Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline no właśnie , kiedyś ja nie nadąrzałam czytać jak z pracy wracałam . A teraz same pustki ............. Nie wiem czemu dziewczyny nie odzywają się ? W każdym bądz razie wszystkich pozdrawiam . Starającym życzę powodzenia , a za ciążonym szczęśliwego rozwiązania Igrek hej , co tam słychać u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a u mnie leci pomalutku.;p Jeszcze 1 dzień i jedziemy na koncert Gunsów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lena Bednarskiej nie znam w ogóle. Strzelczyk jest teraz ordynatorem na P. Ja chodziłam do Olka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam że olek był ordynatorem na M a strzelczyk zastępcą hehe może sie pozmieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Tak O jest ordynatorem ma M od 2001r. S cały czas pracował na P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , no to baw się dobrze . Ciesze się , że odzywasz się do Nas . W każdym bądz razie wspieram Ciebie , i życzę Ci dużo sił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czytam Was codziennoe i rzeczywiscie obecnosc i aktywnosc spada. Powiedzcie mi jak wyglada proces przygotowania sie do punkcji i transferu. Z M liczymy jeszcze na cud, ale rozum wie, ze trzeba zmierzac ku medycynie, bo mozna tak czekac na ten cud i czekac.. Czy zawsze stymuluje sie cykl? Ile wczesniej musimy sie.zapisac na wizyte? Ile pozniej jest kontrolnych wizyt. Jak to pogodzic z praca, jesli przed.samym transferem trzeba tyle.razy jezdzic do N. Bede wdzieczna za opis jak bylo u.Was. Pozdrawiam brzuchaczki i staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim , idę spać . Bo jutro kolejne 10 h w pracy , a potem jeszcze w domu obowiązki czekają mnie . Kolorowych snów życzę wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Przepraszam że ostatnio trochę zaniedbałam forum, ale ... :) W pracy miałam istna masakrę. Nowa siedziba to stara kamienica, a biura mamy tak jakby na poddaszu i przy tych upałach klima padła więc siedziałyśmy przy 40 st. lało się z nas że hej... W dodatku tak dużo pracy że jak sobie pomyślę to źle się robi. Po pracy dentysta, zakupy a potem padałam na materac do basenu i wstawałam dopiero o 19 jak już było troszkę chłodniej. W dodatku postanowiłam trochę zadbać o siebie, więc odżywiam się zdrowo (0 chleba,0 słodyczy, obiadki na parze a w pracy jogurty) witaminki uzupełniałam wcinając agresty, porzeczki, poziomki - z ogródka. Dzisiaj mam wizytę więc mam nadzieję, że ustalimy konkretny plan działań, po cichu liczę że w następnym cyklu podejdziemy do ivf więc trzymajcie kciuki żeby tak lekarz postanowił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dith ja się nie bardzo znam ale to chyba zależy czy protokół długi czy krótki napewno dziewczyny sie wypowiedzą malwkami no współczuję u nas też kiedyś klima padła a jeszcze nie było upałów to już nie dało się wytrzymać a co dopiero teraz, ja też sie miałam odchudzać ale jakoś ciężko, ale nie jem kolacji i mam zacząć jeździć na rowerze więc może będzie lepiej, To trzymam kciuki żeby wizyta była konkretna:)a czy dobrze pamietam że Ty nie w novum sie leczysz? Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - pozdrów serdecznie JANKO ode mnie👄 dith - samych wizyt w trakcie stymulacji nie ma duzo. ja miałam ok 3-4. Od dnia punkcji daja zwolnienie jak bedziesz tylko chciała.Tylko ze zeby byc dopuszczonym do procedury trzeba miec zrobionych sporo badan które znajdziesz na ich stronie, no i tez zalezy czy protokół długi czy krótki. ja jezdziłam na stymulacja do dr mówiłam ze pracuje i mnie zawsze zapisywał w okolicach 17tej tak zebym zdązyła wyjsc z pracy i dojechac a jak sie mieszka daleko to na pewno trudniej w tej kwesti, pewnie wtedy trzeba wziac wolne albo L4 od ogólnego, bo tez o tym sama myslałam... lato - wow! kiedy Ty tą całą działeczkę obrabiasz? przeciez o to wszystko trzeba dbac zeby rosło i zielchiem nie zarosło. Podziwiam! ale tez wiem ze sama radosc jak tak wszystko obrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dith , wszystko zależy do jakiego protokolu dr Cię zakwalifikuje . Jeżeli na krótkim , to całe podejście