Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Alicj@ - mam 1 pytanie do Ciebie: Na jakiej podstawie zrobiono Ci tą kolposkopię na NFZ ? Co miałaś napisane na skierowaniu itd.Jakbyś mogła mi to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny wczoraj zostałam babcią -dziewczynka ma na imię Nela waży 3370 i 56 długa . Jestem mega szczęśliwa:) życzę wszystkim miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko ogromnie gratuluję. Bubu no właśnie się zaczęło i jest 100% gorzej niż przy pierwszej ciąży. Ale podobno każda ciąża inna. Trzeba przetrwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - gratulacje, jesteś chyba tutaj pierwszą i jedyną babcią :) Mena27, u mnie też zaczęły się nudności, wymiotujesz?, bo u mnie na razie tylko mdłości. Serduszko już widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki , musiałam wycałować moją wnuczkę i dopiero Wam odpisuję. Córka się bardzo męczyła i zrobili jej cesarkę także moja pomoc dzisiaj była niezbędna . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Moje gratulacje kochana babciu. mena27 Jak dzisiejsza wizyta serduszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Janko-super wiadomość,gratulacje!Teraz czas na Ciebie,pobawisz trochę to się sama zarazisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JankoMuzykant00 - ogromne gratulacje!!! Kotek - jezeli znajdziesz w sobie jeszcze chociaz gram sily i nadziei, nie poddawaj sie! B_ubu - juz masz malenstwa! Objawy, o ktorych piszesz, to naprawde bardzo dobry znak, teraz trzeba sie tylko uzbroic w cierpliwosc i czekac. Ja rowniez zawsze probowalam wsluchiwac sie we wlasne cialo, ale przy transferach nie mialam nigdy zadnych objawow, nawet wtedy gdy sie udalo. Teraz w ciazy rowniez nie mam nadzwyczajnych "znakow", moze poza powiekszonymi brodawkami i zwiekszonym laknieniem :-). Wczoraj widzialam Pyszczka (lub Pyszczkowa) i serduszko. Boze dziekuje ... Cudzie trwaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Święta i po świętach tylko kilogramów dodatkowych przybyło i zima nie chcę nas opuścić. Kidy ta wiosna będzie ? ewuś - jak tam Ty i dziewczynki wyzdrowiałyście ? Agniren - nie wiedziałam , że macie tak blisko do niemiec fajnie tak wyskoczyć na zakupy co jakiś czas . A i widzę , że macie chęć wybrać się do Toskani superrrrrrrrr ! Julciaaa - fajnie , że mieszkacie w większym mieszkanku . Jak tam chłopaki , a szczególnie ten malutki ? :) monka 26- jak tam Twoje dziewczynki ? kiedy masz rodzić ? a może już tulisz swoich księżniczek ? lena66 - jak Twoje wyniki Tsh lepiej ? prawo -moka74- candy- mena - Życzę Wam Kochana szczęśliwych i spokojnych 9 m-cy :) malwi - zuzia-zu - buziaki dla chłopaków :) jak tam dajecie rady z małymi urwiskami ? Aneczka _k - trzymam kciuki i życzę powodzenia , będzie dobrze . Janko muzykanto - gratuluję :) Michaline - karina - szczęśliwa mamo - rene - buziaki dla Waszych ślicznych panienek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś no w końcu sie uspokoiłam. Wszystko ok. Ciąża pięknie sie rozwija,serduszko bije prawidłowo. Dzidziuś rośnie zdrowo. Przyznam , że bałam sie strasznie. Trzęsłam się jak galareta jakoś takie dziwne miałam przeczucia. Mam za bujną wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 Jak dobrze że jest wszystko ok. martwiłam się razem z Tobą i wiem jakie to emocje, niestety przechodziłam taką sytuację i też czekałam na serduszko które niestety nie zabiło,bardzo cieszę się Twoim szczęściem nawet nie wiesz jak bardzo...pisałaś że masz mdłości,nie zazdroszczę też coś o tym wiem... Wszystkiego dobrego życzę,dajcie o siebie. lato76 Dziękuję że pytasz,tak mamy choroby już za nami,jeszcze młodsza córka trochę pokazuje,ale mam nadzieję że to już końcówka, bo na zabieg 19 musimy być zdrowi,w środę robiłam jej morfologie a dziś odebrałem,w trzech miejscach jest poza normą, nie