Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość BeBe_XX
Kordianka - bardzo mi przykro... wiem co przeżywasz i wiem też, że to minie... musisz być teraz silna i napewno nie możesz obwiniać siebie. To nie twoja wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwkami - nie atakuję, tylko napisałam po prostu co to znaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niedawno wróciłam ze szpitala - kiedy jestem sama jest źle ale kiedy czymś się zajmę przynajmniej nie płaczę W szpitalu otoczono mnie niezwykłym ciepłem - lekarz do samego zabiegu co chwila zaglądał, po nim tak samo. Wstępnie podano mi, że albo mój organizm odrzucił ciąże albo była to wada serduszka gdyż 2 tyg temu biło ono ale za wolno. ZA 4 tyg wszystko będziemy wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Captcha i widzisz Kochana, Pan Bóg Cie wynagrodził nie dość, że podwójnie to jeszcze masz parkę! Cudowna wiadomość! Buziaki i dużo siły Wam życzę!!! Ps. Dobrze, że to są "raczki" a nie "lwiątka". Hi hi hi. To żart oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie .Wczoraj miałam usg potwierdzajace pęcherzyk i jest wszystko oki .na 26 mam usg serduszkowe zobaczymy .malwi podobnie jak ty biorę luteine progesteron mam 135.Brak szczególnie uciażliwych ojawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974 to super oby tak dalej to kciuki już za wczasu za bijące serducho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny lena , umnie równierz dzisiaj cały dzień zimno i padaw deszcz .Masz racje pogoda dzisiaj jakby była już jesień . Miłego dopoczynku Ci jeszcze raz życzę i mam nadzieje , że będzie cieplej i bez deszczu . captcha , serdecznie gratuluje !!! super i na dodatek parka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi Ja jeszcze jestem ale już sie oczka zamykają do snu ;) Kawy nie piję teraz to trudniej mi troszkę wytrzymać do pożnego wieczora pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, Przełożyłam wizytę u prof. Na Dziś. Wczoraj znów plamienie. Wkurzylam sie i zadzwoniłam do niego i on jeszcze bardziej mnie wkurzył, bo powiedział, ze przecież mi mówił, ze tak może być. A ja wiem, ze jeśli kobieta w ciazy plami to trzeba to sprawdzić. A on mnie jeszcze nie badał, tylko jego lekarze w mswia. Ja rozumiem, ze on ma pełno kobiet w ciazy i ogromne doświadczenie i ze ja może panikuje. Ale wkurza mnie to, ze on nie rozumie mnie. To moja pierwsza, dlugo wyczekiwana ciaza. Plamienia zawsze trzeba skonsultować o do tych przyzwyczaić sie nie mogę, bo skąd bede wiedziała, ze to plamienie z nablonka czy z czegoś innego. Dziś z nim pogadam i mu powiem co myśle na ten temat. Wczoraj po rozmowie z nim rozlaczylam sie i poryczalam. A to przecież nie o to chodzi! JA właśnie jestem w Medicover. Robię test obciazenia glukoza. Obrzydliwe. Jestem glodna, niedobrze mi po tym słodkim czymś i czekam jeszcze na ostatnie trzecie pobranie.. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline wcale ci się nie dziwię że się zdenerwowałaś , nie powinno go to wcale dziwić , że chcesz to skonsultować. To ważna sprawa. Nie martw się kochana i nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianko współczuję Ci bardzo, trzymaj się :( Michaline Lekarze mimo wszystko traktują nas pacjentów taśmowo i nie przejmują z każdym z osobna.. Widzę, że i w Tobie hormony buzują, ja też ostatnio jestem bardzo nerwowa. Ale taki urok kobiety w ciąży. Ja tą ohydną glukozę piłam wczoraj, poza tym robiłam mocz i morfologię. Za tydzień 24-ego mam USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny.. Może to hormony :-) zjadlam trzy kanapki i juz mi lepiej potem glukozie.. Zastanawiam sie co powiedzieć mojemu ginowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pomarańczowo dziś...
Prof.J nie należy do najmilszych lekarzy i często brak mu empatii. Wiem, bo miałam z nim styczność. Jeszcze prywatnie to się zmusi by być miły, ale jak po latach poszłam do niego państwowo na wizytę do mswia, to aż mnie odrzuciła jego " uprzejmość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej pracy przychodzi kiedyś rutyna, ale trzeba nad tym panować jak się pracuje z ludźmi, a nie z fakturami etc. Mnie też wkurza, że lekarz do którego się chodzi i to prywatnie nia ma dla nas czasu i nie rozumie emocji które każdemu towarzyszą. Michalina a może zmień lekarza, bo zaufanie, sympatia i porozumienie to chyba najważniejsze. poród może być różny warto żebyś miała do niego zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren tak zmieniając temat czy mogłabyś mi podać linki do stron z ciuszkami dla dzieci? Pisałaś, że kupowałaś na allegro. Tylko na allegro czy na stronach jakichś firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, cieżko teraz ze zmiana. Dziś z nim pogadam i zobaczymy. Ja nawet nie wiem na kogo mogłabym zmienić. Zaufanie miałam ale wczorajsze nerwy zwyciężyły. Dam mu dziś szanse. Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Ja na allegro kupilam zestaw chyba 70 ciuszkow na 1 aukcji od uzytkownika anyorg. Wysylka byla z angli. Ciuszki sliczne 90% nowych z metkami, ja bylaam zachwycona. Pozatym polecam lezaczek koala amazonas polecony przez polazna ktora prowadzi dla nas cwiczenia. Wydaje mi sie ze jak nie masz zadnych ciuszkow to zestawy wychodza najkorzystniej. Kupilam jeszcze chuste do noszenia malenstwa z firmy natibaby.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja miałam dzisiaj wizytę maleństwa rosną jak na drożdżach są bardzo ruchliwe , a co najważniejsze zdrowe. Mamy jednego maluszka chłopca , a drugie nie wiadomo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam malwi Super,że z maluszkami wszystko w porządku, może bedzie parka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia mam z jednej strony taką cicha nadzieję , ale jak będzie dwóch chłopców to też będzie fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, byłam. Wyjaśniam juz wszystko z prof.J.i sie dogadalismy. Luteine mam nie brać, nospe tez nie. Plamienie jednak z nadzerki. Zrobił koagulacje. Jakaś maści, która ma spowodować, ze przestanę płacić na jakiś czas. Na szczęście wszystko ok. Mila rośnie, ma juz 740 gram:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Dobrze,ze sie z dr dogadalaś i uspokoiłaś :) Mała rośnie, duża już panna z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Michaline , dobrze , że wszystko ok , ale zawsze człowiek w takich wypadkach denerwuje się . A co dr , to moja koleżanka chodziła do niego , ale szybko zmieniła na innego . Moim zdaniem każdy lekarz powinien zareagować . Ale słyszałam , że jak chodzisz prywatnie to są milszy natomisat jak idziesz państwowo , to jest zupełnie inaczej . Malwi , super , że z maluszkamy wszystko dobrze . Ja tak myśle , że będzie u Ciebie parka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×