Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ewuś - przykro mi z Twojego powodu.;/ Dziewczynki - jaki miałyście estradiol przed transferem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Prawo - gratuluję pierwszego podglądu bobaska, ciekawe czy to będzie - jak to nazywasz pyszczek czy pyszczkowa:)Tak czy inaczej na pewno będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie jak je przytulisz. Ewuś - Twój przykład daje siłę do walki,bo w końcu kiedyś każda z nas po tylu porażkach i przepłakanych nocach ujrzy światełko,prawda?Przynajmniej mam taką nadzieję...Gratuluję Ci dziewczynek,sama marzę o dziewczynce,bo wiem sama po sobie jaka to pomoc w domu. Michaline - Mila rośnie jak na drożdżach,a jest taka sliczna (szczególnie w takiej szarej sukieneczce i kapelusiku nie mogę się na nią napatrzeć).Co u Ciebie, kiedy idziesz do pracy? Mena - widziałaś serducho więc wszystko jest na najlepszej drodze:)Plamienia są i przy naturalnych ciążach na początku więc wypoczywaj a wszystko sie unormuje - kwestia czasu, choć rozumiem Twój stres,bo sama też bym w takiej sytuacji panikowała.Wizyta u Dr Cie uspokoi.Życzę Ci jak najlepiej,trzymaj się! Moka - co to za mądre artykuły wyczytałaś?Lepiej złap książkę o młodych mamach i postudiuj o pierwszych dniach z bobasem, bo to dopiero będzie wyzwanie:)Jak się czujesz? Igrek - kiedy startujesz? Dziewczyny, dzięki za kciuki,ale u mnie jest źle.W nocy dostałam plamienia i nie mija,brzuch boli jak na okres więc nie łudzę się,że to dobry objaw.Pewnie @ się za mną stęskniła:(Wstałam dziś załamana i gdyby nie to,że musiałam iść do pracy to bym przepłakała cały dzień.Jutro 10dpt więc idę na betę,bo chcę odstawić leki.I co najgorsze już nie mam wiecej maleństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu - a ja wierzę w to, że te plamienia u Ciebie są objawem wczesnej ciąży.;)Dużo dziewczyn tu na forum tak przecież miało.Trzymam kciuki wciąż za Ciebie. U mnie dzisiaj 8 dc.--czekam na telefon z lab.Endo bardzo ładne ( aż dziw u mnie ).Dr mówił,że takie normalne, książkowe.Oby tak dalej. A jaki miałaś estradiol przed transferem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Lato dziękuję za pamięć. Kiedy masz konsultację u dr L? Oby tym razem wszystko poszło pomyślnie i w końcu pokierował Cię tak żeby były te oczekiwane wyniki. Kotek bardzo mi przykro :( Mena, MOka życzę Wam żeby te nudności szybko przeszły wiem coś o tym, masakra. mena oby to plamienie minęło. Bu_bu będzie dobrze trzymam kciuki, wierzę że te dwie kruszynki ktore są w Tobie to właśnie na nie czekałaś i za chwilę podzielisz się dobrymi wieściami!!! Igrek super że w końcu endo rośnie jak powinno :) Prawo jak się czujesz? Julcia, Malwi, Zuzia, MichichLINE, Agniren, Karinka jak tam Wasze pociechy??? :) Lena mi po ok 2 tygodniach brania leku tsh spadło. Poźniej nie brałam juz nic, na początku ciuązy jak robiłam bdania tarczyca była w normie. Ja mam termin na 20 maja, teraz zaczął się 34 tydzień, moja dr mówi że wszystko raczej się potoczy szybciej, w przyszłym tygodniu mam wizytę i dowiem się więcej. MALWI MAM DO CIEBIE PYTANIE, MOJE PANNY SĄ UŁOŻONE GŁOWKAMI DO DOŁU I MOŻLIWE ŻE SZYKUJE SIĘ PORÓD SN, ALE JA SIE BOJĘ O ZDROWIE MALEŃSTW, CO U CIEBIE BYŁO WSKAZANIEM DO CC, OPRÓCZ MASY CIAŁA CHŁOPAKOW JAK BYLI UŁOŻENI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka u mnie chłopcy byli ułożeni jeden poprzecznie , a drugi miednicowo i dlatego miałam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, ja plamilam po 20 tc.. Miałam nadzerke... Na pewno u Coebie jest ok..a jesli bardzo sie martwisz to wizyta u lekarza z pewnością Cie uspokoi... Daj znać.. Bubu, trzymam mocno kciuki.. Mam nadzieje, ze to dobry objaw u Ciebie... Trzymam mocno za wysoka bete.. Dziekuje za mile słowa:-* Monka... Nie chce namawiać ale pamiętaj, ze masz wskazania do CC... To ciaza blizniacza i do tego po IFV, wiec możesz wybrać... Bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam doła odebrałam wynik tsh po 3 tyg z 3,9 na 3,6 nie wiem co sie dzieje każdy mówi że powinno spaść monka lub lato mam pyt czy Wy chodzicie na badanie tsh po tabl czy bez tabl ja zawsze chodziłam z a od stycznia bez bo mi tak koleżanka powiedziała że jej endokrynolog tak zaleca ja nigdy swojej