wiem czy to będzie istotne mam im wysłać na maila wynik i mają napisać czy nie ma przeciwwskazań...pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś jak to czekałaś na serduszko, które nie zabiło? Byłaś w 3 ciążach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 Można powiedzieć że byłam cztery razy w ciąży,dwie owocne i dwie takie początki,mam napisane w stopce. Jak to było jak z tym serduszkiem? dokładnie jak u Ciebie hcg rosło...potem pierwsza wizyta na której stwierdzono ciążę, też był widoczny pęcherzyk ciążowy ale nie było jeszcze serduszka,lekarz też dał nam kilka dni w których miało się niby pokazać,a na kolejnej wizycie no niestety i jeszcze kilka dni zwłoki i znowu zrobiłam u nich hcg ale przyrost był niewielki, ponowny podgląd usg i koniec marzeń,ciąża przestała się rozwijać, dr.przepisała receptę na tabletki poronne,ale nie oczyściło się samo dokładnie,dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie... A kolejna niby ciąża to początki były podobne narpiew pozytywny test ciążowy potem rosnące hcg a jak szczęśliwa pojechałam na pierwsze usg to okazało się że znowu porażka bo brak pęcherzyka i macica była podobno tuż przed złuszczeniem się a za trzy dni dostałam okres. Ale jak widać nie poddałam się,bo mąż już nie bardzo chciał żebym przechodziła kolejną porażkę,ale zastały dwa ostatnie zarodki,które już wcześniej były rozmrażane,obserwowane i ponownie zamrożone niby z małymi szansami ale przed podaniem okazało się że jeden pięknie się rozwinął i podano mi blastusie i to raczej ona biega mi teraz po pokoju i woła mamo chodz bawić się...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko moje ogromne gratulacje dla Córy, Ciebie... no i całuski dla wnusi. Teraz zdecydowanie Twój czas Mena trzymam kciukasy aby ten Twój cud trwał... B_ubu za Ciebie również trzymam kciuki! Zuzia widziałam chłopaków u Michaliny są cudni!!! Ucałuj ich proszę od forumowej ciotki :) Michaline Mila jest śliczna Igrek ja na skierowaniu miałam napisane obserwacja w kierunku CIN II A tak naprawdę to chyba nie ma znaczenia. Ja zrobiłam to tak że pojechałam do lekarza przyjmującego w szpitalu na Polnej na prywatną wizytę i powiedziałam że mam mieć zrobioną kolposkopię bo tą co miałam u siebie to była porażka.A kolejną kolposkopię zrobił mi prof w Łodzi kiedy pojechałam zrobić badania genetyczne, jak mu powiedziałam że będę podchodziła do invitro. Jak chcesz namiary na konkretnych lekarzy to pisz :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!! Natka1230 napisz proszę co u Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - dzięki za odpowiedź.;-) Ja chciałam skierowanie od mojej Pani dr tutaj u mnie, do której chodzę po bezpłatne skierowania, recepty na zniżkę, cytologię i posiewy za free, ale mi powiedziała tak ( i tak mi powiedzieli również tam, gdzie kolposkopię robią ), że można zrobić to badanie zaraz po @ i nie czeka się w kolejkach na nie, ale warunkiem, aby w ogóle je zrobić jest zła cytologia ( nic więcej ), czyli minimum 3 ! A ja mam 1 i pies jest pogrzebany,nawet jak mi moja Pani dr da to skierowanie, no to mi nie zrobią go.U mnie w mieście go nie robią, tylko muszę jechać do innego około 60 km dalej.I d...a, bo nie kwalifikuję się i dlatego się Ciebie pytałam, jak Ci się udało je załatwić. A Ty jaką miałaś tą cytologię i co to jest to CIN II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - a wołali od Ciebie aktualnej cytologii ? Już przeczytałam co to CIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - i dlaczego ta kolposkopia u Ciebie to była porażka ? Jak widać jednak ma znaczenie to, co jest na tym skierowaniu napisane, a może bardziej - nawet go nie trzeba tam, gdzie ja chciałam sobie ją zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, gratulacje... Teraz Ty :) Mena, raz jeszcze gratulacje.. Cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alicj@ dziekuje i bardzo mi miło, za zagladasz :-) Lato ❤️ Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i ciagle trzymam kciuki za kolejne ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene gratulacje!!!!!!!!!!!najpiękniejszy czas przed Tobą:) julcia czytam to co napisałaś o IVF i mam dokładnie takie same obawy... bo właśnie brak tej wyższej instancji.... moka to też tak odczuwam wieczne pytania dlaczego i czas który płynie szybciej jeju dziewczyny normalnie czytacie w moich myślach:) bubu trzymam kciuki za TWój wynik:) kotek a może by spróbować tego iVF które jest za darmo w novum igrek a jak tam u Ciebie teraz sytuacja wyglada? Janko moje gratulacje dużo zdrowia dla córy i wnusi:) Lato wyniki mam w pon nie wiem czy 3 tyg wystarczyły żeby spadło boje się no ale cóż trzeba iść dalej... mena super wieści oby tak dalej:) ewuś smutna ta historia ale myśle że i tak wspaniały happy end 2 córy i to najpiękniejsza sprawa:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 dziękuję,masz rację trochę smutna jak miało się nadzieję że tym razem się uda a tu niestety...już trochę czasu minęło ale gdzieś to siedzi w głowie,tak osiągnęłam swój cel i mam dwie córy,naprawdę warto walczyć, choć wiem że czasem brakuje już sił i bywa naprawdę ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - ciesze się razem z Tobą , że zobaczyłaś już bijące serduszko i wszystko jest u Ciebie ok oby tak dalej :) ewuś -kochana mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze życzę Tobie i córeczkom wszystkiego dobrego. Smutna Twoja historia ale najważniejsze , że wszystko skończyło się dobrze i masz u swego boku 2 piękne księżniczki . Buziaki od formowej cioci dla Trzech Laseczek .:) Alicja @ - ja też niestety nie skorzystam z bezpłatnego in-vitro (bo nie łapie się )ale może któraś z dziewczyn ? Michaline :):):) lena - być może już masz dobre TSH , przy zwiększonej dawce leku powinno spaść . Trzymam kciuki za dobry wynik :) A u mnie wszystko po staremu zdecydowaliśmy na 3 podejście , a jak nie uda się to już nie wiem co będzie . A i zapisana jestem na konsultacje do dr L , no i zobaczymy . izka - jeżeli Nas podczytujesz odezwij się ,pozdrawiam Cię gorąco i życzę Wam wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato cieszę sie że sie zdecydowałaś a kiedy masz konsultacje u dr L, bardzo Ci kochana kibicuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Dziękuję bardzo za buziaki nasza forumowa ciociu,a ta trzecia laseczka to niby ja? jeśli tak to dziękuje za komplement:-) słodziudkie buziaczki od nas dla Ciebie:-* Uważam że konsultacja u dr.L to bardzo dobry pomysł,może on Was jakoś pokieruje i to podejście będzie owocne,czego Ci bardzo,bardzo życzę ale to na pewno wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś Nie wiem czy o tym pisałaś czy mi to umknęło ale smutno bardzo, że musiałaś przechodzić przez to aż dwa razy.Nie umiem sobie tego wyobrazić i bardzo współczuję każdej matce, która kiedykolwiek musiała przejść coś podobnego.Nie wyobrażam sobie jak to boli i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała.Dobrze, ze masz dziewczyny i mozesz mysleć o nich choć nie dziwię, się, ze wracasz myślami do tamtych chwil. A u mnie zaczęły sie plamienia. Już sama nie wiem czy to taka moja przypadłość czy coś jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, jak zapewne wiesz to plamienia w początkowej fazie ciąży zdarzają się bardzo często, zwłaszcza w dacie spodziewanej miesiączki. Tak więc głowa do góry, ale skontroluj to koniecznie u lekarza, chociażby z tego powodu żeby się uspokoić, bo to Tobie i dzieciątku jest bardzo potrzebne. Też mam ciągle jazdy na temat genetyki, tyle się naczytałam i nasłuchałam, że czasem już wariuję. Nie mogę doczekać się już amniopunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×