Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Monka, wiesz teraz nie wiem czy wogole mialam owulacje bo 5 grudnia wypadał moj 13dc i mialam tyle pecherzykow jak na potrojna owulacje. Jeden mial nawet 3 cm wiec dostalam na 12 dni czyli do dzis luteine raz dziennie. Wszystko mnie boli i jajniki i pachwiny A temperatura jednego dnia 36.9 nastepnego 37.5 lub 37.1 i nastepnego czyli dzis 36.8 nic nie kapuje. A tak wogole to moja owu wypadala zazwyczaj na 19 dc. Teraz chyba sprobuje naturalnie 2 miesiace przy monitoringu cyklu i zrobimy badania nasenia i jesli sie nie pogorszylo to wtedy sprobujemy 2 miesiace naturalnie a jesli si enie uda to invitro chyba. Maz mowi, ze moze od razu od stycznia zdecydujemy sie na invitro i bedziemy robic badania itd Bauli trzymam kciuki za Was! Julcia, Ty juz zaraz bedziesz mamusia fajnie, za Was tez kciuki trzymam goraco Bubu i Kotek jak sie macie? Mam nadzieje, ze macie dobre wsparcie psychiczne. Wiecie juz co dalej czy chcecie odczekac? Kotek u Ciebie inna sytuacja, wiesz juz dokladnie co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulastar - dziekuje 🌼 bauli - tak ja chodze do dr Makowskiego juz z druga ciążą, na pewno bedziesz zadowolona z wizyty. NO i bardzo sie ciesze ze jest serdunio i Twój maluszek sie ładnie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia - u Makowskiego całą ciążę prowadzisz czy tylko na usg chodzisz?Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem lekarza prowadzącego.Czy Makowski pracuje w Zofii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie cos na temat tych dziwnych temperatór ? Moze przy wywolywaniu owu tak bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulastar - ja miałam wywoływaną owulację ale nigdy przy tym temperatury nie miałam.Może jakiś wirus usiłuje się do Ciebie dobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula - o co konkretnie pytasz z temperaturą bo ja mierzyłam od kilku lat wiec troche wiem na ten temat...generalnie nie ma znaczenia czy owu jest wywoływana czy nie jak pecherzyk peka to tempka wzrasta (moze to nastapic 3 dni przed owulacja ale równie dobrze 3 dni po niej), moga ja natomiast zaburzac przyjmowane leki, np luteina podnosi sztucznie temperaturę... wazne zeby mierzyc regularnie w pochwie, ustach lub rektalnie zawsze o tej samej porze... bauli - dr Makowski specjalizuje sie tylko w usg z tego co wiem, ja ciążę prowadzę u dr TYmińskiej która pracuje w św Zofii. Mogę ją szczerze polecic tylko od razu zaznaczam ze ona nie robi na kazdej wizycie usg bo jest takiemu postepowaniu przeciwna a wiem ze nie kazdej kobiecie to odpowiada. Przyjmuje na Łuckiej. Zreszta sporo lekarzy pracujacych w sw Zofii tam przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
Dziewczyny, czy Wasze chłopaki robiły sobie badanie nasienia: posiew nasienia i chlamydia tra. z nasienia. Gdzie robiłyście -li te badania? Ile czeka się na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąz robil badania i tu wyszly problemy Julcia no wlasnie te spadki i wzrsty mnie dziwia Bo skoro powinnam miec owu w trakcie brania luteiny to temperatura powinna sie podniesc i pozostac podniesiona do okresu Natomiast u mnie jednego dnia rano przed wstaniem wynosi 36.8, nastepnego 37.1, kolejnego 36.9 i tak od okolo 4 dni skacze i w koncu nie wiem czy owulacja byla czy nie dzis biore ostatnia tab i powinnam na dniach dostac okres Te spadki i wzrosty sa dziwaczne jak dla mnie A Ty co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w novum posiew nasienia kosztuje 60 zł, czeka się 2-3 dni., natomiast badanie nasienia 130 zł, wyniki zawsze mieliśmy gotowe na wizytę czyli około godziny czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
