Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Witajcie mamusie obecne i te które niebawem nimi zostana :) Mam do Was pytanie, kogo polecicie do wykonania transferu w Novum, mam do wyboru dr. Zygler lub Dr. Sowinska ? Bede wdzieczna za informacje. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol - trzymam kciuki :) gość u dr Zygler nie byłam ale podobno fajna jest natomiast pierwszą wizytę miałam u dr Sowińskiej i też mam miłe wspomnienie . Kordianka - będzie dobrze nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta2013
Dziękuję za wsparcie :-). Jakoś damy radę :-). Teraz też jestem na zwolnieniu i czas się bardzo dłuży, ale staram się myśleć pozytywnie. Trzymajcie się dziewczynki! Gość, niestety nie pomogę. Nie miałam żadnego doświadczenia z tymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymać kciuki - dzisiaj po 8 idę na usg i mam nadzieję, że będzie już widać pęcherzyk ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - kciuki zaciśnięte :) U mnie leje mam nadzieje ,że tak cały dzień nie będzie . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Kciuki przydały się - pęcherzyk ciążowy jest i zarodek też :) W poniedziałek kolejna wizyta i teraz czekamy na serduszko :) Przyznam się, że mój ginekolog aż sam był w strachu czy coś znajdzie czy nie :P Zrobiła sie też jakaś torbiel ale może źle nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Bardzo się cieszę,to teraz czekamy na wizytę serduszkową,a masz już jakiś termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępny termin to 7 marca czyli dokładnie w moje urodziny :) W poniedziałek zrobi usg na lepszym sprzęcie i wtedy dokładnie określi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka 7 marca to już by był termin porodu tak? ale fajnie w Twoje urodziny, ja pomyślałam o terminie wizyty serduszkowej,może już w poniedziałek? ale to jeszcze chyba za wcześnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka gratuluje małej fasolki. Serduszko widać zwykle po 6 lub 7 tygodniu. U mnie było w 6 tygodniu i 5 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuś74 a jesli chodzi i wizytę serduszkową to jeszcze nie wiem na kiedy. Mam pojawić się u niego w prywatnym gabinecie gdyż tam ma lepsze usg niż u nas w szpitalu. W poprzedniej ciąży serduszko było widać w 6 tygodniu wiec podejrzewam, że w poniedziałek będzie jeszcze za wcześnie ale skoro chce mnie pooglądać to trzeba iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta2013
Kordianka, serdecznie gratuluję :-)! Serduszko też będzie mocno biło :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki :) Dawno się nie odzywałam bo jakoś ciężko mi się było zebrać po nieudanym transferze. 1 lipca miałam criontransfer dwóch śnieżynek. Dzisiaj odebrałam wynik hcg. Jest 11 dpt i wynik to 175,6 mlU/ml, więc wygląda na to, że w końcu się udało :) Jeszcze w to nie wierzę :) Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka nawet nie wiesz jak sie cieszę :) Zawsze jak jedna była w ciąży to za nia szła kolejna :) Jeszcze raz gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianko tobie gratuluje i ciesze sie ze ci sie udalo. do mnie jeszcze nie dociera ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze byłam w strachu bo beta rosła a pęcherzyka nie było widać - ale na szczęście dzisiaj sie pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piąta Kobieta
Dziewczyny, serdecznie gratuluje :) niech maluszki rosną ! Ja w poniedziałek robię bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K Bardzo,bardzo się cieszę że i u Ciebie beta rośnie,i oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze... Ach miło się czyta takie dobre wiadomości :)pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratuluję :) Dużo zdrówka dla Was i Waszych maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka cieszę się teraz kciuki za serducho:) Aneczka_K myślałam ostatnio o Tobie bo nic się nie odzywałaś cudowna wiadomość bardzo się cieszę i gratuluję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna Kobieta to w takim razie ja trzymam jeszcze kciuki za poniedziałkową bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - super wiadomość gratuluję :) Piąta kobieta - trzymam kciuki za wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisOsz
Cześć, Dziewczyny jestem zapisana na wizytę startową do dr Zygler, czy możecie mi coś napisać nsa temat dr, byłyście u dr Zygler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisOsz, mi dr Zygler robiła pierwszą inseminację i jak dla mnie osobiście była zbyt "entuzjastyczna". Wolę rzeczowych i konkretnych lekarzy, którzy nie dają zbytniej nadziei a realnie oceniają szansę. Mojemu mężowi dała zakrętkę od próbówki w której były plemniki "na pamiątkę", troszkę go to zawstydziło. Ale oczywiście nie każdemu pacjentowi będzie to przeszkadzać. Jeśli chodzi o kompetencje to niestety się nie wypowiem bo po tym zabiegu od razu przeszłam pod opiekę dr Zamory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś podpowie w jakim dniu cyklu robi się FSH ? niby na tej zielonej kartce piszę 3 dzień cyklu (wyjątkowo w 2 dc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×