Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Kornel100-78
Czesc Dziewczyny, jezeli chidzi o lekarzy Novvm to dr Lewandowski - super, dr Czerkwinski - malo delikatny. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos nie obejrzał w pytaniu na sniadanie urywka poswieconego in vitro to wklejam http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/in-vitro-all-inclusive/7915642 Prowadzacy w ogóle nie przygotowani do tematu, pytania jakies z sufitu w ogóle zadawali i za bardzo przerywali...oczywiscie dzieciatka boskie! a jesli chodzi o te programy in vitro do skutku to ja słyszałam ze oni robia np 2 podejscia a potem kaza bardzo kosztowne badania u siebie w klinice robic wiec moim zdaniem dr L. miał racje ze to troche takie cudo co nie wiedomo do konca za co człowiek płaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, widziałam. Dla mnie zmarnowali gości i problem. Zamiast zrobić ciekawy wykład, to prowadzący nie dali sie konkretnie wypowiedzieć. Nie podobało mi sie. Za wyjątkiem Igi i Ignacego:-) sama slodycz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta malutka do mamy podobna a synek do taty moim zdaniem... szkoda bo dr L miał duzo do powiedzenia a co chwile mu przerywali bzdurnymi pytaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ostatnio się nie odzywałam bo miałam male problemy, ale powoli wychodzę na prostą. Rene, kate, Kordianka gratuleję :) cudowne wiadomości, Dzidziek przykro mi, że to się tak skończyło trzymaj się !! Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie :) U mnie nic ciekawego, czekam na wyniki posiewu, i jak będzie ok i ni będzie żadnych innych przeciwskazań to podchodzimy do crio pod koniec misiąca. Zastanawiam się jak dr Z ma urlop to do kogo powinnam się zapisać żeby przygotował mnie do crio? Sylve ile razy byłaś na wizycie przed criobierzesz jakieś proszki na owulację? mi d rZ kazała się pokazać pod koniec cyklu ale nie ma do niego już wolnych miejsc i nie wiem co teraz, a o zatym jak on idzie na urlop kiedy mi się rozpocznie nowy cykl już nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 Witaj po przerwie ;) Czy do mnie kierowalaś pytania? bo piszesz Sylve ale nie ma tu chyba niokogo podobnego do mojego nicka ;) Akurat tak sie sklada,że moja drT też poszla na urlop w momencie kiedy ja zaczynam przygotowania do kriotransferu, ale trafiłam wydaje mi sie na fajną panią dr H S i chyba można jej zaufać ;) Ja podchodzę na cyklu naturalnym wiec z leków to tylko folik,encorton no i eutchyroks biore. Wizyty mam od 11dc monitoruję pęcherzyk, na jutro dr chciała mnie zapisac do siebie ale nie ma wolnego, wiec dała mi nr tel.komorki do siebie zeby ją powiadomić jak mój pęcherzyk wygląda po wizycie u mojego gina w mieście Dziewczyny tutaj tez ją chwalą np Julcia jest zadowolona z tego co pisze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki :) Ja już po urlopie. Było super :) Teraz muszę się zaklimatyzować :) Muszę nadrobić lekturę - w wolnej chwili na pewno to zrobię :) Wczoraj byłam u doktorka bo po odstawieniu Duphastonu nie dostałam okresu :) Kazał mi zrobić test ciążowy bo być może to wczesna ciąża... Dodatkowo bolą mnie piersi i podobno mam jakieś zasinienia pochwy co również może wskazywać na bardzo wczesną ciążę... Wynik hcg dziś o 10.00. Dam znać :) Byłabym w ciężkim szoku jeśli się udało, bo nie brałam żadnych leków na stymulację w tym cyklu :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Trzymam kciuki za Twój wynik ;) Zyczę Ci tego z calego serca, aby beta potwierdzila Twoje podejrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Sylvia tak do Ciebie kierowałam to pytanie, przepraszam że przekręciłam Twój nick. Dziś odebrałam wyniki tarczycy i f3 if4 w normie ale tsh podwyższyło mi się od ostatniego wyniku i mam ponad 3 to chyba źle co? Boję się że to może to jest przyczuna moich niepowodzeń :( Aneczka trzymam kciuki &&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, a jakie masz podane normy? Czasami w normach jest do 4, to zależy od laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaine własnie norma jest od 0,27 do 4,2, ja mam dokładnie 3,58. Niby mieszczę się w normie, ale wcześniej dr Smędek internistka z Novum, już wtedy gdy mialam ok 2,4 powiedziała, że to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato a Ty jakie miałaś wyniki tarczycy, że endykrynolog narazie odradził Ci podchodzenie do kolejnej próby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie rozumiem. Skoro jest w normie to dlaczego za duzo? Hmm.. Może spróbuj tam zadzwonić do niej. Albo na konsultacje. Skoro jest podana norma to powinno być ok. No ale ja nie jestem specjalista.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, ja też już nic nie rozumiem, zapisałam się na konsultację do dr Z :) mam nadzijeę że on rozwieje moje wątpliwości i podejdę do crio, w terminie, wolę rozwiać wszystkie wątpliwości mam tylko 4 śnieżynki i nie chcę ich stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz na normy na wyniku, ani w internecie. Do zachodzenia w ciąże tsh powinno być max 2,5. Sama miałam 3,5 i biorę euthyrox od roku. Wg norm było ok, ale dla gina, jest to za dużo. Ginka powiedziała, że jak zajdę, to bdę musiała nawet zwiększyć dawkę, z jednej tabl na dwie. Chodzę do Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla a ile trzeba czekać żeby euthyrox zaczął działać, to mnie załamałaś czyli z ztkim wynikiem mam zminiejszoną szansę zajść w ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, Marla ma racje. Poczytalam teraz w necie i wyglada na to, ze jest za wysokie i trzeba bedzie obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy zmniejszoną, Ale wiem, że tsh powinno być max 2,5. Szybko spada, ja mam pco i dlatego nie zachodzę, ciężko z owu, ale tsh po 1 tabletce mam ok 2,5 i to już od dawna. Także to nie jest tak, że ja rok je zbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co czytać, ja mam info od lekarzy z Novum:) Musisz, jak najszybciej zacząć brać euthyrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, zobaczymy co powie dr, ostatnio miałam stresy w pracy, to może też dlatego, nerwy mają odzwierciedlenie w wynikach. Mmichaline a ja Ty znosisz upały pewnie musi być Ci ciężko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jescze zależy od dawki euthyroxu, ja mam najmniejszą i biorę jedną tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak miałam 3,5 to dr Lewicka powiedziała, za dużo, ale nie powiedziała, teraz się nie staramy, musimy poczeka aż tsh spadnie, tylko brałam leki na stymulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aneczka z utęsknieniem czekam na wynik. Wiesz u mnie sikańce nic nie pokazywały, towarzyszył mi ból piersi i brzucha ale byłam pewna, że to na okres. A tu była cudowna niespodzianka kiedy odebrałam wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to się załamałam, czyli wychodiz na to że muszę jak najszybciej zapisać się do enykrynologo i zbić to tsh :( dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do endokrynologa, ja nigdy nie byłam, w Novum dostałam receptę na euthyrox, bez wizyty u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, tak, upały nie są przyjemnością i czekam na temperature Max 24 stopnie. Podobno już od przyszłego tygodnia. Na zewnątrz teraz nie wychodzę. Spróbuj zadzwonić na konsultacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×