Dzięki. A czy robiliście również badanie nasienia pod kątem chlamydii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlamydie też robiliśmy,ale niestety nie pamiętam ceny. To badanie robiliśmy już u nas w miejscowości, bo to badanie u mężczyzn robi się z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek Jak się czujesz, byłaś na usg??? Myślę o Tobie i trzymam kciuki z całych sił,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za troske.czekam na wynik w internecie ale jaszcze nie ma. a jutro jade do novum.dziś byłam w łodzi u malinowskiego na doszczepieniu ,zbadał mnie ale nic nie mógł jeszcze stwierdzic tylko szyjka macicy zasiniona jak na ciąze no ale wynik bety dośc niepokojący,dzisiejsza beta pokaze co się dzieje,tak więc czekam,dziś już się wyciszyłam bo wczorajszy to koszmar,dam znac jak coś bede wiedzieć to dam znac,pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu i Kotek.. Strasznie mi przykro i bardzo współczuje choć wiem, ze współczucie nic nie pomoże.. Wierze, ze uda Wam sie kolejnym razem.. Kordianka, hej.. Dawno Cie nie było.. Cieszę sie ze jestes.. Malwi, kciuki zacisniete.. Mam nadzieje, ze na święta będziecie juz razem :-) Julciaa.. Jeszcze chwila i skończy sie lezenie a zacznie bieganie przy maluchu :) Bubu, tradzik ciagle jest.. Natluszcamy mascia z apteki i oilatum.. Mam nadzeje, ze w koncu ustąpi... Mila coraz mnie w dzien śpi.. W nocy za to potrafi przespac ciągiem 6 godzin.. Dzis mieliśmy szczepienie.. Buziaki i powodzenia dla naszych starych i nowych staraczek.. Pozdrowienia dla Lato i Igrek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja dostałam zielone światełko. W styczniu podchodzimy do kriotransferu. Bardzo tego chce ale też bardzo się boję. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula -musiałabys mi podac cały przekrój temperatur + info kiedy brałas luteine, inaczej nie pomoge... takie skoki w zakresie 0,3 C sa jak najbardziej normalne trzeba by porównac temperature podstawową do temperatury po owulacji... kotek - bardzo mi przykro :( michaline - ja juz nie leze plackiem a tym samym sie czuje lepiej psychicznie, a latac to i teraz mam przy kim ale potem bedzie podwójnie... pamietam ze poczatki sa trudne, amm nadzieje ze potem sie ustabilizuje jakos sytuacja i jakos sobie w czwórkę bedziemy funkcjonować w symbiozie:) malwi - nie ma jeszcze żadnej decyzji kiedy cc? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Candy będzie dobrze, zobaczysz, ja cały czas jestem na l4 i raczej tak już do końca, ale nie wiem jak to będzie ponieważ od dnia 1 transferu czyli od 1 czerwca jestem na zwolnieniu a 270 dni łącznie zwolnienia mija 23 lutego a termin mam na 23 maja więc nie wiem co wtedy. Kotek trzymaj się kochana .... Bauli super że dzidzia zadomowiła sie na dobre :) ja u dr malinowskiego też robie podobnie jak Julcia tylko usg, a prowadzę ciąże u dr Zygler w michałowicach. Alicja@ teraz już musi być wszystko dobrze czego Ci życzę z całego serca. Zulstar najważniejesze to postępować zgodnie ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kotek - bardzo mi przykro,że Ty też musisz przechodzić przez ten koszmar.Obie doświadczyłyśmy tego samego,czy rozmawiałaś może z lekarzem co mogło być przyczyną nagłego spadku bety.Nie mogę zrozumieć dlaczego beta najpierw ładnie rośnie a później nagle wszystko się kończy.U mnie od razu przyrost być nieduży,ale w Twoim przypadku było ok więc nie wiem co się stało.Trzymaj się kochana,wypłacz cały żal,bo to jedyne wyjście i trzeba dalej stanąć do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj obudził straszny ból w podbrzuszu..nie wiem co o tym myśleć..wzięłam nospe i przeszło. Tak bardzo się boję i modlę, żeby wszystko było dobrze. Dni do sprawdzenia bety coraz bardziej mi się dłużą. Dziewczyny czy Wy cały czas leżałyście plackiem po transferze? bo ja staram się, ale jednak trochę gotuję obiadki.. Kotek, b_ubu: bardzo mi przykro, trzymajcie się dziewczyny. mam nadzieję, że macie dużo wsparcie od najbliższych. Przesyłam Wam uściski. Monka: nie wiem jak to jest z tymi zwolnieniami. A mogę zapytać dlaczego od samego początku jesteś na zwolnieniu? czy coś się działo niepokojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka z L4 ciązowym to nie jest tak ze mozna tylko pol roku chorowac tylko normalnie do dnia porodu, to jest wyjatkowa sytuacja kiedy kobieta rokuje ze jej sie po porodzie zdrowie poprawi, takze sie nie martw bo ja tez niemal od poczatku na L4 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. bubu HS nie potrafiła mi wyjaśnic czemu tak sie stało ,mam odczekac jeden cykl iapotem zdecydowac co dalej,natomiast w środe byłam na doszczepieniu u MALINOWSKIEGO też był zaskoczony ze beta spada,odrazu zlecił serie badan za 1000-masakra,ale może one wykaża co się dzieje ale wyniki dopiero za miesiąc ,a my musimy żyć nadal tylko jak na to nie ma nikt recepty.