklu podchodzę do crio... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, cudowne wieści:-) ja mam wizytę we srode... Najważniejsze ze maluszki zdrowe, plec potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi gratulacje napewno piękny widok:) rudzia a co to masz za diete od alex mozesz mi na e-maila przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 wysłałam, ale to własciwie bardziej wskazowki co jesc i zazywac a nie konkretna jakas dieta. Zreszta my to raczej teraz nie powinnysmy jakos drastycznie sie katowac. Ja dołozylam do tej dietki jeszcze siłownie i fitness ale głownie by sie poruszac bo w pracy głownie siedze a na tym wolnym co mialam to głownie lezalam, jeszcze hormony to troche przytytłam:) a teraz czuje sie lepiej, przez pierwsze dni do do kibelka dopelznac nie moglam przez zakwasy ale teraz juz coraz lepeij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje dziewczynki żeby tylko tak dalej rosły :D Potem zeskanuje zdjęcie , ale tylko jednego maleństwa mam w 4D. Michaline to czekamy na wieści do środy , a powiesz mi ile przybrałaś na wadze? Ja jutro zacznę 13 tydzień i mam 1,5 kg do przodu. Kate odezwij się jak u ciebie punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, u mnie z waga masakra. Przytylam 8kg i jestem w 21 tygodniu. Prawda jest taka, ze na poczatku miałam ogromna ochotę na słodkie i sobie nie odmawialam. Teraz sie oszczedzam:-) Powinnam przybyć Max 6,5 kg. Mam nadzieje, ze potem szybko zrzuce:-) ze Dzidzia bedzie pila ode mnie mleko itp. Ja 4d jeszcze nie robilam. Teraz bedzie pierwsze. Zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline a mnie do słodkiego w ogóle na szczęście- jem tylko czasami lody. U mnie gin przełączał na 4 D bo chciał je obejrzeć , ale takie małe żabki te moje misiaki :D. Ja też będę się starała ograniczać z jedzeniem na ile będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... właśnie wstałam po drzemce .Punkcja przebiegła prawidłowo mamy 8 komorek teraz tylko musimy trzymać kciuki żeby ładnie sie dzieliły .Transfer prawdopodobnie środa.Troszkę pobolewa mnie podbrzusze tak jak na @ ale co tam dam radę.Mam nadzieję, ze do jutra mi przejdzie.Malwi dzwoniłam do dr W i jak mu powiedziałam to sie ucieszył cyt"pięknie".Wiec teraz jestem spokojna oczywiście "dostałam "reklamówkę leków znów,ale mam nadzieję ,że teraz jest bliżej niż dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... właśnie wstałam po drzemce .Punkcja przebiegła prawidłowo mamy 8 komorek teraz tylko musimy trzymać kciuki żeby ładnie sie dzieliły .Transfer prawdopodobnie środa.Troszkę pobolewa mnie podbrzusze tak jak na @ ale co tam dam radę.Mam nadzieję, ze do jutra mi przejdzie.Malwi dzwoniłam do dr W i jak mu powiedziałam to sie ucieszył cyt"pięknie".Wiec teraz jestem spokojna oczywiście "dostałam "reklamówkę leków znów,ale mam nadzieję ,że teraz jest bliżej niż dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to super jutro pewnie będą do ciebie dzwonić ile jest zarodeczków. Mam nadzieję , że się uda wszystko. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro maja dzwonić z informocja kiedy transfer tzn o której godzinie i kto bedzie go robił są przymiarki ze dr L ale zobaczymy .Mam w zaleceniach ICS +mrożenie + ewentualne nacinanie otoczki.Nie jestem na L4 nie mam stresujacej pracki wiec stwierdziłam, że bez sensu siedzieć w domku.Po transferze też nie planuje .Nie chce by w pracy za szybko wiedzieli,jeśli sie będę dobrze czuła to będę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate rozumiem jak dasz radę to pracuj :D. Odezwij się jak już coś będziesz wiedziała.W razie gdyby dr L nie robił ci transferu i zaproponują dr Z to się zgódź , bo dr W mówił , że ma szczęśliwą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, skoro nie ciągnie do słodkiego, to beda chłopaki:-) Kate, super! Trzymam kciuki za transfer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja jakoś w to nie wierzę bo moja mama ze mną jadła tylko ogórki kiszone i jestem dziewczynką :D. Ja jem wszystko co się nazywa mięso. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to bardzo ciekawe bo przed ciąża nie mogłam przeżyć dnia bez słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi dr Z robił mi punkcje a myślisz ze będą sie pytać kogo chce... a tobie kto robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam dylemat czy oba zarodki nacinać czy tylko jeden ....myśle ze przy podaniu dwóch wystarczy chyba jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mnie się pytali kogo chcę jak dzwonili czy dr Z czy jakąś inną dr , ale już nie pamiętam nazwiska. Ja nawet nie wiem kto mi robił punkcję nie zapytałam :). A co do nacinania otoczek to nie mam pojęcia bo tego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974 trzymam kciuki by zarodeczki ładnie sie dziliły i potem zostały z Wami na 9 m cy :) Mi lekarza do transferu przydzilili "z góry", wyboru zadnego nie miałam ale to moze dlatego ze był robiony w sobote. Chociaz potem na korytarzu widziałam mojego lekarza prowadzacego. A powiedz mi jakie mieliscie wskazania do nacinania zarodeczkow bo nie pamietam czy o tym pisałas? I ile to dodatkowo kosztuje? Tak sie dopytuje bo tez o tym myslalam przy nastepnej probie ale nie wiem co lekarz mi na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny ile wozyt jest przed criotransferem??? Niestety musze odczekać ten cykl i dopiero w następnym podchodzę do drugiej próby, tek zalecil dr z, mam nadzieję że doktornie bedzie miał urlopu na przełomie lipca i sierpnia :/ Igrek nie s luchaj takich głupich osób jak "przytulaczyek" co on wie o życiu!!!! Malwi super że masz to ważne badanie za sobą ii z Maleństwami wszystko w porządku :) Michaline to wcale nie dużo przytyłaś jak na 21 tydzien, po porodzie napewno szybko zrzucisz nie martw się :) kate trzymak kciuki za transfer!! Dzidziek jeszcze trochę i mam nadzieję przekarzesz dobre wieści,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dr l powiedział ze w dniu transferu moze pojawić się pytanie czy nacinamy otoczki ? bo teraz nie może mi powiedzieć czy będzie taka potzreba.U nas są dwie przeszkody słabe nasienie i mój wiek . Oczywiście sama go zapytałam o to nacinanie i na poczatku stwierdził ze raczej przy pierwszym icsi sie tego nie robi,ale wpisał w kartę...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×