nie pytałam a wychodzi z tego że jak chodze bez tab takie dziwne rzeczy sie dzieją jutro powtórze wynik w innym lab dla pewności dziewczyny pomóżcie będe wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena- ja też mam niedoczynność tarczycy i pytałam lekarza o to badanie z tab. czy bez tab i powiedział że bez tab powinno się robić . Ja biore eutyrox w dni parzyste 112 a w nieparzyste 125 , mój wynik to 0,47 robiłam bez tab tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko ja nic z tego nie rozumiem brałam 50 wyszedł mi wynik 3,9 zwiększono mi do 75 a we wt i pt 100 a tu taka dupa przepraszam za wyrażenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena -mój dr. dawał mi zawsze na przemian , zapytaj swojego lekarza może też ci coś zmieni bo nie zawsze utrafi ci z dawką od razu . Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena -ja zawsze robię tsh bez tabletek i potem dzwonię do dr i mówię jaki mam wynik przy obecnej dawce leku i ona mi mówi czy zwiększyć dawkę leku czy też nie . Wszystko załatwiam telefonicznie i nie muszę chodzić do dr . W chwili obecnej biorę małą dawkę , ale wiesz zależy też co jesz i jakie leki bierzesz i td . A jaką dawkę miałaś ? Wizytę mam pod koniec kwietnia także jeszcze jest czasu . ewuś - no pewnie , że ta trzecia laseczka to Ty , a któż by mógł inny jak nie Ty ? dziękuję za słodkie buziaczki i resztę ..... Takie mam odczucie , że jesteś fajną i ciepłą laseczką pozdrawiam Ciebie i Twoich księżniczek i życzę przede wszystkim zdrówka :):):) monka26 - no kochana , to już nie długo i przywitasz Swoich panienek . Kurcze ale ten czas leci ,pozdrawiam Cię i życzę Ci wszystkiego dobrego . Będzie dobrze :) janko - jak tam wnusia ? moka - ja też dużo nasłuchałam i naczytałam się na temat genetyki , że głowa mała , ale trzeba być dobrej myśli . Kiedy będziesz miała amniopunkcję ? b_ubu , trzymam mocno kciuki za Ciebie kochana . Julcia , Michaline , Zuzia, malwi , karinka , rene ,Agniren - Buziaki dla waszych pociech :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka dziękuje u nas wszystko dobrze, Staś zdrowy, nawet jak my jesteśmy przeziębieni. Apetyt mu dopisuje i bez grymaszenia je wszystko co podam. Mówię am i Staś otwiera buzię i je:) Mena gratuluję, że wszystko dobrze i jest serduszko. Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki za miłe słowa... b_ubu Tak jak napisałaś idz na betę dla pewności,ja też w pierwszej ciąży plamiłam w dniach zbliżającej się miesiączki, nie były bardzo obfite ale były i też wtedy myślałam tak jak Ty że się nie udało.Trzymam mocno kciuki,wiem jaki stres przechodzisz,i odezwij się jak już będziesz wiedziała. igrek Cieszę się że Twoje endo nareszcie jest piękne,w końcu zaczęło z Tobą współpracować :) teraz niech tylko szybko zadzwonią z dobrą wiadomością że czeka komóreczka,czuję że ta wiosna będzie Twoja. prawo Bardzo cieszę się że widziałaś już serduszko swojego maleństwa,umknoł mi Twój wpis z tą cudowną wiadomością,przepraszam bo wiem jakie to dla Ciebie ważne,dbajcie o siebie... Julciaaa Widziałam nowe zdięcie Hubercika,i mam wrażenie że jest bardzo podobny do Ciebie. Lato ach lato.lato...dziękuję za miłe słowa że jastem fajną i ciepłą laseczką,nie pamiętam już dawno by ktoś tak do mnie powiedział,nawet mąż nie jest wylewny i nie powie nic od siebie miłego...coś jest w tym prawdy, kocham ludzi i staram się być uśmiechnięta,zawsze daje z siebie sto procent gdy ktoś poprosi mnie o pomoc,mąż stwierdził że zbyt często przejmuję się życiem innych... monka26 Trzymam kciuki za szczęsliwe rozwiązanie,choc do terminu jeszcze sporo czasu,to przy bliżniakach różnie bywa,ach jak to szybko zleciało... Pozdrawiam wszystkie kobietki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - dziekuje Kochana za miły komentarz:* ewuś - dziekuje:* sporo osób tak włąsnie mówi ze do mnie podobny...jeszcze zeby spał jak ja lubie pospac:P... MY od wczoraj walczymy o lepszy sen dla wszystkich... poszperałam w necie i wybrałam metode tracy hogg... nie mam juz ochoty sie oszukiwac ze moje dziecko niedługo bedzie spało cudownie...teraz budzi sie nawet co 20 minut, szuka bezwiednie cycka, zasypia tez tylko przy piersi i to nawet po 1,5h musze z nim lezec...poczułam ze musze cos z tym zrobic bo chodze