Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

dziękuje za wsparcie ,zrobiłam test z ciekawości ale tylko bladziutka druga kreseczka oby jutrzejsza beta poszła w góre oby to nie był zły sen.a teraz idę spac bo jutro do pracy jak emocje dadzą mi spać .pozdrawiam i oby nas było coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTEK gratuluje, trzymam kciuki za bete!!! Same dobre wiadomości, nie ma co Mikołaj nie dał plamy Ja w weekend przeprowadzilam sie doswojego nowego domku! N areszcie koniec budowy, chociaz jeszcze pare sparw jest do dokonczenie Wlasnie garderobe montuja i cale dnie wierca, ze az glowa peka Nie wiem czy wczesiejszy wpis pojawil sie na forum, ale u mnie okazalo sie, ze jajniki szaleja Bylam 5 grudna u lekarza i moja gin zapytala czy jestem na jakichs stymulujacych lekach bo 13dc mialam pelno pecherzykow, ktore rosly za duzo wiec od 16dc dotalam luteine. Tego 13dc mialam jeden pecherzyk ok 3mm czyli nie pekl wtedy kiedy powiniem, bo owulacje mialam zazwyczasj 16-17 dc Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa miałam tak samo na 2 dni przed porodem mnie złamało, a po porodzie jeszcze ponad 3 tygodnie kulałam.. ZULASTAR zazdraszczam własnego domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dziewczyny trzymam kcuki za was,dawno mnie nie bylo na forum,ale sledze wasze wpisy chcialam sie podzielic z wami,moim programem fiv, pisalam w czesniej ze 21 dnia cyklu decapeptyl razem z miesiaczka niestety,pozniej doloczyli mi gonalf, a wczoraj punkcja 11 jajeczek 9 sie zaplodnilo dzis transfer 2 zygot, jak dlamnie troche za szybko ale lekarz chce sprobowac ciut innaczej bo 2 poprzednie transfery nie udane, 2 dni po punkcji byly zrobione, nie wiem kiedy testowac bete pisze ze 13 dni po transferze ale ja mialam transfer troche wczesniej,co o tym sadzicie, czy ktoras z wa tak miala ,taki wczesny transfer? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny,u mnie cudowny sen dziś się skończył...Brak słów by wyrazić żal po nadziei,która zgasła.Beta spadła już o połowę.Mam dzwonić po południu do lekarza i do kliniki co dalej.Jestem załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
bubu wiem co czyjesz, strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się ostatnio zastanawiam co będzie dalej jeśli kiedyś zdecyduję się na drugie dziecko, albo co z moją miesiączką? Miałam zawsze nieregularne @ albo wcale, ratowałam się antykoncepcją, a konkretnie tabletkami i wolałabym już ich nie brać. Dzięki wywołaniu owulacji zaszłam w ciążę. Czyli co jestem skazana na leki przy tym zasranym PCO żeby mieć @ ? Taka ciekawostka: Jak byłam na kontroli po połogu to ginekolog powiedział mi, że zna parę, która ma dziecko po in vitro, a później kobieta zaszła naturalnie w następną ciążę...więc różne rzeczy się dzieją. Powiedział m.in. to, bo zapytałam się co będzie z moją owulacją itp. skoro miałam problemy z zajściem. Zresztą ta wizyta była szybka, bo myślałam tylko o tym, że w domu czeka na mnie dziecko, więc się dokładnie nie wypytałam. I jeszcze z innej beczki: Ostatnio czytałam gdzieś, że samo karmienie piersią nie zabezpiecza całkowicie przed ciążą jeżeli kobieta nie karmi regularnie, bo wtedy nie wytwarza się odpowiednia ilość prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu - strasznie mi przykro :( przytulam Cie z całych sił🌼 papris - nie ma dowodów na to ze długie hodowanie zarodków zwieksza prawdopodobieństwo zajscia w ciążę, w Novum robi sie transfer w 2 lub 3 dobie po punkcji... ja sie o to pytałam i oni mówia ze nie ma lepszego środowiska do hodowli zarodeczków niz macica matki takze nie martw sie i spróbuj jak lekarz radzi...to moje zdanie:) karinka - to z karmieniem to na pewno prawda, moja dr mówiła mi ze zeby antykoncepcja działa u matki karmiacej to przerwy w karmieniu nie moga być wieksze niz 3 h (również w nocy) wiec jak nie chcecie dzidzi szybko to trzeba by pomyslec o jakims zabezpieczeniu, chyba ze zdajecie sie na los:) co do PCO to nie pomoge bo ja nie miałam tej przypadłości...dobrze by było z dr jakims to omówić. michaline - jak Mila z tymi krostkami? co dermatolog powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dzieki dziewczynki, za odpowiedz julcia tak wlasnie bedzie bo juz jestem po transferze tylko nie wiem.kiedy testowac moze 10 dnia ? jak sie nie uda, to mam szanse na mrozaczki ,wczesniej takiej szansy nie mialam pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
