Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dzidziekk:-) Fajnie ,że się odzywasz...Super ,że Ci się udało...Kurcze ,na tym forum dzieją się naprawdę cuda....Co jakiś czas ,któraś dziewczyna zachodzi w ciążę...Naprawdę to jest pokrzepiające.Jak się czujesz? Masz jakieś objawy ciąży...? :-) marla000 Ja brałam clo w tamtym roku .Brałam 1 tabletkę dziennie.Pęcherzyk rósł ...ale jeden normalny a nie kilka dużych,jak u innych dziewczyn...Czułam sie dobrze,nic mi nie dolegało,tak w ogóle ,to nie czułam żadnej różnicy.Wszystko było ok.Po clo brałam od 15 czy 16 dnia duphaston,bo miałam wtedy kiepski progesteron,po nizej normy.Pęcherzyk był ale nie zawsze pękł,robiła się z niego cysta.Nie za każdym razem oczywiście.W każdym razie w ciążę nie zaszłam przez te 5 miesięcy brania clo i duphastonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek - gratulacje:D:D:D i czekam na piekny przyrost bety&& No i mamy dwie ciążę znowu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia-dziekuje i tez czekam na przyrost:) Jagodzianka- jako takich jeszcze nie mialam bylo kilkatakich symptomow ale to raczej zbieg okolicznosci albo niewiem jak co nazwac bo wszytko trwalo po trochu i nie na raz. bylo kucie w brzuchu.parcie na pecherz.bol sutkow. plamienia.napuchly nogi. ale to wszytko tez moglobyc z glowy teraz poza piersiami nic nie odczuwam. dopoki nie zobacze serduszka bede pelna obaw....jestem pelna obaw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziekk to jednak jesteś ze mną w parze - zawsze śmiałyśmy się, że jak jakaś zajdzie w ciąże to zaraz musi być druga - przykład Michaline i Zuzia :) No mnie strasznie bolą i bolały piersi i dół brzucha ale myślałam, że to ból przed okresem. Dzisiaj byłam na usg - dzidzia ma już 1 cm :) W poniedziałek zakładamy kartę ciążową :) Na podtrzymanie dostał duphaston, mam brać też prenatal classic i kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka super! to juz kawal dzidzi jest:) ja dzis rozmawialam z dr i jutro powtorka z bety i luteina caly czas:) ale sie ucieszyla:)juz teraz to tak troche mnie tylko bola piersi przy mocniejszym dotyku ale wczesniej to sutki mi malo nie eksplodowaly z bolu:) kiedy bede mogla zobaczyc najwczeniej serduszko? parami:) trzeba zwiekszyc szeregi i zaczac zachodzic czworkami:)szybciej pojdzie nam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział, że będzie spokojny ale dopiero gdzieś około 12 tyg kiedy będzie głośno słychać serducho :) Widać będzie wcześniej ale on chce je usłyszeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - mega gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! ale piekna niespodzianka. Niech dzidzia zdrowo rosnie. dzidziekk - gratuluje bety, dalej trzymam kciuki aby pieknie przyrastala. Ja serduszka widzialam w 36dpt. roza - gratuluje narodzin synka. Niech sie zdrowo chowa i bedzie radoscia dla Was kazdego dnia. Witam wszystkie nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - u nas wszystko dobrze, rosniemy :) W zeszlym tygodniu bylam na usg genetycznym i wszystko jest ok. Idziesz na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPTCHA
Róża Gratulacje ,super że już po wszystkim ,muszę przyznac że duży skarbeczek . Wczoraj właśnie pytałam dziewczyn co tam u ciebie . Niech rosnie zdrowo ,trzymaj kciuki teraz za mnie i za moje kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczątka! Dawno mnie tu nie było,zrobiłam sobie ok.3miesięczną przerwę w odzywaniu się po niezbyt przyjemnych wydarzeniach w moim życiu( między innymi w jednym czasie nieudany criotransfer,śmierć mojej mamy i trochę innych spraw) podczytywałam was i kciuki za wszystkie oczywiście trzymałam, Igrek,Lato,Lena i kilka innych dziewczyn może mnie pamiętają- pozdrawiam. Ale mam też fajną wiadomość w końcu i do mnie los się uśmiechnął i po 9 transferze moje wyniki wskazują że będę mamusią.Criotransfer miałam 11.06.2012. A więc dołączam do szeregu jako trzecia i oczekuje na wiadomości od czwartej forumowiczki że się powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę co powie mi w poniedziałek lekarz ale w tej chwili dzidziuś jest dla mnie najważniejszy :) Koleżanka już się przygotowuje na to, że pójde na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kordianka! bardzo,bardzo się cieszę,a jednocześnie mam obawy czy wszystko będzie się dobrze rozwijać bo juz trochę latek mam na koncie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obaw są gdyż przez ostanie dni ciężko pracowałam - dżwigałam przede wszystkim. No i obawa bo mąż posiada praktycznie