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięta zbliżają się wielkimi krokami, więc składam wszystkim Wam: W tym dniu radosnym,oczekiwanym, gdy gasną spory,goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy,zapachu ciasta, przyjażni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy,co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Karina1212 i Michaline- pięknych pierwszych świąt z Waszymi Córeczkami! Malwi2983 i Julciaa- trzymam kciuki za Wasze szczęśliwe i bezbolesne rozwiązanie! Papris,Candy2203- Wam kochane wysokachnej bety!!! b-ubu,kotek1975-trzymajcie się dziewczyny i nie traccie nadzieji!Oby w przyszłym roku Wam się powiodło! monka26-szczęśliwego stanu błogosławionego! I wszystkim które dziewczyny pominełam najlepszego! Pozdrowienia dla Igrek i Lato! A u mnie to już 31 tydzień, (ale ten czas szybko leci), wszystko ok. ale coraz ciężej, przybyło mi już10 kg. Wszystkim zawiedzionym dziewczynom przypominam że mi udało sie dopiero za 9 razem,więc nie traccie nadzieji,bo jeszcze i wam zaświeci słoneczko, czego życzę Wam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene..dziękuje i wzajemnie.. Jeju, Ty juz 31 tydzien? Szok... Dopiero po kimś widze jak czas szybko leci.. Wszystko juz przygotowane? Jaka płeć? I imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- oj tak czas leci szybko, dopiero myślałam kiedy miną mi te miesiące a tu już prawie końcówka. Gdzieś od16 tyg.ciąży wiem że to będzie dziewczynka,zczego bardzo się obydwoje bardzo cieszymy, bardzo dużo rzeczy dla malutkiej już kupiliśmy zostały tylko takie drobiazgi typu pościel, pieluszki,materac do łóżeczka itd.A co do imienia to temat jest jeszcze otwarty, bo są 3 które nam się podobają i urządzilam głosowanie w rodzinie ktore im tez się najbardziej podoba. Ja na bierząąco podczytuje Twój blog o Miluni i podziwiam jak pięknie panienka rośnie i się rożwija, a przy okazji przygotowuje się do tego co mnie już w niedługim czasie czeka! Jeszcze raz Wesołych Swiąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Ja również chciałabym złożyć Wam kochane życzenia . Wesołych Świat Bożego Narodzenia , wypełnionych magią ciepła , którego wystarczy na wszystkie dni . Blask gwiazd niech przypomina ,że czasem wystarczy wypowiedzieć życzenie , by się spełniło Nasze marzenie . Niech atmosfera wigilijnego stołu odkryje na nowo dobro w każdym z nas i pozostaje z Nami w Nowym Roku . Michaline , Rene - dziękuję za pozdrowienia , ja również Wam życzę wszystkiego dobrego . Michaline - Milunia jest prześliczna :) Rene - tobie życzę szczęśliwych i spokojnych 9m-cy . Julciaaa - Już nie długo przywitasz synka , super ! Malwi - jak tam u ciebie ? już masz swoich skarbów przy sobie ? monka26 -życzę Tobie żeby była parka , ależ ten czas leci . Zuzia-zu - Ciesze się , że masz już przy sobie swoich synków . dużo zdrówka . karina 1212 - Gratuluję córeczki ! szczęśliwa mama 81 - co słychać u Was ? igrek , lena 66 , iza ,Janko , rudzia -krk - życzę Wam i pozostałym dziewczynom powodzenia . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim Wam Kochane chciałam życzyć aby, W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Lato Cudownie że się odezwałaś co tam u ciebie Lato??? Bardzo często myślę o Tobie i Igrek i wierze że Wam się w końcu uda. Tego Wam i wszystkim starającym sie dziewczynom życzę na te nadchodzące Święta i Nowy Rok. U mnie w sumie bez zmian mała rośnie niedawno skończyła 3 latka. Ostatnio dość często choruje "uroki przedszkola" niestety i tyle. Igrek jeśli czytasz jeszcze nasze forum to wiedz że trzymam nadal kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moi chlopcy przyszli na swiat 19.12.2012.Maksymilian godz 00: 25 waga 2900 53 cm dlugi, Marcel 00:26 3000 55cm. Sa cali i zdrowi. Napisze wiecej jak bedziemy w domu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×