karina znam dziewczyne co nawet nie wiedziala ze ma pco i zaszla w ciaze ma synka, kolejna ciaze poronila,zdiagnozowano pco przy pierwszej ciazy ,wiec jest mozliwa ciaza przy pco,wydaje mi sie ze psychika odgrywa duza role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
julciaaa wiesz moze co sie dzieje z taka dziewczyna jak igrek? albo ktoras z was wie? zaszla w ciaze i dla tego jej nie ma? jesli tak to super czy poddala sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris - mi kazali testowac 12 dnia po transferze... z IGREK nie mam zadnego kontaktu, sama czekam az sie odezwie, myślę ze potrzebuje czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
witam! poradzcie mi ile nospy mozna wziasc na dzien? dzis o 6rano obudzily mnie dosc mocne skurcze macicy,jestem 1 dpt wzielam tab. cos podobne do nospy na rozkurczenie, teraz tez czuje cos w dole brzycha i boli krzyz co to moze byc? chyba za wczesnie na objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Papris mozna abrac 3x 1 tabletaka nospy na dzien o ile lekarz nie zaleci inaczej. Powinnas miec taka rozpiske po transferze od lekarza prowadzacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, te krosty to tradzik.. Smarujemy takim płynem jak na ospe..czekamy aż przejdzie.. Malwi jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
malwi mam rozpiske 1 rano ,1 wieczorem ale wrazie czego chcialam wiedziec, jak bede mial takie bole czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
rozczarowalam sie wlasnie dostalam tel z kliniki tylko 1 zarodek poszedl do zamrozenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa ja nie jestem z Warszawy mieszkam100 km od Warszawy. A co do cesarki to powiedzieli ze czekamy albo jak sami zechca wyjsc albo do 20 grudnia to pewnie na swieta bedziemy w domku. Mam taka nadzieje. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - to dobrze ze to tylko tradzik sie okazal... malwi - obyscie na swieta byli juz w domku🌻 u mnie jakos leci, zaczelam lazic po domku troche, jutro mam wizyte u swojej dr a w sobote zaczynam 36tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek Z całego serca gratuluję bety, jednak szczepienia u dr.Malinowskiego pomogły, super :) Trzymam kciuki za dobry przyrost bety ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu bardzo mi przykro.moja beta wzrosła do 419.jednak szczepienia dają rezultaty drogo ale warto .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, B_ubu bardzo mi przykro brak słów trzymajs się kochana :( Kotek gratulacje piiękna beta. Sylvia a co u Ciebie? Julcia daj znac jak po wizycie? Malwi Twoim Chłopcom dobrze u mamy i nie spieszy im się :) Michaline sporo przejsć macie z Milą, oby jak najszybciej się wszysko skonczyło i mała trochę odpocznie od lekarzy. Karinka a jak u Was jak córcia? A ja wczoraj byłam na wizycie, dowiedzieliśmy się że jedno z naszych maleństw będzie chłopcem druga dzidzia to nadal niespodzianka :) nie chciała się pokazać :), niestey nadal mam anemię mam brać żelazo witaminy i kwas foliowy i oczywiście jesc same zdrowe rzeczy . pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - gratuluję syneczka🌼 i drugiej zdrowej dzidzi🌼 U nas pełna stabilizacja, szyjka wysoko, szew trzyma, Hubert nawet w kanał rodny sie nie wstawia jeszcze, wiec powinnam do stycznia spokojnie dociagnac zmniejszyła mi juz dr dawke leków po zakonczonym 36 tc bede je juz na dobre odstawiac, pobrała mi posiew z kanału szyjki i pozwoliła na ograniczone chodzenie mam sie juz nie stresowac bo dziecko juz jest w miare bezpieczne a za 2 tygodnie bedzie bezpieczne całkowicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek Oby tak dalej :) monka Dziękuję, że pytasz. Wszystko w porządku, większych problemów nie mamy, a małe zawsze jednak będą, jak to z małym dzieckiem :) Pewnie chciałabyś drugą dziewczynkę jak już wiesz, że pierwszy chłopiec :) Zdrówka życzę! Julciaaa U Ciebie już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia cieszę się, że wszystko dobrze sie układa teraz już szybciutko zleci :) Karinka chciałabym,żeby była parka ale najważniejsze żeby maluchy były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×