wszystkie uszkodzone plemniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy myśleć pozytywnie, że wszystko będzie dobrze, bo jak będziemy się zamartwiać to nic dobrego nam z tego nie wyniknie. Także uśmiech na usta i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene graruluje,trzymam kciuki za dalszy rozwoj sytuacji:)kilka postow temu pisalam ze czworkami musimy zachodzic...i prosze...to kto tam testuje?a kolejna czworka juz sie przygotowuje albo i wiecej:)hihihi...ale super dziewczyno:)a tak pisalas o sytuacji swojej zyciowej.cos Ci powiem...my w dniu inseminacji chowalismy naszeego dziadka.a Pani Dr powiedziala nam ze czasem tak jest'ze zycie za zycie'....i tak chyba bywa.u nas napewno...trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74- wielkie gratulacje :) Ja do grona mogę dołączyć najwcześniej w sierpniu a i to okaże się dopiero 10 lipca. 10 mam wizytę i chce ustalić plan działania i przygotowania do inf. Ten cykl traktuję jako wyciszenie :) Mam nadzieje że będę mogła podchodzić w następnym cyklu bo tak sobie wykombinowałam że akurat ostatni najgorszy tydzień oczekiwań i zmagań z decyzja robić betę czy nie, spędzę ze znajomymi na Chorwacji :) a powrót zaplanowany przed dzień @ więc mocne kciuki za wcielenie mojego planu w życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki rene74 bardzo się cieszę że w końcu się odezwałaś,wiem że potrzebowałaś trochę czasu i wyciszenia po tych wszystkich przejściach,myślałam oTobie... a dziś proszę takie wspaniałe wiadomości,trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze,obawy są i zawsze będą ale mam nadzieje że to już koniec niepowodzeń, tak jak napisałaś uśmiech na usta i do przodu...pozdrawiam i ściskam mocno:) kordianka to że ostatnio trochę ciężej popracowałaś to nie znaczy że dzidzi się to nie spodoba,z tego co pamiętam jesteś bardzo pracowita i ciągle w biegu więc dzieciątko jest przyzwyczajone, bądź dobrej myśli i gadaj do brzucha jak to malwi mówi...musi być dobrze:) dzidziekk to jutro powtarzasz betkę? jestem z Tobą i trzymam kciuki...oj tak ciekawe która teraz będzie jako czwarta...? Marcela,marla,medalikara witam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 Wielkie gratulację dla Ciebie, w końcu zostalaś wynagrodzona za wszystko przez co przeszłaś, 9 podejść to bardzo dużo, ale jak widać warto bylo walczyć,los Cię ostatnio nie oszczędzal. Trzymaj sie i dbaj o swoje😍 A wiekiem sie nie przejmuj, mam znajomą ktora w wieku 42 lat urodziła pierwsze dziecko, i wszystko bylo ok :) Dla pozostalych też pozytywne emocje przesyłam, oby wiecej takich wiadomości sie pojawiło :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie. Ja to Was dawno podczytuje, bo w novum lecze się od 7-8 lat z przerwami, bo teraz od1,5 roku staram się o drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medalikara
Ale tu ruch na forum. Dzięki za odpowiedzi. Do Dzidziekk - armia ok, jedyne do czego można się przyczepić, to upłynnienie (jest na granicy). Do Malwkami - jestem po laparoskopii w kwietniu tego roku - wypis: uzyskano słaby przepływ pod wpływem zwiększonego ciśnienia kontrastu Generalnie ok 1,5 roku starań, hormony moje ok, monitoring cyklu ok (pęcherzyk rośnie i sam pęka), stymulowano mnie nawet 3 cykle CLO (w stylu a może pomoże nie zaszkodzi....), ale i tak był jeden pęcherzyk. Tarczyca ok. Kazano mi teraz starać się naturalnie, a we wrześniu zgłosić się do kliniki. 3 cykl po laparo i efektu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam nowe dziewczyny :) Kordianka, dzidziek, rene wielkie gratulacje !!! Byłam dzisiaj na wizycie. Wszystko jest dobrze. Jeszcze w tym tygodniu muszę powtórzyć badanie moczu, na razie biorę jeszcze antybiotyk na bakterie. Pobolewa mnie ta nerka, ale miejmy nadzieję, że się już poprawią wyniki po tych lekach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena - no pewnie, że Cię pamiętam.:P Czasami się tutaj nawet pytałam o Ciebie, byś się odezwała i co tam u Ciebie ! Bardzo Ci gratuluję...naprawdę i z całego serca szczerze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja jeszcze w pracy ale za pół godzinki zmykam. Właśnie odprawiłam lekarzy po badaniach okresowych moich chłopaków i na zakupki lecę:) Witaj Jagodzianka no ja tez niedawno dołączyłam do grupy tu się dzieje oj dzieje się czasami dobrze czasami gorzej ale zawsze jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Rene to kolejna cudowna wiadomość gratuluje i dbaj o siebie:) Witam nowe dziewczyny na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×