niewyspana, zmeczona notorycznie, on tez sypia moim zdaniem kiepsko, mam nadzieje ze po kilku dniach jak obiecuja beda efekty...w s umie pierwszy jest juz dzis bo zasnał sam w łzoeczku rano ale tez byl wymeczony po ciezkiej nocy wiec sukces malutki... usciski dla wszystkich walczących i buziaczki (w stopki) dla dzieciaczków Obiecuje czesciej zagladac jak odzyskam kontrole nad nockami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ubu, Monka26, Ewuś74, Lato76 i inne Forumowiczki - dziękuję, bardzo dziękuję. B_ubu - nie jest to pewnie dla Ciebie łatwy dzień; myślę o Tobie, wszystkie dziewczyny wysyłają dobre fluidy, a czytałam gdzieś, że jak się baaardzo czegoś chce, to cały wszechświat skupia swoją energię, żeby się spełniło życzenie, i w końcu się udaje ...; nie mam "filozoficznych odjazdów", ale spodobało mi się to, coś w tym jest, nie bez przypadku na forum dzielimy się swoimi emocjami, troskami, klęskami i sukcesami; tak więc ... trzymam kciuki! Igrek - ale ładnie idziesz w tym cyklu; tak - niech ta wiosna będzie również Twoja! Mena - plamienia często się zdarzają, ale - jasne - trzeba mieć rękę na pulsie; zawsze warto skonsultować się z lekarzem, może zwiększy dawkę progesteronu. Lena66 - nie mam doświadczenia z leczeniem TSH, może zmiana leku; trzymaj się. Monka26 - a co sugeruje Twój lekarz prowadzący (dr Zygler?): SN czy CC? Dla Wszystkich - serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-czy możecie mi napisać,jaki miałyście estradiol przed transferami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - nigdy przed transferem nie badałam estradiolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Jwśli to ma ci pomóc to odnalazłam swoje wyniki,: Mój estradiol w 6 dc (od 2 dc stymulacja) wynosił 1749 pmol/l a 8dc 3992 pmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście do transferu nie doszlo ze swieżych a przed criotransferami nigdy nie badałam estradiolu. Życze Tobie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Ja mam takie normy na swoich wynikach: f.folikularna 71-529 środek cyklu 235-1309 f.lutealna 205-786 po menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczęta.;p sylvia83 - również, ale Ty masz inne jednostki...ja mam pg / ml i nie wiem, jak te Twoje się przelicza.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - nie patrzy się na te normy, bo po lekach tak naprawdę nie ma norm.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem zupełnie nowa na tym forum. Trafiłam tutaj zupełnie przez przypadek, szukałam informacji na temat alkoholu i zastrzyków gonal f. Jak tak czytam Wasze wpisy to ja jestem dopiero na początku drogi. 7 lat temu stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników i tak cały czas brałam tabletki anty, zamiast leczyć dostarczałam brakujących hormonów. Problem pojawił się 9 miesięcy temu gdy postanowiliśmy z mężem mieć bobaska. Odstawiłam hormony i oczywiście ani miesiączki ani dwóch kresek na tecie. Udałam się do gina, który próbował najpierw delikatnymi lekami coś wskurać (cocydon potem multiovar) i nic. Maż zrobił badania, które okazały się w normie i zaczęłam brać gonal f 300. Żadnych badań nie robiłam o których wy mówicie ( na dobrą sprawę nawet nie wiem o co chodzi) po porostu lekarz od razu stwierdził aby gonal. Regularnie usg obserwuje jajniki i zobaczymy. Przy ostatnim badaniu stwierdził, że nawet zapłodniona komurka nie będzie miałą się jak zagniezdzić bo coś tam jest nie tak. Boli mnie podbrzusze po 4 dniach brania gonalu i po połowie piwka a nie znalazłam odpowiedzi jak ten gonal i delikatna ilość promili. Oczywiście gonal biorę po miesięcznym braniu tabletek anty więc wystąpił okres. Jest ktoś na początku drogi walczenia o dzidzię? Bierze któraś z Was gonal i próbuje naturalnym sposobem?? Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzieki za informacje, w przyszłym tygodniu mam wizytę u dr Z, więc pewnie wtedy dowiem się w jaki sposób będziemy rodzić. Julcia współczuje nieprzespanych nocek, oby ta metoda którą wdrażasz pomogła. pozdrowionka dal Wszystkich :) Cały czas trzyma kciuki za staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bub-u - jak tam Twoja beta ? Trzymam kciuki wciąż za Ciebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×