do IVF przebiega szybciej . Podczas stymulacji musisz brać leki , i są co 2 lub 3 dni wizyty u dr . Tylko zależy jaki dr będzie cię przygowywał do IVF . Ja jak podchodziłam na krótkim protokole , to prowadził mi całą stymulacje aż do samej punkcji dr Lewandowski . Ja o tyle mam dobrze , że mam taka prace , że zawsze mogę się zwolnić i pózniej nadrobić zaległości . Ale nie wszystkie tak mają i jest naprawde problem . Przede wszystkim musisz zrobić mnóstwo badań przed pięrwszą wizytą startową . Tak jak w Novum te badania drogie , ale jak uda ci się gdzies taniej wykonać to by było super . Bo zwolnienie dają dopiero od dnia punkcji . Dobrze , że dzisiaj masz wizyte to Ci dr wszystko dokładnie powie . Życzę powodzenia ! Julciaaa, no własnie ja przewarznie mam czas ograniczony . Bo mam działkę bez mała gektar . Więc jest co robić , ale sporo mi pomaga mój M . Więc nie jest tak zle . Ale naprzykład , pod koniec sierpnia muszę poflancować truskawke . Bo już siedzi na jednym mięjsu dwa lata . A jak poprzesadzam , to i owoc na przyszły rok będzie ładniejszy . Także to wszystko wymaga pielegnacji , ale niema to jak swoje . Osta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ja równiez przepraszam za zaniedbywanie:) jeszcze troche to bedzie trwac...bo sie wakacjonuje i nie mam za bardzo zasiegu- ale czytac czytam wszystko:) pozdrawiam Was cieplutko z okolic Mragowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczątka! A więc tak;-Lato76 dzięki za kciuki, wizyta przebiegła pomyślnie,już widziałam na usg malutki punkcik z bijącym serduszkiem, super uczucie!!! dzidzia ma 8 milimetrów i na razie pan doktor powiedział że jest wszystko ok! Michaline-czuję się bardzo dobrze ! Igrek-super zabawy na koncercie! Malwkami-trzymam kciuki aby następny cykl był dla Ciebie pomyślny! A resztę dziewuszek pozdrawiam i mocno ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Witam wszystkie bardzo serdecznie .Przepraszam że się nie odzywałam tyle czasu ale staram się Was czytać cały czas .Ja narazie oczekuję na wizyte w N . Ostatnio brałam duphaston i po nim nie dostałam @ więc nie wiem co mam teraz brać , zobaczymy co mi dr powie . Cały czas wam kibicuję i trzymam kciuki . jak będę coś wiedzała to napiszę . Julcia -dzięki że mnie nie zapomniałaś -całuski🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - pisz czasami do nas bo tesknimy:) na pewno cos dostaniesz na wywołanie @ a do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia -zapisałam sie do dr Woj. ,bo miałam sie zapisac do Z. ale jak z nim rozmawiałam przez tel. to nie byłam zadowolona z przebiegu tej rozmowy i stwierdziłam że dr. W. też jest dobry .Zobaczymy jakie odniosę wrażenie po jutrzejszej wizycie . Amoże któraŚ z Was będzie jutro w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Ja też bardzo przepraszam za brak odzewu ostatnio ale ten upał, praca i obowiązki w domu dają mi się we znaki:( Nawet dla męża nie mam czasu i troszkę odbija się to na naszych wspólnych nocach bo po prostu padam na pyszczolek:) weekendy od rana poza domem i tak w kółko! jedyny + zimy to właśnie masa czasu. Ściskam was mocno moje drogie i jeszcze się odezwę:( Spadam skończyć obiadek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę coś sie u nas ruszyło heheh troszke się dziewczyn odezwało:) janko no ja sie domyślam, że dr Z może takie wrażenie przez tel sprawić zawsze tu jest powtarzane że to specyficzny gość ale myślę że on po prostu bardziej sie angażuje w sprawy swoich pacjentek niż tych które mają innych lekarzy a z nim jest tylko konsultacja tel. np w zastępstwie to moje zdanie. Ale jak się jest jego pacjentem to sie czuję że chce doprowadzić sprawy do końca szcześliwego oczywiście heheh lato Ty to naprwdę na 2 etaty pracujesz zawodowo i ten ogródek to też kupa roboty podziwiam ja to jestem leń przyzanaje się bez bicia choć wiem,że dużo osób w porządkowaniu ogrodu się relaksuje:) cyndi okazuje sie że jest 2 strzelczyków jeden na P drugi M mój jest na M:) dzidziek i jak opalona jesteś? rene74 to super cieszę się:) sroczka84 a jakiś urlop planujesz może by się odpoczynek jakiś przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane napiszcie mi proszę cokolwiek na temat in vitro z komórka dawczyni.ile się czeka na komórkę i ile to kosztuje, będę wdzięczna :( z dzięki z góry , pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania2010 - ja i Janko jesteśmy po transferze z komórkami dawczyni ! Ja piszę od strony 171-możesz się cofnąć i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyn no proszę , troszeczke dziewczyn odezwało się . Bardzo się ciesze. lena , ja w zasadzie nie pracuje na dwie zmiany , a poprostu mam taką prace . A pracuje u mojego M kolegi , on ma firme budowlaną . I kiedy jest okres wiosenno-letni , to zazwyczaj mamy dużo zamówień na różne roboty . Więc pracujemy więcej , oczywiście dostaje coś nie coś na nad godziny . Ale biorac pod uwage to , że jak jeżdże do Novum to zawsze mogę wziąść wolne . A nie we wszystkim pracach można tak sobie pozwolić . Ogólnie nie narzekam . rena - super , że u Ciebie wszystko ok .Znam to uczucie , kiedy widzisz na monitoringu taki pulsujący punkcik z bijącym serduszkiem . Dzidziekk , troszeczke Ci zazdroszcze tego odpoczynku . Ja dopiero będę mniała w śierpniu . janko Muzykantoo , dr Z jest ok , może poprostu tak trafiłaś . Ja cały czas kibicuje Tobie Igrek i pozostałym dziewczynom . Niestety ja jutro nie mam wizyty w novum . Ale chętnie bym się spotkała . Będę trzymać kciuki żeby wizyta przebiegła pomyślnie . Pozdrawiam Ciebie cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słuchajcie jak przychodzę do domu to właczam muzyke . Ostatnio kupiłam płyte Adele . wszystkie jej piosenki mi się podobają , ale najbardziej Sameone like You .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, ja kocham Adele. Jest cudowna! Dziewczynki, ja dziś jak wróciłam do domu /byłam u fryzjera i na chwile w biurze/, to zauważyłam na papierze toaletowym taki lekki brazowawy uplaw (czyt.glut). Wystraszylam sie i zadzwoniłam do prof.J i on mi na to, ze jest teraz w novum i mam podjechać do szpitala MSWia. Podał mi nazwisko Pani dr, która pełni dyżur i ona mnie przyjmie, zebybwszytsko sprawdzić. Super ma facet podejście. Odebrał telefon, wypytal II odrazu pomógł. No więc pojechałam. Dr zrobiła Usg. Wszystko w porzadeczku. Mila waży już 681 gram i ma długie nogi:-). Powiedziała, ze dobrze zrobiłam, ze przyjechałam, ze trzeba sprawdzać takie rzeczy. Może być to czop sluzowy, skracamie szyjki bądź odklejanie lozyska. Na szczęście u mnie jest wszystko ok. Powiedziała, ze zmienia sie pH w pochwie i i moga pękać jakieś naczynka i stad taki lekki glut. Przy okazji zobaczyłam szpital i oddział polozniczy. Jest miło i przyjaźnie :-) widziałam tez sale porodowa. Cieszę sie, ze dziwczynki wracają apo kolei :-) Igrek, udanego koncertu. Napisz koniecznie jak wrażenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam dzis od poloznej ze na stronie rodzicpoludzku jest aplikacja z planeem porodu zrobiona pod szpital sw zofii w warszawie. Moze was zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline hej No widzę , że nie tylko ja lubię Adele . Fajna z niej kobietka , a ten głos ... Ależ Cię niespodzianka spotkała , dobrze że wszystko ok . Powiem , że ładnie ten dr zachowaw się . Nie każdy dr na jego mięjscu tak by zareagował . Ale najwarzniejsze , że z malutką Milą jest wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lena , tak wiem. To chodzisz do Tomasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) było okropne opóźnienie, myslałam ze jajo zniose;/U Kwiatuszka wszystko w najlepszym porzadku, ma juz 62mm przepływy, organy, serduszko, kosc, nosowa i NT tez super ale generalnie jestem z całego badania niezadowolona. Robiła mi je uczennica profesora do którego sie zapisałam (w jego asyscie) i mimo ze była bardzo dokładna to całe usg trwało moim zdaniem zbyt długo, nic nie mówiła az sie zdenerwowałam i sama spytałam czy wszystko w porzadku. NT mi mierzyła z 10razy (raz jej wychodziło 1,7 raz 1,8 na koniec 2 ale widziałam ze źle kursorem najechała😠)nie wiem po co nigdy juz do nich na usg nie pojde bo mam porównanie ze specjalista do którego chodziłam z synem aaa no i po krwiaku nie ma juz śladu co mnie cieszy niezmiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×